پشت خطوط دشمن 2

نام های جایگزین: پشت خطوط دشمن 2

پشت خطوط دشمن 2 - یک بازی رایانه ای در ژانر ekshen استراتژیک است. اما چگونه به طرفداران بازی می گویند - آن را تنها یک استراتژی نیست، جنگنده وجود دارد. بازی های کوچک اوکراین بهترین راه توسعه یافته است. این قسمت دوم از سری از بازی های در عقب دشمن است. پشت خطوط دشمن 2 بازی که در آن ممکن است برای تغییر مسیر از حوادث جنگ جهانی. البته، تنها در بازی. فقط به فضای بازی گرفتن شما احساس می کنید قدرت خود را در رویدادهای تاریخی - در جنگ درگیر است.

در ابتدا، قبل از اقدام به قتل عام، ما به شما توصیه می به عنوان خوانده شده بازی از nutria بر اساس این بررسی و خواندن اسکن پشت خطوط دشمن 2 فیلم ها. اما پس از آن شما می توانید به سایت مراجعه کرده و دانلود کنید پشت خط دشمن 2. و به سرعت در این دوره از آنچه اتفاق می افتد در اینجا.

بازی پشت خطوط دشمن 2 از خواب بیدار یکی از معدود افسران ارتش، که چقدر ارتش از طرفین درگیر - شما انتخاب می کنید. این بازی دارای سه کمپین مبارزه اصلی ارائه شده توسط برخی از کشورهای خاص:

  • کمپین آلمان؛
  • کمپین اتحاد جماهیر شوروی
  • کمپین انگلیس و آمریکا.

کمپین در آلمان - مخالفان اصلی نیروهای شوروی. ده ماموریت که سه سال آن به آموزش و دومی تنها زمانی که همه از تصویب قبلی باز می شود.

کمپین اتحاد جماهیر شوروی - دشمنان اصلی مبارزات آلمان. همچنین شامل هفت ماموریت، به علاوه سه آموزش. و آخرین - سخت ترین.

انگلیس و آمریکا در مبارزات انتخاباتی - متحدان مبارزات انتخاباتی. با ترکیب این دو کشور، باید به همان تعداد از ماموریت.

به نظر می رسد که پشت خطوط دشمن 2 ماموریت های ارائه شده در تعداد مساوی.

بازی پشت خط دشمن 2 یک انتخاب عظیمی از سلاح. ماشین آلات، مسلسل، توپ، تانک، راکت انداز، خارج و بیشتر: که دشمن شما حسن نیت ارائه میدهد از بین ببرد.

انواع مختلف این همه، در مقادیر زیاد.

شما در نقش هدایت و فکر نمی کنم که در اینجا شما برای تعریف و سبک پاک کردن بازی. شماره شما آن را انتخاب کنید، و یا حتی ایجاد خودتان. و همه چیز را در دستان شما است. در حالی که هر یک از مردان است موجودی خود را. و در هر لحظه می تواند سلاح های خود را عوض کنید.

نشان دهنده همه نوع ممکن از نیروهای، مانند فلش، توپچی ها و ماشین آلات، توپچی ها، افسران، تک تیر، شعله افکن، ضد سربازان و واحد های دیگر.

شما نه تنها با یک کامپیوتر به مبارزه، به عنوان دشمن، و همچنین شبکه با دیگران در شخصیت مشابه شما.

بازی پشت خط دشمن II دارای گرافیکی با کیفیت بسیار خوب است، با فیزیک بزرگ است که باعث می شود بازی انبان بزرگترین شاهکار از سبک آن است. صدا نیز علاوه بر این موفق به این تصویر کامل از کمال. و البته، گیم پلی در سطح بالا است. حتی مثل یک خسارت واقعی رخ می دهد و در شرایط واقعی وجود دارد.

به طور کلی، شما متوجه شده اند که به بازی بازی پشت خطوط دشمن 2 لذت خود را. اما ارزش امتحان خود را در گیم پلی پیچیدگی پوست و متوجه یک بار دیگر چقدر سخت آن را به اجداد ما و بزرگ پدربزرگ بود برای دفاع از میهن خود. نام این بازی است که فورا نشان می دهد به ما جوهر از بازی ها.

فراموش نکنید که به دعوت همکاران برای یک تجربه کامل است. پیروزی های بزرگ و موفق باشید به شما!

 

بازی همچنین