Wartune

نام های جایگزین: Wartune

بازی Wartune - MMO RPG رایگان استراتژی، که شامل عناصری از استراتژی اجتماعی و نقش بازی کردن. جهان شگفت انگیز از نویسنده فانتزی Wartune بازی آنلاین خواهد شد که بازیکنان در نقش شعبده باز، یک شوالیه یا کمان احساس. معنی Wartune بازی آنلاین است که برای حفظ این شهرستان را تحت کنترل و دریافت منابع برای ساخت ساختمان ها.

قبل از پخش بازی Wartune، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی Wartune بیشتر وقت خود را ندارد و آسان:

1.                   در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « ایجاد حساب ».

2.                   لطفا نام کاربری خود را وارد کنید.

3.                   را وارد کنید E - الکترونیک

4.                   رمز عبور را وارد کنید و آن را تأیید

5.                   تاریخ تولد خود را وارد کنید.

6.                   انتخاب « ارسال » Wartune و ثبت شده است.

در Wartune آنلاین شما را در نقش قهرمان را، که انواع بیلیارد شما می توانید خودتان را به عنوان متعلق به یکی از سه کلاس های مختلف را انتخاب کنید. کلاس توانایی یک بازیکن را تعریف می کند، او را در طول مسابقات جنگی در Wartune بازی آنلاین، در حالی که کف - آن است که به طور کامل یک انتخاب شخصی. هنگامی که شما تبدیل به یک Wartune شروع بازی، شما دسترسی به برخی از ماموریت هایی که به شما به عنوان کتاب درسی اصلی داده شده است. در ابتدا، بازیکنان یادگیری و اکتشاف جهان و درگیر در جنگ مبارزه با بازی آنلاین Wartune. شما قادر خواهید بود به بازی Wartune و به نوبه خود برای حمله به هر یک از دیگر به صورت خودکار، تا کسی را می دهد تا برای اولین بار از زمانی که قدرت اجرا می شود، هر چند به این بازیکن نیز قادر به استفاده از مهارت های او به دست آورده بود، آنها معمولا دارای یک اثر قوی و خاص است. توسعه به عنوان بازیکن در بازی Wartune آنلاین، آنها شانس szdavat نیروهای بیشتر در گروه های خود را که به طور خودکار حمله خواهد داشت.

پس از مأموریت های اولیه و اطلاعات مبارزه با Wartune بازیکنان بازی آنلاین به شهرستان و بلافاصله او را زیر بال خود را. در این مرحله از بازی شما در شهرستان از پول و منابع مالی جمع آوری ساخت. Wartune داستان بازی آنلاین در این بخش بسیار شبیه به چنین استراتژی است.

از نقطه نظر عملکرد اجتماعی بازی Wartune است زمان واقعی چت. بازیکنان همچنین می توانند از موارد خاص، مانند "بلند گو حرف زدن" برای انتشار پیام از بازیکنان دیگر استفاده کنید. این قابلیت بسیار مفید خواهد بود زمانی که استخدام اعضای تیم Wartune آنلاین، اما تعداد زیادی از مردم که در واقع استفاده از این ویژگی، آنها می گویند که آن بی فایده است.

در زمان واقعی چت، بازی Wartune بازی آنلاین نیز می تواند هر یک از دیگر به دوستان لیست اضافه، تیم را وارد کنید، به همکاری در انواع شغل. در بازی Wartune نیز همچنین یک عنصر ردیابی، یعنی است شما می توانید پیدا کردن آنچه که اصناف و بازیکنان به رقابت بپردازند.

به طور کلی، Wartune بازی آنلاین یک بازی بسیار خوب است، و همچنین به عنوان استراتژی شدید. بازی Wartune ، البته، به بازی کامل است، اما در داستان آن را بدون شک است، سزاوار عملکرد بسیار بالاتر در مقایسه با رقبای دیگر در این شبکه اجتماعی است. این بازی شامل بسیاری از مطالب را برای یک بازی است که به شما این فرصت را به کاوش Wartune بازی آنلاین در مدت زمان طولانی، و در نتیجه، Wartune آنلاین سزاوار به آن بازی!

 

بازی همچنین