مجازات

نام های جایگزین: Veng

قصاص آنلاین - چند نفره آنلاین رایگان مرورگر-RPG، و خارج از غرفه در میان دیگر محصولات بازی نقاله. این به اردوگاه از مرورگر MMORPG اشاره دارد، در حال حاضر یکی از بسیاری از عددی و در حال توسعه سریع ترین. و، ظاهرا، چگونه به مقابله با چنین رقابت های بزرگی و محکم بازار طاقچه را نگه دارید؟ اما آنلاین قصاص بازی - یک مثال درخشان از آنچه که به نام "کار برای علاقهمندان به بازی." این است که در زیبایی و سرگرمی عکس از آنچه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش نیست، و در جنبه مهم - آزادی عمل کامل است، زمانی که شما همه چیز را ترتیب به طوری که شما می توانید بطور مستقیم هر چیزی که در بازی جهان اطراف اتفاق می افتد را تحت تاثیر قرار شما.

در بازی ساده قصاص تاریخ می کند و بیشتر وقت خود را ندارد. همه شما نیاز به - شما نام حساب کاربری خود، آدرس ایمیل و کلمه عبور bezpasnosti را وارد کنید. سپس، در ایمیل خود، شما یک نامه به اطلاع شما که حساب شما تایید شده است دریافت خواهید کرد. در واقع، این ثبت نام تکمیل خواهد شد قصاص و شما با خیال راحت می توانید شروع به بازی گیر قصاص آنلاین.

اولین چیزی که جلب چشم در این بازی - آن است که یک طیف عظیمی از گزینه های است که در دست توسعه دهندگان پرنیان سرمایه گذاری است. این است که انجام بسیاری از توابع مختلف شما می توانید شخصیت آنلاین قصاص بازی خود را انجام و خارج از غرفه را در میان دیگر نقش بازی کردن بازی که در آن قابلیت پخش کاملا محدود است. جهان که در آن حوادث از این بازی در اندازه بزرگ و متنوع در چشم انداز آن و "پر" است. اما جالب است که عناصر تزئینی قبلی مانند کوه ها و جنگل ها فقط پس زمینه بزرگ بود، اکنون عناصر بازی کامل و آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرد، استخراج منابع از آنها و یا تولید آیتم های مختلف. پس عجله به دور یک درخت و یا توده ای از سنگ می کنید، ایستاده در محل، و سهام بهتر است تا در مورد ابزار و به دست آوردن یک بیت از منابع، آنها برای شما مفید باشد.

به طور مشابه، آن را با چالش های اقتصادی است. در جنگل شما همیشه می توانید گیاهان مناسب برای انواع معجون و elixirs پیدا کنید، و اگر شما به طور ناگهانی احساس گرسنه - همیشه قطب ماهیگیری خود را و پس از آن در هر نزدیکترین مخزن، شما همیشه می توانید ماهی ها و تنگه مقدار زیادی گرفتن. توسعه دهندگان تشخیص دهند که چنین فراوانی به آسانی به تعامل از اشیا قابل دسترسی اغلب دچار سردرگمی مردم و مانع از تازه واردان، اما آنها به ما اطمینان می دهم که اگر شما صرف چند روز و درک آنچه اتفاق می افتد، پس از آن یک مجموعه عظیمی از ویژگی های است که در مقابل شما باز می شود، به سادگی سر چرخش خواهد کرد. بازی آنلاین قصاص جالب برای کسانی که از تکه های سبک فرمولی در MMORPG خسته خواهد شد، چرا که کار را برای توسعه دهندگان به دور از کلیشه یک اولویت و votpochemu بود.

اورک ها، ارواح، الف ها و مردان:

بازی قصاص آنلاین در کل جهان خود را به چهار نژاد موجود در بازی به عنوان پناه. و در اینجا ما در حال انتظار برای تعجب اول است. انتخاب یک نژاد از اورک ها به شما امکان می غافلگیر که آنها - شخصیت مثبت در تاریخ جهان بازی و ابدی الف آنتاگونیست گوش خود را - منفی است. و با وجود هر چیزی که اتفاق می افتد، آن را به دو جناح جلوگیری از به هم کنار در یک اتحاد نظامی.
مردم در این بازی به عنوان زمان لرد های نجیب ارتش اجرا شده است. الف مرده - در اتحاد با آنها ارواح است. در داستان بازی آنها - وحی های شریف و خستگی ناپذیر، الهه خود را حتی در درد از مرگ خیانت نیست،. نشانه، طرح از این بازی ارزش یک بررسی جداگانه است، اما کمی بیشتر در مورد آن را می توان در یک دایره المعارف بازی های ویژه یافت، واقع در سایت از بازی ها.

بنابراین به طور کلی، ما می توانیم با خیال راحت خلاصه که شما بازی قصاص است نه تنها لذت بخش است بلکه جالب است. البته، آن را سخت به بدون اشکالات خاصی انجام دهد.

 

بازی همچنین