War2 افتخار

نام های جایگزین: War2 افتخار

بازی War2 افتخار - مرورگر رایگان مبارزه با استراتژی مبتنی در زمان واقعی است. تبدیل شدن به یک حزب را به مجازی جنگ جهانی دوم شما به طور مداوم با دشمنان خود مبارزه خواهد کرد، یادگیری به ترکیب نیروها و توسعه تاکتیک های به تلاش برای گسترش نیروهای خود. جهان جنگ 2 شکوه و جلال آنلاین - جایی که جنگ در همه جا در روی زمین و در دریا و در هوا مبارزه است. به طوری که برخورد نمی توان اجتناب کرد. بیش از رقبا خواهد بود بازیکنان واقعی، و پروژه خود را به مقدار زیادی، به خاطر بازی در حال حاضر تبدیل بسیار محبوب. صورت خاموش با مردم واقعی بسیار لذت بخش تر از به تلاش برای پیشدستی کردن هوش مصنوعی. این دعوا به شما اجازه مجسم پیچیده ترین، استراتژی تیره می کند. که فرمانده عاقلانه - و شما موفق خواهد شد!

بازی بازی جنگ 2 شکوه و جلال ممکن است حتی با حداقل تنظیمات کامپیوتر است. سیستم مورد نیاز آنلاین این محصول بسیار جدی است. اگر PC است به اینترنت متصل جنگ 2 شکوه و جلال ثبت نام شما را به جهان نفس گیر که در آن هیجان انگیز ترین وقایع یکدیگر را دنبال کنند. ایجاد یک حساب کاربری به سادگی. شما باید یک نام کاربری، رمز عبور، آدرس ایمیل و کد امنیتی (با تصویر) را وارد کنید. چک دیگر در بازی War2 افتخار می خواهد شما را برای قرار دادن تیک در تایید پذیرش توافقنامه کاربر. به سرعت در زمینه های مورد نیاز پر کردن، شما می توانید فرض نقش فرمانده و به آرامی شروع به تحقق بخشیدن به برنامه های گسترده خود را.

به خاطر داشته باشید که موفقیت در این جنگ عوامل متعددی بستگی دارد: دولت از سربازان، تعداد سربازان در ارتش، سطح توسعه این شهرستان واگذار شده به شما، مالکیت این و یا دیگر به معنی فنی، قابلیت اطمینان به دست آمده در اطلاعات، هوش، و همچنین اتحاد ، که تشکیل شده بود. شما مزرعه خود را مدیریت کنید و سعی کنید به جای همه به کوچکترین جزئیات. ساخت و ساز و توسعه شهرستان - یکی از اجزای اصلی گیم پلی. پس چه زمان بهتری برای ساخت و ساز به اندازه کافی از ساختمان ها و دیگر مسائل که نیاز به توجه. شما باید بدانید که در این جهان سخت، همه چیز به هم متصل شده است، و در نظر گرفتن برای انجام ماموریت، به شما در کسب پول و تجربه، که در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن انواع جدید از ساختمان را برای شهر شما. این امکان وجود دارد، و بهبود ساختمان های موجود. نکته اصلی - بدانید که دقیقا چه می خواهید و تلاش برای کمال.

به جنگ 2 شکوه و جلال شروع بازی، شما نیاز به یک انتخاب بین دو طرف موجود است. آلمان و ائتلاف ضد هیتلر در دشمنی آشتی ناپذیر می باشد. همه دعوا که در حال وقوع است، در حال وقوع بین نمایندگان دو جناح مخالف. این که آیا آن یک بازیکن واقعی است و یا سربازان کامپیوتر مبارزه با او تنها می تواند بخش چسبنده، که خود مانع. مزایای ویژه و شورشیان فاشیست علیه آنها مردم نمی کنند. فقط برخی از تفاوت در روش ها و ساختمان مجاز است. پس از بازی BaF2 افتخار وعده داده می شود جالب توجه است، و مبارزه به عنوان نزدیک به آنهایی که واقعی است. و این حس که همه چیز در حال حاضر اتفاق می افتد، ترویج گرافیک خوب. او مورد همجنسگرا مقدار زیادی است.

خوب است که شروع به بازی جنگ 2 شکوه و جلال ، شما را به لذت بردن از یک مقدار زیادی از تجهیزات است که با توجه به نقاشی های آن زمان طراحی شده است. وسایل نقلیه معتبر و استفاده از جنگ از جنگ جهانی دوم تعلق بیش از 40 واحد. هر سلاح دارای مزایا و معایب آن، و استفاده از آنها یک عنصر بسیار مهم از استراتژی شما است. بنابراین بلند کردن سلاح های با دقت، چرا که در جنگ اصلی - یک تاکتیک عاقلانه. شما قادر به برنده شدن و حتی دشمنان آن است که به طور بالقوه قوی تر از شما خواهد شد. اگر شما موفق به انتخاب رفتار درست، شما به راحتی در اولین خط از بازیکنان رتبه بندی برنده خواهد شد.

در نهایت آن را به ارزش است که می گویند که شما می توانید برای خودتان انتخاب کنید سبک بازی. شما به تنهایی می تواند مبارزه یا پیوستن به هر قبیله. به عنوان بخشی از اتحاد شما احساس امن تر است، اما از آن است که، آنها می گویند، یک موضوع شخصی است. این بازی را برای شما به استراحت پس از او، این کار را انجام به عنوان دوست دارید ساخته شده است! موفق باشید!

 

بازی همچنین