Warframe

نام های جایگزین: Warframe

بازی Warframe - علمی تخیلی تعاونی بازی رایگان TPS، که تا به توسعه افراط و دیجیتال، خالق تاریکی 2 است. در مسابقه به آستانه انقراض، بازیکن نژاد Warframe آنلاین تنو. بازیکنان باید از سلاح های باستانی از قدیمی زمین را به نفع خود را با این سلاح Griner، که می خواهند به تصرف امپراتوری و به دنبال از بین بردن تنو کارشناسی ارشد.

قبل از اینکه شما این بازی را بازی Warframe، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. ثبت نام Warframe می کند بسیاری از وقت خود را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه «بازی به صورت رایگان».

2. ایمیل را وارد کنید؛

3. نام کاربری خود را وارد کنید،

4. رمز عبور را وارد کنید و آن را تأیید

5 . انتخاب «ثبت نام».

Warframe آنلاین یک استراتژی سازگار با فرمت های محبوب از بازی های رایگان است. وقتی که شما بازی Warframe، سپس شخصیت خود را متعلق به نژاد از تنو - افرادی که به خشونت تبدیل شد بعد از فضای قرارداد ویروس. تنو تلاش برای برنده شدن بیش از نژادهای مختلف در رقابت Warframe آنلاین. مسابقه Griner - افراد سابق که در میل ثابت به قتل و تمایل خود را برای جنگ زندگی می کنند. تنو است مبارزان کمتر و تجهیزات فنی فقیر است، اما برای برنده شدن در این نبرد دشوار آنها را کمک می کند تا Warframe - آن را به ویژه به اصطلاح اسکلت خارجی، می دهد که سربازان سرعت باور نکردنی و قدرت در بازی Warframe. در بازی Warframe جالب است، چرا که در اختیار شما هشت فن آوری: ولت، Excalibur در، ذغال سنگ، ترینیتی، ادا و اصول، کرگدن، شعبده باز، خاکستر. هر Vorfreym عنصر - این فقط یک لباس جدید با در نظر اندکی تغییر، و فن آوری کل با سلاح خاص خود را ندارد. اگر شما یک زره پوش با ثبات، با خیال راحت می تواند به حمله مهاجمان که تا دندان مسلح، در یک نبرد نزدیک، و اگر شما در حال آموزش دیده تیراندازی عالی از راه دور، شما به راحتی می توانید قادر به قرار دادن مخالفان در Warframe آنلاین است. علاوه بر سلاح های گرم بازی Warframe، شما همیشه باید یک شمشیر پشت سر خود را، که در آن پمپاژ استادانه درست شده قادر به از بین بردن همه در یک ردیف: از Griner به مردم زرهی سپاه. برای دستاوردهای مختلف به شما خواهد شد جوایز Warframe آنلاین دریافت خواهید کرد. هر ضربه حریف که در آمار، و سپس به XP که می توانید صرف به افزایش میزان بقا قهرمان تغییر سرعت حرکت آن، از مشکلات است که باعث سلاح ها و ویژگی های این سلاح: سرعت، دامنه، تعداد دور در قفس و مسائل را دوباره بارگذاری. شما قادر خواهد بود به پمپ نه تنها سلاح اولیه (و یا تفنگ ساچمه اتوماتیک) در Warframe آنلاین، اما اسلحه و شمشیر نیز می باشد. اگر شما به اندازه کافی تجربه دارم و نمی دانم که در آن به آن صرف کنند، شما می توانید اسلات اضافی که قدرت قهرمان خود را افزایش خرید. اما در بازی اشیاء Warframe که برای ارز است که شما نه می توانید تغییر دهید وجود دارد. پلاتین برای آنها اختراع - این پول که مشخص شده از فروشگاه سکه های نقره ای. پلاتین Warframe آنلاین پول واقعی به فروش می رسد، و به این بازیکن دسترسی به همه چیز باز می شود: یک سلاح منحصر به فرد و vorfreymu، ارتقاء نرم افزار نسخه. جلب توجه خود را به سلاح ها و سفینه های فضایی حمل Warframe بازی اکشن آنلاین است. این بازی به خوبی کار می کرد و دارای گرافیک فوق العاده و اثرات بازی Warframe متناوب. علاوه بر این، با کمک بهینه سازی حرفه ای، شما می توانید تمام این معجزه است و حتی در سیستم های پیشرفته ترین نیست!

 

بازی همچنین