امپراتوری های زمان

نام های جایگزین: Timeage

زمان امپراتوری آنلاین - بازی آنلاین رایگان مبتنی بر مرورگر چند نفره، ساخته شده در این ژانر از یک استراتژی جهانی است. بسیاری آشنا با این شاهکار صنعت بازی به عنوان "تمدن"، و مدت زمان بازی تا آنلاین از امپراتوری های آنلاین یکی از بستگان دور آنلاین است. کل داستان حول محور مقابله ثابت مخالف شهرستانها و ایالات متحد در قبایل، با شروع دوره باستان و روم در توسعه آن در آینده دور است.

تاریخ زمان بازی امپراطوری های ساده و قابل فهم برای همه و شما را بسیار کمی از زمان. همه شما باید انجام دهید - به وارد کردن نام بازی برای ورود به بازی، رمز عبور برای ورود به امنیت و آدرس ایمیل خود را، که بعد از مدتی شما توجه کنید که امپراتوری registratsiyaVremya است بیش از دریافت کنید.
زمان امپراتوری بازی آنلاین است پرمدعا به اطلاعات فنی در مورد کامپیوتر شما نیست، چرا که به منظور لذت بردن از گیم پلی بازی، شما باید هر کامپیوتری که توانایی دسترسی به اینترنت و نصب آن را پشتیبانی می نماید.

شروع به بازی بازی آنلاین زمان امپراتوری، شما به عنوان یک حاکم عاقلانه عمل کرده، در اختیار شهرهای مختلف می باشد. مسئولیت های شما شامل طیف گسترده ای از مسائل مربوط به مدیریت زمین های خود را: از ساخت و ساز ساختمان و تحقیقاتی مختلف، به اعلان جنگ، صلح، صرفه جویی از ملت را از بیماری های همه گیر مختلف، از جمله طاعون و یا طاعون. بازی نوبه خود مبتنی بر است، و شخصیت خود را یک مقدار مشخصی از نقاط عمل در روز است که او خرج می کند. در هر ساختمان، تحقیق و یا هر چیز دیگری مقدار مشخصی از زمان به سر برد.

البته، انتخاب مسیر توسعه تهاجمی، شما می توانید بلافاصله به جنگ با هر قبیله همسایه و نه ضعیف است، اما بازیکنان با تجربه توصیه می شود شروع به بازی بازی آنلاین زمان امپراتوری قبل از vsegodumat در تقویت قدرت از شهرک های خود را دارند.
در واقع، بسیاری از ساختمان شما برخی از درآمد را به شکل منابع خاص، مانند آکادمی تجمع "دانش"، با استفاده از آن شما می توانید فن آوری های جدید را کشف کند. همانطور که در بسیاری از استراتژی های جهانی با جزء حاضر زمانی در بخش بازی عصر فن آوری. فقط به رفاه بخش خود را فراموش نکنید، به عنوان مثال، مواد غذایی است که در حفظ زنده از اهالی شهر و نیروهای طلا می تواند به ساختمان ها و دسترسی به توانایی های ویژه ای کسب به سر برد. همانطور که در "تمدن"، این بازی دارای یک سطح عمومی رفاه از زمین های خود را. اگر آن کم است، ترس است که افراد خود را به زمین همسایه مهاجرت خواهد کرد.

ادامه در امپراطوری بازی با صرف کمی وقت در توسعه دولت، می تواند با خیال راحت برای آوردن موضوع را به سیستم سیاسی و نظامی از کشور شما گرفته شده است. در اینجا شما می توانید انواع کاراکتر است که یک ماموریت خاص و منحصر به فرد برای هر دوره استخدام.

بازی بسیار پویا و در ابتدا کنترل تمام زمین های اطراف و موقعیت شخصی خود را می تواند انجام کاملا دلهره آور به نظر می رسد می باشد. اما با گذشت زمان این آشفتگی می شود بسیار آسان برای کار استفاده می شود و پس از آن ما خواهد شد توجه شما را فرار نیست، هیچ، اجازه دهید حتی کوچکترین تغییر.

این باید هنگام کنترل زمین های خود را، چرا که اگر، برای مثال، شهرک نظامی به ظرفیت پر شده است، ساخت و ساز از واحدهای نظامی در آن را بلافاصله متوقف می شود. خوش به حال فرصت بازی مذاکرات دیپلماتیک را خوشحال کرد. با این حال، یکی از ویژگی های وجود دارد: فقط می تواند با این کشورها که در آن شما باید سفیر خود را، و از اتمام بسیاری از این موافقت نامه های مذاکره، سفیر خود را از بین می رود.

کاملا در سیستم بازی قبیله اجرا، اجازه می دهد هر بازیکن را به تجربه تمام مزایای بازی و لذت بردن از گیم پلی همراه با رفقای خود را. اما وجود دارد، در نگاه اول، یک ویژگی آشکار است، اما برای بازی های این سبک کاملا روشن نیست: برای متحد کردن بازیکنان قبیله می تواند تنها تحت شرایط است که اراضی خود را در محله فوری می باشد. این به این معنی است که اگر شما تصمیم به تغییر قبیله، شما نیاز به حرکت به مکانی دیگر به منظور به خودم مشکلات با همسایگان را ندارد.

بازی زمان امپراتوری بازی که در آن شما خواهد بود نه تنها سرگرم کننده است، اما همچنین جالب توجه است، انتظار می رود شخصیت های جدید، و اگر شما یکی از آنها - لطفا برای ثبت نام اینجا و ثابت کند که شما شایسته برای تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی، قادر به تکرار سرنوشت اسکندر کبیر می باشد.

 

بازی همچنین