پیچ و تاب

نام های جایگزین: پیچ و تاب

سیستم مورد نیاز:

پردازنده: 2 هسته اواز یا موسیقی دو / پردازنده Athlon X2 2 گیگاهرتز

RAM: 2GB

ویدئو: 256 MB

فضای دیسک: 1. 9 GB

تار - بازی های کامپیوتری که ترکیبی از بهترین جنبه های پازل بازی های کلاسیک و بازی های عمل خفا. بازی تار به ما می دهد این فرصت را به احساس در نقش آشنا ناجی از این سیاره از تهدید خارجی نیست، بلکه به تلاش بر روی پوست از بیگانه از جهان دیگر. بازی تار را مجبور به فرار از متجاوزان، در اینجا که در آن مردم در حال حاضر انجام دهد. خیلی بد و موذی علمی انسان هستند را به تصرف مسافر فضای صلح آمیز برای قرار دادن در او را یک تجربه وحشتناک است. این بازی در سیاه چال فقط یکی از پایگاه های مخفی واقع در اعماق اقیانوس ها آغاز می شود. شیرین و دوست داشتنی فضای موجود به نام صفر فرار از نظارت و تلاش می کند به ترک پایه، که در آن قرار داده و آزمایش های غیر انسانی آزمایش های شنیع انجام شده، اما راه از پایه مخفی آسان نخواهد بود. تار، بازی مخفی پر از یک دسته از پازل و خطرناک، دشمنان موذی که می خواهند به علت آسیب به تنها غریبه مایه تاسف است.

بازی

صلح آمیز و بی ضرر موجود صفر، بازی شخصیت تار دارای دندان های نیش تیز و پنجه های بزرگ، و به همین دلیل در تقابل مستقیم با نیروهای امنیتی و دانشمندان بد زندگی بر روی یک پایه در زیر آب مخفی، شروع، او نمی تواند. تار، بازی که در آن ما باید در بیشتر قسمت ها پنهان، با استفاده از cubbyholes منزوی و اتاق های مخفی، حمله به دشمنان همان خواهد شد که فقط به پشت دلیل و فقط به بی حس کردن دشمن و دیگری برای دسترسی به خروجی مطلوب از پایگاه داده نزدیک تر است. صفر برای کمک به غریبه خواهد آمد توانایی های بیگانه خود، یعنی پیچ و تاب، اجازه می دهد او را به دوربری رعد و برق در مسافت های کوتاه. بازی پیچ و تاب خواهد شد در حال حرکت ثابت در اطراف پایه، که در آن غریبه است برای غلبه بر دیوار و درب قفل شده را به آسانی، ترک تعقیب و تمام سیستم امنیتی سایت های حساس برگزار شد. با استفاده از توانایی همان صفر را می توان در مکان های نامناسب ترین، جایی که بعید است هر کسی به دنبال، در بشکه، زیر شلواری و حتی در داخل زندگی می کنند ارائه شده است. تار می تواند بازی کند و کاملا وحشیانه، به دلیل اینکه در داخل یک شی دیگر، صلح آمیز قدرت بیگانه تفکر می توانید آن را به تکه با یک انفجار دیدنی و جذاب، بدون استثنا و مردم گسترش یافته است، که صفر خواهد بود.

پازل

این بازی به شما اجازه برای یک دقیقه استراحت و وظایف بیشتر و بیشتر از سطح به سطح پرتاب، مجبور و اختراع حرکت جدید، و همچنین خیلی سریع عمل می کنند. پایه زیر دریایی راز تا به اندازه بسیار زیادی دارد و از آن خواهد شد بسیاری از مکان های جالب توجه، که در آن دیگری را مجبور به رفتن. حرکت در فضا تبدیل خواهد شد نه تنها توانایی های موجود را به بازیکنان می شود و با ترکیب تمامی احتمالات را، شما می توانید وظایف در راه های بسیار متفاوت را حل کند. در پایه آیتم های صورتی، به نام توسعه دهندگان Grubs، باز پخش دسترسی به مهارت های جدید برای بیگانه، از جمله حرکت خاموش و یا نمایش اشیا را بر روی نقشه Stashed. به غیر از وظایف اساسی ماموریت خواهد بود به انجام کارهای اضافی، مانند عبور از یک سطح در یک زمان خاص و یا نابود کردن تمام دشمنان با مهارت خاصی از شخصیت اصلی. این مشاغل اضافی پاداش اضافی را باز خواهد کرد و اجازه می دهد بسیار سریع تر به توسعه فرصت های جدید صفر، که در طول بازی باز خواهد شد.

 

بازی همچنین