Warkeepers

نام های جایگزین: Warkeepers

Warkeepers بازی آنلاین - آزاد امین چند نفره ها آنلاین تیرانداز سبک MMORPG ، ویژگی های اصلی، داستان هیجان انگیز، گرافیک بینظیر، ایجاد گیم پلی فوق العاده ای حرکت. بنابراین، بازی Warkeepers اجازه می دهد تا با غوطه پری را به جهان واقعی از جنگ، شجاعت و پیروزی.

تاریخ در Warkeepers بازی نمی تواند مشکل باشد، به عنوان آن نیاز دارد تنها برای رفتن به سایت بازی، شروع Warkeepers ثبت نام و سپس باز کردن قسمت نام پخش خود، آدرس ایمیل و رمز عبور را پر کنید. پس از آن ثبت نام Warkeepers آنلاین است با موفقیت انجام شد، به عنوان با یک پیغام به آدرس ایمیل مشخص شده بود نشان داد. شما میتوانید به راحتی شروع به مطالعه تمامی احتمالات را از فضای بازی!

به منظور بازی بازی Warkeepers آنلاین نیاز به سیستم های زیر مورد نیاز:

  • سیستم عامل: ویندوز XP / ویستا / 7 (توصیه می شود ویندوز 7)
  • حافظه - 2 GB
  • گرافیک - DirectX 11 را گسسته، 512 MB (1،024 MB)، محل - 1GB

شروع به بازی بازی Warkeepers آنلاین، شما بلافاصله متوجه است که داستان خود جای تعجب است غیر معمول و جالب. عمل می گیرد در سال 1944 - جنگ جهانی دوم. مانند این است که هیچ بازی دیگر علاقمندان تاریخ و جنگ از گذشته از مردم لذت. آلمان و ژاپن دچار شکست خرد کردن در نیروهای ائتلاف، اما دانشمندان رایش خستگی ناپذیر کار برای ایجاد یک های جدید، سلاح های وحشتناک است که باید از جزر و مد از جنگ تبدیل شود. با این حال، با این، آنها یک تهدید نه تنها به نیروهای دشمن، بلکه برای تمام حیات بر روی زمین برخواهد داشت.

PVE (در برابر رباتها کامپیوتر) و یا PvP است (در برابر بازیکنان همان زنده به عنوان شما می باشد.):

همچنین Warkeepers می تواند در دو حالت بازی هر حالت مزایا و ارزش آن است. به عنوان مثال، شرکت در جنگ PVE و از بین بردن نیروی انسانی دشمن (و در برخی موارد از آن است که آسان نیست)، شما می توانید تجربه لازم برای توسعه بیشتر از شخصیت خود را به دست آورند، آوردن سلاح های جدید و بسیاری دیگر از ویژگی های مفید از بازی ها.

جنگ PVP - نبرد با بازیکن، به صورت آنلاین نیز واقع شده است. برای شکست دادن آنها را شما می توانید یک پاداش بسیار بیشتر از با PVE دریافت کنید. علاوه بر این، روشن است که با افراد واقعی در تعامل و هوش کامپیوتر نیست بسیار جالب و هیجان انگیز است.

فضای ویژه در بازی را به سرزمین های مختلف که در آن به انجام ماموریت، و یا فقط به ملاقات و فرستا دن دشمنان، در میان است که می تواند ترسناک یافت لازم است "کارفرمایان." بنابراین شما می توانید به آزمایشگاه و یا غم انگیز دخمه های رها شده، که در آن در هر ثانیه ارزش به هشدار و آماده برای پاسخ رعد و برق سریع و به ظاهر از شجاعت است دریافت کنید.

همانطور که می بینید، Warkeepers بازی - راه عالی برای درک آخرین جنگ از گذشته از سیاره ما، در حالی که نمی دانستند چگونه به نوبه خود این شرایط، در نظر گرفتن چند ویژگی های فوق العاده توسط توسعه دهندگان برای بیش فتنه گیم پلی ساخته شده است.

 

بازی همچنین