WildStar

نام های جایگزین: WildStar

WildStar آنلاین - چند نفره رایگان مشتری نقش بازی بازی در یک محیط مربوط به اینده. پخش خواهد شد به یک رابطه سیاره مرموز حمل و نقل و کشف قلمرو خود، پنهان بسیاری از شگفتی. ایجاد شده توسط پروژه خواندن سریع پستهای دارای ویژگی های زیر: گرافیک کارتونی، حوادث بازی پویا، حضور اجتماعی، دعوا اصلی، طرح جالب، ظاهری ساده و در دسترس از رابط. WildStar حمل و نقل رایگان شما را به یک دنیای فانتزی، است که توسط یک اقامت در یک ماجراجویی گیج کننده همراه است. پیش از این در این سیاره Travian.ir :: تراوین نژاد eldanov، سطح بالایی از توسعه زندگی می کردند. اما تحت برخی از شرایط مرموز او فقط بدون هیچ نشانی ناپدید شد، و به جای ساکنان جدید - جناح امپراتوری و تبعیدیان. شروع به بازی بازی WildStar و شما به یک شهروند این عجیب و غریب و جذاب در همان زمان در جهان تبدیل شده است. چرا تنها وجود دارد! و قلمرو بزرگ در انتظار تحقیقات خود را، و یک مقدار غیر قابل تصور از مصنوعات مرموز، و سیستم زیست محیطی با شوخی های خود را، و جانوران بسیار غنی است. شما صرف وقت در اینجا را دوست دارم!

ثبت نام WildStar ساده شما را در مکان های بازی را، و شما قادر خواهید بود به انتخاب چه مسیر را دنبال کنید. انتخاب یک کلاس بازی، بدین وسیله به مشاغل خاصی، به سبک خاصی از بازی را ترجیح. چهار کلاس در دسترس وجود دارد نیک اکسپلورر، سرباز، محقق و مهاجر. همه آنها است منحصر به فرد و هر یک به روش خود جالب است. در ضمن، تصمیم خود را به عنوان پیشرفت بازی شما می توانید تغییر دهید و سعی کنید به راه های مختلف زندگی است. در ضمن، نمایندگان طبقات مختلف اغلب تداخل می کنند. شغل نیاز به فقط یک دسته از اجرا، به طوری که حمایت همسایه بسیار سودمند است.

در طول این سفر، شما اغلب اوباش را ببینید. آنها همیشه برای مبارزه با هر اوباش شما می توانید استراتژی خود را توسعه دهد. اما یک در یک مبارزه سیستم مبارزه محدود نیست. شما می توانید برای شرکت در جنگ های هیجان انگیز PvP است توده، که امروز به بهترین سنت از بازی های ویدئویی مربوط خواهد بود. به طور کلی، نمی تواند بی حوصله!

من می خواهم برای گفتن چند کلمه در مورد فون. همه چیز در اینجا تنظیم بسیار عجیب و غریب است. خوب است که حتی بزرگ خوردن کوچک، اما مشخص نیست که چرا برخی از شکار تنها در شب، و دیگری برای حمله یک روز آفتابی بده. در مکان های از این بازی است بسیاری از حیوانات تلاش وجود دارد، اما اغلب اتفاق می افتد که تبدیل شدن آنها به شکار از حیوانات قوی تر. و پس از آن قهرمان خود را که همان zverushku تلاش باید اول انجام دور با هیولا که او را بلعید. خوب، حداقل از لاشه های حیوانات مرده را بلعیده می رود صدمه ندیده. اگر شما به طور فعال شکارچیان از بین ببرد، و سپس بعد از مدتی آنها خواهد شد بسیار کمتر، و در نتیجه آسیب را کاهش دهد. بازی WildStar طراحی شده است به طوری که اقدامات خود را، و همچنین به عنوان بازیکنان دیگر اقدامات محیط زیست تاثیر می گذارد.

پس از آغاز بازی WildStar سعی کنید برای توسعه شخصیت خود را. یادگیری به استفاده و پارامترهای فیزیکی و فن آوری های موجود در همان زمان. سهام تا شجاعت و شروع به شکار خود را برای یکی از سیارات خطرناک ترین جهان! فرض کنید که شما همیشه خوش شانس برای رسیدن به مورد نظر!

 

بازی همچنین