Wargame 1942

نام های جایگزین: Wargame 1942

Wargame 1942 بازی آنلاین - استراتژی خدمات به مشتریان آزاد، به اجرا در مرورگر. Wargame 1942 بازی - به این معنی که احساس در پوست خود را به عنوان اجداد ما به حال در طول جنگ جهانی دوم برای زنده ماندن. تبدیل شدن به یک فرمانده در زمین های اختصاص یافته به شما، سر از ارتش و رفتن بدون ترس به قتل عام با دشمن. آیا از دست دادن نیست امیدوارم که باقی می ماند برنده، حتی در تاریک ترین لحظات. پس از همه، قهرمان واقعی ممکن است تنها کسی بود که آماده است تا به مبارزه با مرگ است. راحت و خوب طراحی شده گیم پلی رابط قطعا مزایای Wargame 1942. شرکت Looki طول می کشد مراقبت از ایجاد یک بازی راحت برای کاربران در تمام سنین. این دستیاران سیستم و یک پایگاه دانش خوب کمک خواهد کرد. خشنود و دسترسی به بازی جهان است.

سیستم مورد نیاز کم است:

 • اتصال به اینترنت
 • سیستم عامل ویندوز
 • 1 GB از RAM
 • پردازشگر پنتیوم

اگر شما یک حساب کاربری در پروژه های قبلی این شرکت ایجاد کرده اند Looki ، دوباره ثبت نام Wargame 1942 مورد نیاز نمی باشد. با این حال، مبتدیان باید اطلاعات لازم را ارائه، فرم مربوطه در وب سایت از بازی پر کنید:

  1. نام صفحه من
  2. ایمیل
  3. رمز عبور
  4. موافقت با توافقنامه کاربر

پس از ثبت نام در بازی Wargame به تصویب رسید در سال 1942، شما مقدار شروع از پول و زمین که در آن میزبان واگذار کرد. سعی کنید عاقلانه پول خود را سرمایه گذاری در توسعه ارتش برای اولین بار. با گذشت زمان خواهد زمینی که متعلق به توسعه. در این صورت، دیزل جوراب زنانه ساقه بلند و انواع سوخت های دیگر را فعال کنید. در صورت نیاز به "طلای سیاه" را به پول تبدیل شده است. سکه برای خرید تجهیزات مورد نیاز آرسنال و دیگر چیزهای مفید مفید می باشد. بازی مهمات Wargame 1942 نشان می دهد انتخاب اسلحه های مختلف و مسلسل، نارنجک دستی، جلیقه، و شعله ور شدن و حتی کیت. بدون جنگ و بدون استفاده از آهن وجود دارد، بلکه مهارت های دیپلماتیک، و همچنین تاکتیک های فکری بازی در راه برنده شدن نقش.

به عنوان فرمانده باید از این قدرت به کنترل بسیاری از جنبه های پیدا کردن. اقتصاد پیشرفته، تولید تاسیس یگان های رزمی، سازمان پژوهش فن آوری نظامی، متعادل ساختن اشیاء لازم - موفقیت پیروزی های آینده است. دشمن و تلاش می کنه که شما متعلق به قلمرو. آیا او فرصت نمی دهد! ارتش قدرتمند، نیروی هوایی، نیروی دریایی و دفاع اجازه نخواهد داد دشمن برای رسیدن به اهداف خود. کامل شما احساس می کنید که چگونه داغ رویداد نظامی از بین می رود هنگامی که ایمنی که Wargame 1942 بازی مرورگر به اولین oklimatizatsii برای دنیای بازی.

میزبان پایگاه نظامی باید در درجه اول در مورد ساختمان ستاد کل مراقبت. سپس شما باید در مورد اشیاء دیگر که مرسوم به این نوع از بازی تقسیم فکر می کنم نه

 • منابع (مسکونی، خانه چند خانواده، دانشگاه، اماده شدن نفت، معادن و فلزات)
 • نظامی (سربازخانه، تیراندازی محدوده، محل دفن، کارخانه سلاح، اداره کل سرویس مخفی)
 • اقتصادی (کارخانه ها، بانک ها، مرکز خرید)

منابع مجوز ساخت و ساز

 • جنگ
 • فراهم می کند که آموزش های لازم
 • استخراج منابع ارزشمند

بازرگانی

 • برای تنظیم جریان پول
 • صرفه جویی در هزینه
 • را بهترین معامله

با تشکر از ساختمان های نظامی امکان پذیر می شود

 • ساخت سلاح
 • خاک سازمان حفاظت
 • آموزش عوامل ماهر

فقط در مورد اولویت بندی مناسب موفقیت های سرگیجه آور تبدیل غرور خود را. باید یک تعادل بین توسعه کمپلکس نظامی، تولید منابع لازم و امور مالی.

بازی جهان لذت بخش را به همه که هر آنچه که شما به من بدهید. خوشحالم که مقر نمونه اولیه از این است، بنابراین ماندن در آن را ایجاد یک حس واقعیت است. بر در و دیوار با نقشه، گزارش، نمودار با اطلاعات مورد جنگ های گذشته را قطع کرد. چنین فضایی به همراه صفحه نمایش خواهر و برادر، اجازه می دهد شما را به سرعت در مورد مزایای بیش از دشمن یاد بگیرند، باید به تصمیم گیری درست و سریع می باشد. نترس به انجام مانورهای سریع. سیستم پاداش و مشوق های تا خلق و خوی خود را، که به نوبه خود به شما الهام بخش را به تسخیر ارتفاعات جدید.

اگر شما خسته انفرادی سعی کنید برای برنده شدن، پیوستن به اتحاد. بنابراین، خواهد همفکر و قابل اعتماد اصحاب پیدا کنید.

باید یکی از ویژگی های بازی بیشتر اشاره کرد. مراکز هواشناسی وجود دارد، که از طریق آن شما می توانید آب و هوا را کنترل کنید. سپس اثر شرایط آب و هوایی در نتیجه جنگ، شناخته شده برای همه. درست است که چنین چیزهای عجیب و غریب می تواند پس از سرمایه گذاری الماس (واقعی) است و یا بازی پول است.

بازی بازی Wargame 1942 - که به معنای عبور از آزمون از جنگ، خلق و خوی روح شما و احساس لذت از تاثیر خود را در تاریخ است. آیا شما فکر می کنم که در دندان اگر شما به آن نیاز دارید؟ آیا ارزش حدس و گمان، از تمام تجربه خود را دارند. اجازه دهید فورچون لبخند بر شما!

 

بازی همچنین