وحشی اسلحه

نام های جایگزین: هانس وحشی

بازی آنلاین وحشی اسلحه شما را دعوت به رفتن به دور دشت مکزیک، که در آن شما یک مبارزه گرم برای زمین های غنی و حاصلخیز پیدا کنید. چه را انتخاب کنید - لوله صلح و تبر، در حال حاضر تصمیم می گیرید!

اسلحه وحشی بازی آنلاین متعلق به این ژانر از بازی بازی (اکشن / بازی)، به عنوان مفهومی بسیار شبیه به اسباب بازی بازی های آنلاین. با این حال، در اینجا وجود دارد سرگرمی، داستان، شخصیت ها، و منابع - در کوتاه مدت، همه چیز را که آن را یک بازی رایانه ای تمام عیار می سازد. متاسفانه که وحشی تفنگ آنلاین Russified نیست، با این حال، ofsayte آن، کشور USA شما در دسترس خواهد بود برای زبان انگلیسی است - به اعتقاد من، در اینجا به درک بسیار ساده است.

با توجه به سیستم مورد نیاز، در اینجا حداقل ممکن است - به بازی در کت و شلوار وحشی اسلحه حتی کامپیوتر دفتر خود را از هر مرورگر.
تاریخ را در بازی به جز که به زبان انگلیسی اشکال پیچیده است برای پر کردن، اما ما در حال حاضر در مراحل سراسر درک.

پس ثبت نام وحشی اسلحه با گزینه شروع می شود «هم اکنون عضو شوید به صورت رایگان» - قبل از اینکه شما در زمینه پر: نام (نام کاربری)، رمز عبور (رمز عبور) و پست الکترونیکی. علاوه بر این، شما نیاز به انتخاب سرور که در آن شما بازی وحشی تفنگ بازی آنلاین. سه سرور در اینجا - دره مرگ، و تفنگ ضبط غرب هیل. و سه قهرمان کلاس که اینجا را انتخاب کنید - کابوی ها، هندی ها و مکزیکی ها.

کابوی ها طبقه زیاد است، آنها مدافعان (که بیشتر و قوی) و دستیاران در استخراج منابع می باشد.

مکزیک - طبقه متعادل ترین، قوی در دفاع و در دفاع.

هندی - متجاوزان کلاس، قوی در حمله خود را، اما از نظر حفاظت بسیار ضعیف است.

پس از انتخاب سرور و یک کلاس قهرمان خود، در حال حاضر به اتخاذ قوانین و توافقنامه کاربر در آنچه که در واقع در وحشی اسلحه ثبت نام آنلاین و به پایان می رسد.


بازی بازی آنلاین وحشی اسلحه شما شروع بلافاصله، چنین روند به سفارشی کردن شخصیت خود را (با توجه به ژانر است که بخشایش) وجود دارد. خوب، گام بعدی شما را برای جستجو در روستا که در آن شما را حل و فصل. در اینجا، در میان دشت، شما می توانید هر روستا را انتخاب کنید و شروع به توسعه، به منظور تبدیل به یک پایگاه مرفه و غیر قابل تسخیر. البته، برای این که شما نیاز به منابع است. آنها را دشوار نیست - آنها از مناظر طبیعی اطراف شما - چوب در جنگل، معدن آهن، خاک رس در خاک است. شما همچنین می توانید رشد دانه به منظور فروش و یا ارز را برای دیگر منابع است. کوچک توسعه نیافته می تواند به کشف مناطق اطراف آن در جاده ها جمع آوری آثار ارزشمند و جالب برای خودتان. در مناطق اطراف شما ممکن است از نگاه شما چه شهرک دیگر، و شما می خواهید به گسترش در منطقه نفوذ خود را دوست نگه داشتن چشم.


بازی بازی وحشی تفنگ آنلاین، شما می توانید بدون نیروهای خود را برای ایجاد آن نیاز به استخدام سربازان. استخدام آنها را به میخانه رفتن و، البته، در نظر گرفتن سکه های طلا. صحبت از پول است. سوژه متحرک از روبرو برای طلا آسان نخواهد بود، شما نیاز دارید تا شانس خود را در goldfields. اگر چه، اگر شما خوش شانس با برداشت، سپس شما می توانید از طریق فروش دانه را. شلیک ثابت، مخالفان مداوم و به مقدار زیادی باروت در قفسه -
هنگامی که موفق به جمع آوری گروهی از مزدوران در وحشی تفنگ بازی سرگرم کننده تر است.


وحشی اسلحه آنلاین بازی که در آن شما یک فرصت بزرگ را به احساس وسترن شجاع گاوچران به اتمسفر و همه چیز در ارتباط با آن سقوط کرده اند. حفاظت از قلمرو خود را از غاصبان تهاجمی، توسعه زیرساخت های خود را، به صلح با کسانی که در اطراف شما قبایل، یا بر عکس، فعال می شود و گسترش منابع خود را. به طور کلی، نور لوله صلح و یا دفن تبر نیست - آن را تا به شما!

 

بازی همچنین