جنگ Russov

نام های جایگزین: جنگ روس

Russov جنگ آنلاین - چند نفره بازی مرورگر استراتژی رایگان، ما خشنود تنظیم و نه غیر معمول. بازی آنلاین جنگ Russov ما در مورد تاریخ روسیه باستان، اسرار و گوشه های خاص و منحصر به فرد آن می گوید. به تازگی، با بازی نقاله بیشتر و بیشتر این بازی ها برود، این به خاطر این واقعیت است که محبوبیت خود را در میان کشورهای Igrovka CIS در حال رشد است. دلیلش این است که هر یک از کسانی که بازی این بازی ها می خواهد برای پیوستن به فرهنگ منحصر به فرد و معتبر از تاریخ بومی است. و باید گفت که این بازی شما را کیفی می تواند کمک باشد.

در بازی جنگ Russov کاملا ساده تاریخ می کند و بیشتر وقت خود را ندارد. برای شروع بازی بازی جنگ Russov آنلاین، شما نیاز به وارد کردن نام کاربری و آدرس ایمیل و رمز عبور حساب. پس از آن در پست الکترونیکی خود را به نامه ای اطلاع رسانی به شما است که ثبت نام جنگ Russov کامل دریافت و در حال حاضر شما می توانید شروع به بازی بازی آنلاین جنگ Russov. با وجود این واقعیت است که این بازی به خودی خود یک مرورگر است، آن را نشانی از آن را از داشتن مشتری خود را، ساده و بسیار سبک وزن است که اما نمی تواند شادی جلوگیری نمی کند.

در ابتدای بازی به شما حق انتخاب ملت است که نشان دهنده داشته باشد. به طور کلی، انتخاب واقعا چیزی و بزرگ نیست. عشایر - در اختیار شما فرصت برای پیوستن به rusam و یا کودکان استپ و باد است. اهل روسیه، است که می گویند، یک ملت بزرگ در بازی و کم تحرک هستند. عشایر همان و تنها کسانی در میان است که در قدرت از قلعه در جستجوی کسانی که هنوز هم بیش از حد خوب و سرشار از زندگی این است که با موفقیت بر روی آنها سرمایه گذاری می باشد استفاده می شود. رزمندگان عشایری بسیار ارزان برای تولید و تعداد آن زیاد است. این یکی از بسیاری از مکاتبات تاریخی در یک بار آشکار، که از طریق آن ما با خیال راحت می توان گفت که این بازی ساخته شده است به آخرین است. این عشایر از این فرصت برای خود در قلعه دفاع را انکار کرد، بنابراین توسعه دهندگان و متعادل کننده شده از مزایای هر دو جناح های متخاصم. جنگ Russov بازی آنلاین، است که مطمئن شوید که شما را به استفاده از قرص نان خود را.

در بازی، ما این فرصت را برای از انتخاب مکان های مختلف داده شده است: حکومت گروه ترکان و مغولان شروع Russow یا درست وحشی. من باید بگویم که اگر شما تازه به این بازی هستند، درست وحشی برای شما مناسب است. برای بقیه، در حال حاضر ضرب و شتم و انتخاب بازیکنان مبارزه با زمان آزمایش بر روی سبک بازی خود را و کسری که برای خود انتخاب بستگی دارد.

را خوشنود صحت تاریخی از واحدهای نظامی، که در بازی بسیار است در چه هر نوع خاص عجیب و غریب تنها به طرف مثبت و منفی خود را. در اصل، آنها در مناطق خاص که در آن شما در حال بدست گرفتن و یا جنگ از بند باز کردن بستگی دارد.

پس از آن کلانشهر، قدرت unapproachable و bewitching -

اول بازی جنگ Russov در اختیار شما یک روستای کوچک است که شما باید مراقب باشند برای محافظت در برابر حملات، و در نهایت ساخت یک Grads بزرگ است.

در واقع، بازی Russov جنگ آنلاین طراحی شده است به طوری که اگر از تاکتیک های آتش و شمشیر شما بیگانه و یا شما می خواهید بازی آن را بی خطر می شود و صد در صد مطمئن از پیروزی، و سپس همه شما باید انجام دهید - آن را تنها یک افسر دشمن رشوه است و پس از آن شانس موفقیت خود را به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

در جنگ Russov بازی برای نمایندگان وابسته به دوک رشوه روسیه توسط این واقعیت است که از همان ابتدا از این بازی برای تبدیل شدن به یک حامل کامل ها عنوان شاهزاده. شما می توانید به یک دولت خاص از دهقانان خود را، سرف ها و چند خانه های کوچک تابع، درست مثل در روسیه باستان.

بازی جنگ Russov آنلاین رایگان است، اما شما همیشه می توانید به مشتری است که در آن توسعه دهندگان جزء گرافیک بازی بهبود یافته است، در نتیجه فراهم کردن شما را غوطه وری و حتی بیشتر را به جهان، پر از معماهای تاریخ بومی است. لازم به ذکر است که مزایای استفاده از قرار دادن پایان دادن پول واقعی، و آن را، اما نمی تواند شادی.

بنابراین، اگر داستان است بیگانه به شما نیست، اگر شما در داخل شاهزادگان بزرگ و اربابان از استپ و برادران از باد خونریزی، آیا با تنبلی حرکت کردن نیست و همیشه بازی این بازی بزرگ است. حالا داستان آمده است درست است!

 

بازی همچنین