آیا از فولاد

نام های جایگزین: آیا از فولاد

آیا از فولاد - بازی های کامپیوتری در سبک استراتژی زمان واقعی. در ترجمه، شاید بیشتر آشنا برای شما، ذهن و. توسعه دهندگان بازی ها تلاش برای ترجمه را به جنگ بازی واقعیت بین کشورهای شرقی و به عنوان یک کشور بزرگ مانند ایالات متحده آمریکا (USA) ساخته شده اند. این دیدگاه آمریکا در مشکل تروریسم و ​​utranenie خود را نشان می دهد. بازی های فولادی مانند حوادث واقعی انجام می شود، و این فقط تصادفی کامل قابل توجه با واقعیت نیست. هزینه های شما را به خودتان نگاه کنید.

همانطور که برای هر بازی کامپیوتر، شما می توانید فهرست اراده اینترنت از ویدئو های فلزی، خواندن این بررسی قبل از اینکه شما جلب گیم پلی. پس از آن سایت که در آن شما می توانید اراده دانلود فولاد بازی کنید. و اقدام به جنگ بی رحمانه.

بازی با دو گروه متخاصم معرفی شده اند. نوع مانند خوب - آمریکایی که تروریسم مخالف است. و بد - اعراب - می منزجر کننده، رزمندگان بد.

بازی از Steel'll بازی دو کمپین های مختلف تک نفره: در افغانستان و عراق. قبل از انجام شانزده ماموریت های بازی. اما نکته اصلی این نابودی اعراب است، و ظهور تروریسم و ​​خشونت در جهان است.

شما - فرمانده گردان از سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده آمریکا. انجام وظایف در مقابل شما قرار داده، شما و تمام team'll شما یک مقدار زیادی از مزایای - افزایش، عناوین جدید، در نتیجه استفاده از اقدام تاکتیکی جدید. بر این اساس، در قدرت خود را، هر بار گرفتن فرصت های بیشتر و بیشتر - اطلاعات درخواست از ماهواره، تقویت احضار، آماده سازی توپخانه و مدیریت حملات هوایی.

بازی و ذهن ویژگی های بیشتر مانند

• واحدهای رزمی و سلاح.

• کیفیت گرافیکی.

• صدای کنترل.

واحد مبارزه و سلاح - شما به مدیریت بیش از یک صد واحد و انواع مختلف سلاح داده شده است.

گرافیکی با کیفیت - با کیفیت بالا. در اینجا یک روز و شب، اثرات آب و هوایی مختلف، به دقت دقیق مدل گرافیکی طراحی حمل و نقل و امکانات دیگر است. نقشه دقیق ارائه شده از دولت ایالات متحده، به کوچکترین جزئیات.

صدا - اگر شما یک میکروفون، شما می توانید سربازان را کنترل کنید.

در واقع گرافیک در بازی در سطح مناسب و معقول نشان داده شده است، و همچنین صدا در غیاب دستورالعمل صدای شما. اراده و عقل مشاهده فیلم ها شما در حال حاضر برای خودتان مراجعه کنید. قبل از شروع روند بازی.

عجله بسر می رسانید احساس بیشتر در کل فرایند مبارزه با گروه های تروریستی. فقط برای شما در اینجا ارائه چنین فرصتی.

فراموش نکنید که برای به اشتراک گذاشتن دانش در مورد بازی های فولادی با دوستان.

اما این بازی به بررسی خوب از بازی منتقدان می کنید. شاید به دلیل یک بازی خیلی شدید، و می تواند به طور کامل در یک شب بروید. و نه تنها که. در حال حاضر باقی مانده است برای به دست آوردن نتیجه گیری خود را در مورد اراده بازی و ذهن است.

دارای خلق و خوی خوب و گیم پلی! با تشکر از توجه شما.

 

بازی همچنین