ﻩﺩﺯ ﺦﯾ ﺖﺨﺗ :Warcraft 3 ﯼﺯﺎﺑ

نام های جایگزین: ﻩﺩﺯ ﺦﯾ ﺖﺨﺗ :Warcraft 3 ﯼﺯﺎﺑ

وارکرفت III: تخت یخ زده - بازی استراتژی کامپیوتر در زمان واقعی است. سلطنت هرج و مرج: دقیق تر بازی وارکرافت 3 تخت یخ زده در ادامه قسمت سوم از فرقه بازی وارکرفت III معرفی شد. قبل از اینکه شما میلیونر بازی فرقه. توسعه دهندگان، شرکت بلیزارد، تمام تلاش بازی اجازه می دهد تغییرات تنها چند جزئی، و نه ها منتشر کرده است. منگوله دار داستان جدید، اما این داستان وارکرفت III ادامه می دهد: سلطنت هرج و مرج.

همانطور که برای هر بازی کامپیوتر، بازی وارکرافت 3 تخت یخ زده در اینترنت به یک ویدیو و تصاویر است که ما به شما توصیه می قبل از بازی شما شروع به بررسی بازی Warcraft 3 تخت یخ زده. و به پایان خواندن این بررسی. حتی اگر شما از طرفداران این سری از بازی ها است. سپس شما می توانید به سایت مراجعه کرده و دانلود بازی Warcraft 3 تخت یخ زده.

بازی وارکرافت 3 تخت یخ زده شما نقش یک شخصیت در تعدادی از مبارزات انتخاباتی که در آن شما را وارد کنید و نه که انتخاب کنید، و یا بازی. در این بازی کمی اقدام های تازه - چهار برنامه های جدید:

• «وحشت از اعماق"؛

• «نفرین Avengers"؛

• «پروردگار تاریکی"؛

• «ورطه آتشین."

"ترور از اعماق" - نمایندگان شب الف ها. توسعه طرح های خاص در ارتباط با سرپرست Illidan

"نفرین Avengers" - خون الف (Avengers). الف ها، و ارتش از پروردگار Garithos - است که بین Inhumans جنگیدند.

"پروردگار تاریکی" - نمایندگان از ارواح. طرح در اطراف تصویر از شوالیه مرگ Arthas می چرخد.

"ورطه آتشین" - جنگجویان اورک ها مبارزات انتخاباتی. مخالفت با کسانی که آنها را مخالف است.

بازی قهرمانان وارکرافت 3 تخت یخ زده همه فوق العاده، سازندگان فانتزی داستانی. کاملا و همچنین تمام بازی ها. شما در دنیای غیر موجود در موجودات واقعیت قرار دارد. اما طرح بازی جذاب و سرگرم کننده سفر luring در و نبرد.

شما را به سرزمین های باستانی از Azeroth بازگشت. و در حال حاضر شما در حال انتظار برای یک درگیری خونین. هستند شخصیت های جدید وجود دارد. جهان تبدیل شده است غم انگیز تر، ترسناک و پر از خشم. و هیچ تعجبی ندارد، بعد از یک جنگجوی بی رحمانه است.

در این بازی شما یک فروشگاه - میخانه که در آن شما می توانید به قهرمانان بی طرف خرید. هر نژاد واحدهای جدید و به یک قهرمان جدید. همچنین هشت نوع جدیدی از نیروها را دارند. انواع ساختمان ها و مناظر - ظاهر و منطقه تغییر کرده است.

نیز تخم ریزی انواع بسیار متنوعی از انواع زره پوش و سلاح برای هر یک از شخصیت.

بازی وارکرافت 3 تخت یخ زده بالاترین گرافیکی با کیفیت است، در یک سطح به اندازه کافی بالا از شخصیت های نقاشی. چه بسیاری از سرگرم کننده از یک تصویر روشن و شفاف است. همراهی موسیقی در یک ترکیب موفق و مثل سلامتی در طول بازی همسان.

دوستان فرفری، چون لازم است به پایان کار را در بازی وارکرفت III: سلطنت هرج و مرج، و ترجیحا در همان تیم.

به طور کامل فرو ببرید و احساس لرزش از مبارزه با هیولا، بی احترامی به رسیدن به این هدف.

بازی بشتابید وارکرفت 3 دانلود تخت یخ زده. و این پایان نیست، منتظر ادامه بزرگ! موفقیت شما بازی!

 

بازی همچنین