جنگ تیتان

نام های جایگزین: جنگ تیتان

در آن صورت، اگر شما توجه مردم را نادیده بگیریم، عشق را به در کانون توجه باقی بماند، اما هنوز هم مخالف به موج مشت خود را، جنگ بازی تیتان ایجاد شده برای شما. بازی انجام خواهد داد که شما دور از ما در قرن ها از دوران روم باستان و دعوا پهلوان از جان گذشته.

در زمانی که امپراتوری روم، و همچنین هر تمدن دیگر، خواستار نان و سیرک، صحنه بیرون رفت دو جنگجوی قدرتمند و توانایی خود را برای اولین بار ثابت کرده اند. این چیزی است که ارائه می دهد بازی جنگ های تیتان. هیچ دوم وجود دارد. فقط اولین و بازنده وجود دارد. اما ما باید یاد بگیریم به ایستادن و حتی پس از شکست و حرکت، پیدا کردن قدرت مبارزه دوباره و دوباره با رقیب خود و نه ترس دوباره به دام افتاده است. ترس - این یک شکست است.

جنگ تیتان بازی آنلاین قرار می دهد یک هدف بسیار چالش برانگیز اما دست یافتنی است. این است که به هر یک از جنگنده پخش مجازی. تسلط کامل از پهلوان از جان گذشته - به نوبه خود، بازیکن باید شخصیت خود را به سطح است که تنها یک چیز به معنای به ارمغان بیاورد.

در جنگ تیتان ثبت نام آنلاین مشکلات شما ایجاد نمی کند. در اینجا ما باید، مثل همیشه، فراهم وارد سایت شوید. این نام که توسط آن شما خواهد بازی را وارد کنید. بعدی، تعیین رمز عبور، و یکی از قاره های پیشنهادی را انتخاب کنید. هر یک از این سرورها در نقاط مختلف جهان در دسترس است. یکی که متناسب با خود را انتخاب کنید. سپس شما نیاز به وارد کنید تاریخ تولد خود را که قادر به تعیین سن بازیکن و بازی را بپذیرید. بعد از ثبت نام، شما می توانید یک گلادیاتور شخصیت که عرصه برای مبارزه با را وارد کنید را انتخاب کنید. در واقع، انتخاب شما کوچک است، که برای توسعه دهندگان بازی باید فقط چهار قهرمان در نظر بگیرند. آنها دوره مناسب فرنگی نام. هر یک از آنها منحصر به فرد است در نوع خود، در واقع وقف با ویژگی های خاص است. اما در این بازی شما قادر خواهید بود برای اصلاح حیوان خانگی خود را، توسعه برخی از کیفیت و یا چیزی جدید تدریس خواهد شد.

شروع به بازی جنگ بازی آنلاین از کاربران تیتان با تجربه توصیه می شود از quests آموزش. در اینجا شما قادر خواهید بود به کارشناسی کارشناسی ارشد تکنیک های رزمی و جوهر از این بازی خواهد بود. قهرمان شما ماهیچه های مجازی خود را podnapryazhet، و شما - و انگشتان دست خود را گرم poupravlyat با ماوس یا صفحه کلید. و بعد از جلسات آموزشی - به قتل عام واقعی خوش آمدید!

در جنگ تیتان باید در وهله اول برای کسانی که می خواهند به احساس درایو واقعی و شور که دوست دارد برای مبارزه در جنگ و می تواند زندگی بدون ماجراجویی ایستاده است بازی کند. در اینجا ما باید یاد بگیرند که خوب بکار بردن و تبر و شمشیر، چرا که ما انتظار از طرف مقابل می کند رحمت ندارد. از طرف گلادیاتورهای در یک نسبت از مقوله های مانند قدرت و استقامت، مهارت و چابکی و قطعا جنبش های سرعت برآورد شده است. این است که این چهار اصل خاص زیربنای کل بازی. هر یک از در هر یکی از بهترین گلادیاتورهای. در عین حال هیچ کس او را اذیت می دانم برای کشف بندی های جدید.

از جمله از طرف گلادیاتورهای به پول خود. نجوا صورتحساب در اینجا به جای طلا، نقره و عینک. ساده ترین، و شما در حال حاضر خود را حدس زده، دریافت نقره ای. با طلا و گرانبها مشکل تر خواهد بود، چرا که برای آنها آن برنده تمام پولها امکان پذیر است. آن است تا به پاداش که دریافت دعوا برنده ماهانه برای زندگی، آنها می گویند، و مرگ. یک بار در ماه در عرصه همگرایی دو طرف گلادیاتورهای، و در خطر است - برنده تمام پولها. نتیجه نبرد بستگی دارد چه مهارت خواهد بود در این سناریو بیشتر سودمند است.

با داجرز کار بسیار کوتاه از دشوار است، اما با قوی می تواند "هم کنار" کسی است که به سرعت بیشتر. اگر چه در اینجا تجزیه به سختی می تواند پیش بینی شود. یک میله، تبر، شمشیر، یا هر چیز دیگری - به هر حال، هر یک از شخصیت می تواند نوع خاصی از سلاح را داشته باشد. به طور معمول، بازیکن در حال تلاش برای کارشناسی ارشد مهارت از یک گونه و نه به موج ضربه و هر آنچه را که به دست می آید را از دست ندهید. اما شما می توانید استراتژی خاص خود را داشته باشد، بنابراین من به برنامه های از پیش را ندارد. به طور خلاصه، این بازی بسیار جالب و هیجان انگیز است، به طوری که تاخیر از شروع بهتر است. نبرد گلادیاتوران در روم باستان شدید محبوب بود. این امر می آیند برای دیدن جمعیت، عرصه است مانند استادیوم خود را به آخرین روستای بسته بندی شده بودند. در جهان امروز از جنگ نبرد گلادیاتوران هیچ علاقه کمتر است. تنظیم تنها که در حال حاضر شما می توانید نه تنها آن را از موقعیت گوش دادن را ببینید، بلکه برای شرکت در آن را فقط روی صندلی نشسته و از آسیب ها و زخم ها رنج می برند نه.

 

بازی همچنین