سلاح خدایان

نام های جایگزین: سلاح خدایان

سلاح خدایان آنلاین - این یک بازی آنلاین رایگان نسل جوان، که اشاره به مدرن نقش بازی کردن بازی است. گروه سنی او نامحدود است. این بازی فوق العاده شده است از کتاب بسیار محبوب کمیک در چین و در روسیه ایجاد کپی شده است.

برای شروع بازی سلاح های بازی از خدایان از شما فقط باید ثبت نام کنید.

تاریخ در سلاح های بازی از استاندارد خدایان. در ابتدا، شما را به آدرس ایمیل معتبر خود را، و سپس وارد سایت شوید و رمز عبور. پس از کلیک کردن بر روی "حساب کاربری ایجاد کنید"، شما شرایط استفاده را بپذیرید. سلاح های خدایان با موفقیت انجام شد تاریخ.

سلاح خدایان ثبت نام آنلاین بسیار ساده است و شما را نه طولانی است.

شرح آن است که مدت زمان طولانی برای قدرت در سراسر جهان برای هزاران سال مبارزه با شیاطین و خدایان. اما هیچ کدام از این احزاب در قدرت مقاومت و شکست. از این رو تصمیم گرفته شد به سپردن سرنوشت جهان به فنا پذیران با ارسال سلاح به زمین خدایان. این ویژگی های باور نکردنی از جمله حق درخواست تجدید نظر و قدرت است که هیچ انسان بر روی زمین می تواند مقاومت در برابر. اما در پایان، و یا برنده می شود خدایان و مردان تعظیم کنید برای اراده خود را، و یا شیاطین، اما تمام جهان در غوطه همان به جنون و هرج و مرج.

این سلاح های بازی آنلاین خدایان به شما می دهد فرصتی برای درک و نظم را به جهان و مطمئن شوید که برنده قوی ترین حریف بود.

در این بازی شما شش کلاس، مانند جنگجو، شکارچی، قاتل، priestess، مگه، پولادین می باشد. بازی بازی سلاح های آنلاین از خدایان شما می توانید یکی از چهار نوع شخصیت. علاوه بر این بازی شامل بیش از سه استعدادهای منحصر به فرد و مهارت های مختلف از انواع رشته های حرفه ای مانند ساخت و جمعی. اگر تمام این ویژگی ها با چند هزار شغل ترکیب - این امر می تواند مبنای خوبی برای یک بازی جالب و پویا.

سلاح های بازی از خدایان آنلاین شما را با عناصر گیم پلی جدید لطفا: یک سیستم منحصر به فرد از حمام نظامی و تنوع باور نکردنی از حیوانات خانگی. در این بازی شما قادر به اهلی هر هیولا خواهد بود. هنگامی که شما آن را اهلی، شما نیاز به تغذیه سلاح هیولا. به یاد داشته باشید که بدون بخش بزرگی از آهن یا فولاد، او به سادگی قادر به مبارزه نیست. اما پس از حیوان خانگی مبارزه با nakushalsya مقدار زیادی خود را، او مهربانتر می شود و شما هر کمک در جنگ، قادر به تبدیل به یک ماده با ارزش و یا افزایش عملکرد شما. در بازی مانت مختلف وجود دارد - از ساده ترین تا خرگوش هیولا بیش از حد رشد است که نیروی قدرتمند است.

همچنین باید توجه داشت که بازی سلاح خدایان لذت است، چرا که در مقابل شما شگفت انگیز به تماشای وضعیت و طراحی بازی ها، کاخ های باور نکردنی و بلند آوازه شو، مناظر باور است که ممکن است در نظر گرفته شود ارتفاع بزرگ، خواهد بود زمانی که شما به مسافرت هوایی.

گرافیک عالی، اثرات غیر معمول صدا، گیم پلی عالی شما اجازه می دهد خود را به شرکت در ایجاد یک افسانه است، اما این همه شگفتی که در انتظار شما نیست. سلاح از خدایان بازی آنلاین به شما فرصت برای کشف جهان ناشناخته را، پیدا کردن دوستان جدید، رام کردن حیوانات کاملا غیر معمول، به احساس لذت از پرواز، در بخشی از حماسی، برنده شدن در این سلاح برای اولین بار از خدایان، و تعیین سرنوشت جهان است. اگر تمام موارد بالا شما شیفته، سلاح خدایان شما بازی است سرگرم کننده ترین.

 

بازی همچنین