موزیک آنلاین

نام های جایگزین: موزیک آنلاین

Fantazium آنلاین را می توان به ژانر "نور و اسباب بازی های بی خیال 'انجام شده است، آن را به عنوان ذاتی است. هر حتی طرفداران مشتاق ترین از همه نوع از بازی های آنلاین چند نفره، دیر یا زود خواهید را به یک استراحت کوچک و دور از مأموریت های بی پایان prokachek شخصیت دائمی است و مسئولیت را به قبیله. آنلاین Fantazium بازی بهتر از هر چیزی که برای. اما به بازی بازی آنلاین Fantazium نه تنها می تواند در استراحت بین بازی ها، بسیاری از کاربران آن را قطعا تجدید نظر خواهد کرد تا طولانی تر و نه فقط یک یا دو روز، و برای چند ماه. فقط می خواستم بگم که این بازی آنلاین Fantazium بسیار خاص و در نتیجه می تواند به بررسی شدت مخالف پخش می شود.

ثبت نام Fantazium است متفاوت از روش در بازی های آنلاین دیگر نیست. اولین چیزی که به انجام - است برای دانلود و نصب مشتری بازی. این می تواند به طور مستقیم در این سایت پیدا، طول می کشد فضای زیادی نیست، زیرا در این مرحله است که به سرعت و بدون مشکل انجام شده است. بعد، لازم است که ثبت نام در این بازی Fantazium بازی به طور مستقیم آنلاین به تصویب رسید. در اینجا، به طور معمول، خود نام کاربری و رمز عبور، و آدرس ایمیل را وارد کنید. در این همه ثبت نام Fantazium به پایان می رسد و می تواند به طور مستقیم به بازی ادامه دهید.

از اولین دقیقه از بازی، شما بلافاصله می توانید درک کنند که چرا این بازی از جمله بررسی مخلوط کاربران است. اولین چیزی که من می خواهم بگویم - این پالت رنگ غیر معمول است. به این دلیل که آن را بسیار دشوار است برای بسیاری از مردم به بازی بازی آنلاین Fantazium و آنها بلافاصله گیم پلی کامل یک بار و برای همه است. در واقع، به مورد استفاده برای این پالت رنگ، شما باید برخی از زمان، و برخی می تواند آن را انجام دهد نه در همه. به احتمال زیاد، بچه ها لذت بردن از بازی خیلی بیشتر، اما به عنوان در هر کودک بزرگسال زندگی، نسل قدیمی تر از کاربران نمی خواهد در حاشیه باقی می ماند، بیش از حد. اما اگر شما هنوز هم به این بازی خاص استفاده می شود، پس از آن در رفتن به بازی در Fantazium آسان و لذت بخش خواهد بود.

با توجه به افسانه ای، تمام عمر خود را در جهان شگفت انگیز از چوب به دست آمده از Tilia. سپس جهان پنج روح با شکوه که سازندگان جهان و Fantazium شدند. آب، خاک، آتش، هوا و نور - خود را پس از آن در قالب عناصر با شکوه به نظر می رسد. پس از آن جهان به مردم دعوت شده بودند، که آنها خواب بی خیال بودند، دوست داشتند. اما ... با وجود این، زندگی مسالمت آمیز به تدریج جهان را ترک کنند. مردم Stavani خشم، خشونت، متوقف خواب و شروع به تحت جهش - در جهان تا چه بد، در صورت از هیولا های مختلف متولد شد.

اما هیولا که ساکن Fantazium، کاملا بر خلاف اورک ها معمولی از بازی های مختلف آنلاین. همه آنها کاملا اصلی و کاملا خنده دار. آیا به پرداخت ادای احترام به توسعه دهندگان - با فانتزی و همه آنها فقط خوب است. به عنوان مثال، آن را به دیدن یک خزنده خرچنگ رنگ شده، در که رئیس آن در هر بشکه عادت کرده اند! و این ساکنان در این بازی است که هنوز هم یک مجموعه بزرگ، که به دلیل بازی Fantazium سرگرم کننده تر می شود. در پهناوری از جهان نیز می تواند زندگی پنجه آچار، گربه در چکمه، تمام انواع پروانه ها، شوالیه ها و دیگر شخصیت های خنده دار یافت می شود. نام اصلی نیز NPC، از جمله، به عنوان مثال، مجازات مکانیک اردک چتر بد.

Fantazium بازی آنلاین با مبارزه با سیستم ساده و بصری. به منظور حمله به دشمن، شما فقط نیاز به کلیک بر روی آن با ماوس، و سپس تامل "بی رحمانه" مبارزه کنند. در این بازی شما می توانید یک شعبده باز، Mage را یا کمان بازی. در نگاه اول، انتخاب تخصص بسیار کوچک است، اما برای یک بازی Fantazium آنها را به اندازه کافی است. در طول بازی شما می توانید دوستان خود را و بازی با یک شریک در تیم است. لازم به ذکر است که دوستی بین حساب دقیقا، و نه بین شخصیت های بازی. این بازی را می دهد که هر دو از اعضای تیم مزایای غیر قابل انکار است - حتی زمانی که یک بازیکن از دست رفته، اما مبارزه با هیولا، تجربه تعلق گیرد هر دو. البته، اگر شریک زندگی تان چیزی است که نشسته است بر گردن شما است، شما می توانید اتحادیه خاتمه، اما تنها پس از خود را شریک دیگر پیدا کنید.

همانطور که برای ماموریت در این بازی، آنها ایستادگی نمی کنند به خصوص متنوع است. بازی همچنین از روابط تجاری - فرصت برای خرید، فروش کالا، شما همچنین می توانید دنده خود را بهبود بخشد.

 

بازی همچنین