WARSTORY

نام های جایگزین: آنلاین Warstory معرفی

شرکت، یک توسعه دهنده بازی های رایانه ای آنلاین BigPoint آشنا به تمام طرفداران این نوع از سرگرمی برای بسیاری از پروژه های موفق و متفکر. به همین دلیل است که خروجی هر بازی جدید از این شرکت است که توسط بازیکنان به عنوان یک رویداد مهم درک شده است.

همین امر به بازی WARSTORY آنلاین، که در آن بازیکنان به ارمغان می آورد در طول جنگ جهانی دوم ارائه می دهد و متحدان طرف، آمریکایی ها و یا اتحاد جماهیر شوروی و برگزاری جنگ سرنوشت ساز در اروپا و چشم خود را ببینید سقوط برلین نازی ها. در این بازی آنلاین WARSTORY متوجه عادت روشن و رنگی، همین دلیل است که این بازی را بازی آنلاین WARSTORY خواهد بود جالب است نه تنها دوستداران جنگ های تاریخی، اما همه طرفداران تیم بازی آنلاین.

تاریخ در بازی WARSTORY متوجه عادت ساده و شهودی، که در تمام بازی های دیگر از BigRoint. شما نیاز به انتخاب یک نام مستعار (نامی که شما ادامه خواهد داد برای استفاده در بازی)، یک رمز عبور برای ورود به حساب کاربری خود و ارائه یک آدرس ایمیل می باشد که یک ایمیل تأیید ثبت نام فرستاده می شود و خواهد شد که به صورت دوره ای ارسال اخبار بازی های تازه.

ثبت نام WARSTORY شما را تنها در چند دقیقه، و اگر ما در نظر است که به منظور بازی WARSTORY به دانلود و نصب سرویس گیرنده خاص (مبتنی بر مرورگر بازی به طور کامل) نیاز نیست، پس شما تقریبا بلافاصله می تواند شروع به بازی WARSTORY. در این مورد، اگر شما در شبکه اجتماعی فیس بوک ثبت نام، ثبت نام WARSTORY را برای شما می شود با فشار دادن یک دکمه - چنین فرصتی لذت بخش برای آماده شدن برای بازیکنان خود را به توسعه دهندگان بازی آنلاین.

بعد از ثبت نام، شما باید انتخاب کنید که کدام یک از کشورهای شما بازی خواهد کرد. انتخاب به نمایندگی از ارتش سرخ و ارتش متفقین. هدف شما - به انجام نبرد نهایی در برابر حکومت رایش سوم، بازی آنلاین، شامل بیش از 50 WARSTORY جنگ های تاریخی کاملا واقعی برای پیروزی در آن بسیار مهم است به استفاده از تاکتیک های رزمی و استراتژی و هماهنگی مشخص جنبش متحدان. با اصحاب شما هیچ مشکل دارم - بازی آنلاین WARSTORY بسیار محبوب است و WARSTORY ده ها هزار نفر از تعداد مردم حاضر به بازی بازی آنلاین.

واحد ویژه ای است که دارای یک توانایی منحصر به فرد به واحد های دیگر در دسترس نیست، و که رفتار در میدان جنگ می تواند تاثیر قطعی بر نتیجه داشته باشد -

یک ویژگی جالب از این بازی استفاده از فن آوری علاوه بر واحد های استاندارد و جدا از به اصطلاح "قهرمان" است. بنابراین برای همه دستاوردها در این بازی، شما را با مدال ویژه تشویق، و او منجر بازی پرونده WARSTORY آنلاین از تمام قهرمانان مشهور شد و به صورت دوره ای آنها را می دهد انواع مختلفی از پاداش، علاوه بر شناخت و شهرت در میان دیگر بازیکنان.

شغل است که شما باید انجام در این بازی، به دقت فکر شده و متنوع است. عبور از شغل فرد ممکن است نیاز به صرف کل ساعت، اما در طول این زمان، به دلیل سرگرم کننده و گیم پلی علاقه neodnoobraznogo در دادرسی نمی تواند از دست داده است، بلکه برعکس.

WARSTORY بازی آنلاین - به عنوان مثال بزرگ چگونه مبتنی بر مرورگر بازی های آنلاین را ندارد. روشن و زیبا گرافیک، کار استادانه درست شده، جالب و دقیق داستان، سیستم انعطاف پذیر از پاداش و دست آورد ها و به عنوان یک نتیجه از این همه - تعداد زیادی از بازیکنان بازی و طرفداران از سراسر جهان است. سعی کنید آن را و شما خود را در نقش یک فرمانده جنگی در جریان جنگ جهانی دوم، این است که کاملا قادر به تصمیم گیری در نتیجه نبرد مهم بعدی پیدا کنید.

 

بازی همچنین