Webracing

نام های جایگزین: مسابقه مجازی

Webracing آنلاین - بازی آنلاین مرورگر است که شما غرق در دنیای مجازی از مسابقه است. اگر شما عاشق سرعت و برد و اگر شما به بودن برای اولین بار در جاده ها استفاده می شود و ترس از خطرات در اطراف گوشه نه - پس این جهان برای شما!

بنابراین، برای شروع بازی، شما نیاز به ثبت نام Webracing آنلاین: در پنجره ای که باز می شود وارد کنید پست الکترونیکی (ورود به سایت) و رمز عبور، با پر کردن اطلاعات لازم، و ثبت نام خود را Webracing به پایان رسید. شما می توانید بازی را شروع!

اول، شما باید برای انتخاب یک ماشین ساده: فیات کینگ و یا VW گلف. در آینده، مسابقه، شما می توانید به خرید یک چرخ دستی به طور ناگهانی به روز رسانی و ...

حالا اجازه دهید در ایجاد شخصیت خود را در Webracing بازی آنلاین حرکت: پس از ثبت نام شما باید از یک نام فکر و یک شخصیت vashomu نماد خود انتخاب کنید. شما باید برای توزیع 20 رایگان مهارت نقاط شخصیت خود را با توجه به آنچه شما می خواهید آن را به - مسابقه کشیدن و یا یک مدار مسابقه حرفه ای. آیا راننده خود را در Webracing بازی آنلاین، چهار پارامتر های اساسی وجود دارد: شایستگی فنی، پایدار، مراقبت و واکنش. Webracing بازی آنلاین، پنج نوع از ارتقاء برای شخصیت خود را (راننده) - یک نوع برای هر پارامتر و یک است که یک بار به گردش در تمام پارامترها. خرید ارتقاء، راننده شما ممکن است بهترین خلبان در مسابقه!

بازی بازی آنلاین Webracing به جز شخصیت اصلی خود را (راننده)، شما می توانید دو اضافی استخدام.

در حال حاضر در وضعیت با خودرو خود را نگاه کنید: بعد از شما بیشتر یا کمتر از ارزش خودرو برای شرکت در مسابقه داشته باشد، این امکان به روز رسانی خواهد شد. در ماشین خود، شما می توانید بیش از 14 آیتم را نصب کنید! با توجه به ارتقاء خود را در ماشین خود، بهبود عملکرد.

Webracing بازی می شود خرید بهتر و فروش خودرو خود را (شما می توانید بیش از یک ماشین داشته! )، تعمیر و تنظیم آنها. همه این را می توان در گاراژ خود انجام می شود. مهم! در گاراژ شما قرار داده شده است تنها چهار اتومبیل (شمارش فعال نیست)، اما شما هنوز هم می تواند فضای اضافی در گاراژ ...

خرید

بازی بازی آنلاین Webracing، شما توانایی ایجاد و یا پیوستن به باشگاه موجود است.

همه باشگاه ها در این بازی، تقسیم بر سطح و مهارت: مبتدی، آماتور، حرفه ای و قهرمان.

مبتدی - این باشگاه با سطح 1-3 است

آماتور - یک باشگاه با سطح 4-6

نرم افزار - این باشگاه با سطح 7-9 است

قهرمانان - یک باشگاه با یک سطح از 10-12

افزایش رتبه بندی و باشگاه توسط شرکت کنندگان در باشگاه به دست آورد!

در Webracing بازی آنلاین، شخصیت خود را می توانید یک کار را داشته باشد، می توان آن را آسان، متوسط ​​و یا دشوار است. راحت تر این کار، احتمال کمتر است که شخصیت خود را اخراج خواهد کرد، اما حقوق و دستمزد مربوط به چنین کاری. فرصت های شغلی شما، فقط 1 بار در 24 ساعت. هر کار دارای ضرب الاجل خود را دارد. پس از پایان مهلت مقرر، شخصیت خود را می شود همه پول است. صحبت از پول!

در بازی Webracing بازی آنلاین است پول خود را:

WR - این سکه نقره بازی (آنها می توانند با انجام یک کار ساده و یا برنده شدن در مسابقه کسب)

GXP - آن است که یک پول رایج در بازی تک (پول شما می توانید آیتم های منحصر به فرد برای خودکار تنظیم، ارتقاء به راننده با موارد بهبود یافته و خریداری انباشته اتحادیه)

است

بنزین - او نیاز به شرکت در مسابقه (مسابقه 1 "ارزش" 20٪ از بنزین، 100٪ انباشته شده در دقیقا 1 ساعت).

در بازی Webracing، شما می توانید به عنوان ایجاد و شرکت در مسابقه در حال حاضر تاسیس، علاوه بر این، شما می توانید به عنوان یک سوار عمل نه تنها، بلکه به عنوان تماشاگر صرف.

در نتیجه، من به این می گویند، هنوز هم چنین ساختار به عنوان اتحادیه وجود دارد (آن را برای پایگاه در مسابقات متعدد می ایستد). با او و با همه دیگران، شما می توانید آشنا کنید، لطفا در بازی Webracing ثبت نام کنید. موفق باشید به شما!

 

بازی همچنین