WarSide

نام های جایگزین: Varsayd

WarSide بازی - بسیار جذاب MMORPG اکشن فوق العاده با بهترین ترکیب از دو سیستم نقش بازی کردن و تیرانداز بده. در جهان گسترده می جوشد، جنگ میان سه شرکت. این یک بازی مشتری است که در آن بازیکنان به چالش کشیدن یکدیگر و تلاش برای اثبات بی گناهی خود را در جنگ های تیم خلاق ترین است. شما باید از یک سو به مبارزه برای آنچه شما می خواهید و قادر به بلافاصله به وحشت پرش را انتخاب کنید. نه صبر کنید خسته کننده! همه بسیار پویا و متنوع است. در WarSide آنلاین را به شیوه زندگی واقعا فعال داشته باشند! ارائه می دهد انواع حالت های بازی، توانایی برای ایجاد یک شخصیت را با توجه به سبک خود، توسعه انعطاف پذیر، نقشه های جنگی اصلی، زرادخانه های زیبا از سلاح ها و بسیاری از دیگر لحظات خوبی. شرکت در مخالفت مشتاق، ضربه تمام توانایی خود را برای برنده شدن!

بازی برای بازی مشتری WarSide باید نصب شود. نصب و راه اندازی موفق، و گیم پلی بازی شکست نمی خورد اگر کامپیوتر در دیدار سیستم مورد نیاز زیر:

- OS ویندوز XP/Vista/7

- پنتیوم 4 / پردازنده Athlon و یا بالاتر

- سری Radeon کارت گرافیک Nvidia GeForce FX 5200 / ATI 9500 / اینتل GMA 950 (i945G) ilivyshe

- 1 GB از RAM و 1 GB فضای هارد دیسک.

به انجام نصب و راه اندازی مورد نیاز برای ثبت WarSide. ایمیل، نام انجمن، کلمه عبور (با تایید): با ایجاد یک حساب کاربری، شما باید اطلاعات زیر را وارد کنید. پس از آن، بررسی کنید در بازی نیاز به WarSide بازنویسی عبارات بالا. سپس شما می توانید "ثبت نام" را فشار دهید، نتیجه تایید رضایت برای دریافت اخبار و تصویب قوانین است.

بازی شما شخصیت که ظاهر خود را ایجاد کنید WarSide. نه تنها شما را انتخاب کنید صورت خود را، مو، اما می تواند زخم قهرمان یا خالکوبی تزئین. شما همچنین باید یکی از سه کشور متخاصم را انتخاب کنید. بیایید ببینید آنچه مانند نگاه کنند. زتا شرکت توانسته است نه تنها به ایجاد انحصار در یکی از سیارات، اما در نهایت گسترش دامنه نفوذ خود در بسیاری از دیگر سیارات. سرمایه در اینجا شهر است، اما در اشغال تایلر ODSs سرزمین های رهبر قدرت کمتر قوی نیست. موعظه محترم سرمایه داری توتالیتر شرکت. به خوبی توسعه یافته شیمیایی انرژی نور و صنایع سنگین وجود دارد. نمایندگان دولت تمایل به گسترش در سراسر کهکشان تاثیر آن بر بازار و منابع مواد خام. کارگران شهرداری کهکشانی و مهندسان از فضای آزاد - را در ماهواره های جامعه غول غول گازی پدید آمده است. برابری حاکم است در اینجا. پرولتاریا و روشنفکران سعی کنید برای پیدا مصالحه در صلح و آرامش زندگی کنند. سرمایه در اینجا - توئین و رهبر کمون RADIN است. پیشرفته ترین تکنولوژی - سبک و سنگین فیزیکی و شیمیایی. ساکنان رویای دولت از یک زندگی متعادل و بدون مشکلات و فرصت ها برای پاسخگویی به نیاز فوری به هر شهروند. امپراتوری جدید - کشور های اشرافی با سرمایه بهشت. نمایندگان امپراتوری آماده حمایت در هر راه رهبر خود Ilnura که یک بار نیروی تاج و تخت از پدر خود را به دست گرفت. این وضعیت با این واقعیت است که بدانید که کهکشان آن را به عنوان یک حاکم را ندارد تشدید می شود. جرم این واقعیت اشراف مایل به انجام همه چیز ممکن است برای اثبات غیر این صورت. آنها اعتقاد دارند که رهبر خود را قادر به ایجاد سلطنت مطلقه، خواهد شد که در روابط فئودالی بازار شده است. در حال توسعه و نور و فن آوری انرژی فیزیکی سنگین، ساکنان از دولت تمایل به رسیدن به دومین عصر طلایی. بازیکنان عزیز، انتخاب با شما است! شما این حق را برای پیوستن به کسانی که شما را دارد.

شخصیت که تبدیل بازی WarSide، به یکی از چهار کلاس خواهد بود. شما می توانید یک نگهبان، یک مزدور، و یا شکارچی بیچهره. آنها از یکدیگر نه تنها در ظاهر بلکه توانایی های منحصر به فرد متفاوت است. به آنها پمپ - هر شخصیت است که با ویژگی های اولیه و وظیفه خود را وقف. همچنین در دسترس برای انتخاب یک تخصص به سلیقه شما. انجام ماموریت های PVE و شرکت در جنگ های PVP، شما جمع آوری تجربه. 15 دقیقه - به هر حال، یک مبارزه حدود 10 به طول می انجامد. بیشتر تلاش کنید اعمال، نتایج ملموس تر.

بازی Varsayd توصیه نه تنها با بازیکنان دیگر مبارزه است، اما همچنین یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد روابط. شما باید یک تیم ملحق، عمدتا به دلیل توسعه طرح است که با توجه به تیم جنگ است. همچنین ممکن است برای ایجاد روابط تجاری. شما می توانید معاملات با استفاده از حراج و یا پست الکترونیکی را.

عنوان مدل گسترش بازی رایگان-2-بازی، آن را سرگرم کننده در دسترس شما کاملا رایگان. شرکت در ورزش جالب در اوقات فراغت خود - و شما چه چیزی را با مته سوراخ را فراموش کرده ام! ما فقط می توانیم که می خواهید یک تجربه دلپذیر و موفق باشید!

 

بازی همچنین