باد شانس

نام های جایگزین: باد شانس

این بازی شما باید بازی به نمایندگی از سیمن، که می خواهد به نفع خود به برتری در تمام فضاهای دریایی. علاوه بر این به شما در بازی باد شانس آنلاین این طلب ترین گروههای و سازمانهای دیگر.

باد از بازی شانس است که شما می توانید به صورت رایگان بازی کنند، از پیش بارگذاری شده بر روی سرویس گیرنده بازی کامپیوتر شما.

در باد از بازی شانس شما می توانید انواع زیر از کشتی های بازی:

 1. آسیایی.
 2. کارائیب.
 3. مدیترانه.

توسط وسایل نقلیه آسیا عبارتند از:

 1. Kobukson - کشتی جنگی معروف ترین شرق آسیا است.
 2. ادم بددهن و ماجراجو یک کشتی کوچک دو برابر، که در جزایر پلینزی ظاهر شد است.
 3. Quee آهنگ - این کشتی معروف کره ای.
 4. دزدان دریایی جنس اوراق و شکسته - یک کشتی سنتی برای جویندگان بخت شرق آسیا است.

در عروق کارائیب عبارتند از:

 1. بارسا کشتی اصلی کشتی کارائیب است. این یکی از سبک ترین وسایل نقلیه در بازی است، و آن را به یک قایق بسیار خوبی برای یادگیری اصول اولیه جنگ نیروی دریایی.
 2. قاچاقچی گاری روپوش دار - گاری روپوش دار کوچک، طراحی شده برای اجرا می شود سریع و کوتاه، مشخصات پایین با بادبان خورده و مقاومت مناسب. کشتی همواره خوب در زیر باد مخالف. با یک جا به جایی در حدود 90 تن از آن را می توانید با سرعت بالا قایق سواری برای مدت زمان طولانی دست یابد.
 3. برمودا - این رگ ها، که اغلب در میان مبتدیان جویندگان ثروت و یا موش دریایی کم مشخصات در آبهای کارائیب رخ می دهد. پایدار در باد مخالف. گاری روپوش دار باریک و براق برمودا می تواند به حداکثر سرعت در یک زمان بسیار کوتاه برسد.
 4. تجارتی مسلح کار - کشتی بزرگ به طور خاص برای تعقیب و جذب کشتی های تجاری طراحی شده است. مسکن به دلیل قدرت خود را به سرعت و جنگ افزار طراحی شده است. به طور کلی در نظر گرفته شده برای یک فاصله کوچک و سرعت در بازیکنان خود را در مدت زمان کوتاه دارد. این کشتی می تواند هر کار با ضرر و زیان کوچک انجام.

با کشتی Sredizemeomorskim عبارتند از:

 1. Polacca - یک کشتی چند کاره است. این پارو و بادبان به عنوان مثلث و مربع، آن را بسیار خوبی برای بادهای مطلوب و نامطلوب. می تواند در آب های کم عمق شنا.
 2. Balancella - این یک قایق ماهیگیری بزرگ است. او فقط 4 توپ کوچک در هیئت مدیره.
 3. XEBEC - طراحی شایع ترین کشتی، که توسط کشتی های دریایی بربری در دریای مدیترانه در قرن XVII-XVIII استفاده می شود. کشتی پایین هیئت مدیره را هدف دشوار را برای کشتی های بزرگ ساخته شده است. XEBEC قدرت مانور فوق العاده را به یک گزینه بسیار خوبی برای تاکتیک ها و دزدانه به مخالفان.
 4. جنگی - این کشتی ها که به 4 شرط تقسیم شده است. این زیبایی دارای یک تعادل تقریبا کامل بین قابلیت قدرت شلیک، مقاومت و جنبش است. در هیئت مدیره این 60 اسلحه در دو عرشه تفنگ. با یک ساختار قوی و لباس تنگ.

باد از LuckVy're بازی در مناطق مختلف در نقشه های متفاوت است. توجه شما به شش منطقه داده شده است.

شروع بازی باد شانس رایگان برای بازی با دوستان خود. آنها بسیار جالب تر می باشد و زمان به سرعت می گذرد.

باد شانس آنلاین - این یک بازی واقعی آن است، بدون شک شما را دوست دارم!

 

بازی همچنین