جهانی جادوگر

نام های جایگزین: دنیای جادوگران

جهانی جادوگران آنلاین - یک مرورگر رایگان بر آنلاین نقش بازی کردن بازی فانتزی. در اینجا شما را نبرد هیجان انگیز پیدا کردن، طوفان قلعه ها، از quests و ماموریت هیجان انگیز است.

ممکن است که به نصب کلاینت بازی، طراحی شده است که برای کاهش ترافیک و بهره برداری پایدار (توصیه می شود برای کاربران از شماره گیری و GPRS). این بازی برای مرورگر اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، اپرا و کروم بهینه شده است. مرورگرهای دیگر - توصیه نمی شود! در آنها بازی ممکن است به درستی کار نمی کند.

توصیه می شود:

- سرعت بالا اتصال به اینترنت.

- 1GB حافظه.

- سطح پردازشگر و نه کمتر از 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو.

- افزونه ادوبی فلش پلیر نسخه 10 یا بالاتر.

برای شروع بازی نیاز جهانی جادوگران ثبت نام: با کلیک بر روی "ثبت نام" را فشار دهید در پنجره ای که باز می شود، این مسابقه قهرمان خود را انتخاب کنید. در رأس شما یک انتخاب عرضه: ترول، Orc، در کوتوله، بشر، وروجک و جن (شرح مفصلی از هر نژاد را می توان در وب سایت در دایرة المعارف یافت). بعدی، را انتخاب کنید نوع طبقه، نام (نام)، پست الکترونیکی و گفت کد. شرایط یک توافق با قواعد بازی، و مطبوعات روی "ثبت نام". که همه در بازی جهانی جادوگران ثبت نام بیش از. شما در بازی است!

اگر می خواهید به تغییر نژاد، می توان آن را در شرایط خاصی انجام می شود تنها یک بار، و. هر نژاد ویژگی های اصلی آن: زندگی، قدرت و سحر و جادو.

بازی آنلاین جادوگران جهان ارائه می دهد مأموریت های متعدد (مأموریت های کوچک و بزرگ، از quests عظیم، تلاش "اژدها دره" ...)، سفر، و تمام انواع مسابقات دوئل، حمله به قلعه و پرواز با جارو، خوب، عروسی رمانتیک ترین انتظار مراسم. شما با آژیر، اژدها، Harpies و دیگر شخصیت های همان اندازه رنگارنگ دیدار خواهد کرد ...

بازی آنلاین جهانی جادوگران سرشار از انواع کتیبه جادویی و معجون سازی که برای کمک به مبارزه است. بسیاری از جواهرات، زره، سلاح، طلسم، کریستال های سحر و جادو - همه این چیزها را خواص اضافی را به شخصیت خود را.

شروع به بازی در جادوگران جهانی، از شما دعوت را از طریق مبارزه آموزش در میدان جنگ برود، سپس شما می توانید شروع به توسعه شخصیت خود را. برای افزایش سطح شخصیت شما نیاز به پول است. در مرحله اولیه، شما می توانید پول در میدانهای جنگ مبارزه کن، هیولا شکار و یا شکست بده سفرهای خاطرات دستاورد را.

در حالی که در شهرستان جادویی - Elair، به شما خواهد شد در مدرسه از جادوگران و جنگجویان، که در آن شما همه نوع از کلاهبرداری سحر و جادو یادگیری آموزش داده است. پس از آموزش شما را به یکی از شهرستانها ارزشمند ما را از این جهان فوق العاده به: Zaorn، Dorikan Aradorn و یا که در آن شما همه چیز را یاد گرفته ام نشان می دهد. علاوه بر این شهرستانها در بازی می شهرستانها مانند تارن و ویرا وجود دارد.

بازی آنلاین جهانی از جادوگران تا به بسیاری از موجودات خطرناک: وحشی اژدها رزمی آدم برفی میسازد Elementals، Harpies، Werewolves، زن زشت سیما، ارواح، غول سمندر، آژیر، خلق شخصیت به ظاهر، تیره ادم درنده خو هرج و مرج شیاطین. همچنین ... این موجودات BESTIARY هنوز هم دارای تعداد زیادی از هیولا های مختلف.

بازی بازی آنلاین جهانی جادوگران، به شما امکان تماشای تغییرات آب و هوا که جادویی عنصری از جادوگران تاثیر می گذارد. به عنوان مثال: افزایش پاک کردن و کاهش سحر و جادو آتش سحر و جادو هوا، بارش باران را افزایش می دهد سحر و جادو آب و سحر و جادو آتش سحر و جادو مه هوا افزایش می یابد کاهش می یابد و کاهش سحر و جادو زمین را افزایش می دهد و حرارت را کاهش می دهد سحر و جادو آتش سحر و جادو آب، هوا سحر و جادو بارش برف افزایش و کاهش می یابد آتش سحر و جادو.

بازی جادوگران جهان آنلاین دارای انواع بسیار متنوعی از ساختمان های شهری و هر ساختمان دارای هدف آن است.

بازی بازی جادوگران جهان آنلاین را می توان در یکی از تیم وارد شده: انجمن صنفی کارشناسی ارشد انجمن ضربت. این بازی دارای تعداد زیادی از عناوین مختلف، و وجود قبایل و اتحاد، فرصت بسیار خوبی به شما می دهد. بنابراین جهانی جادوگران جالب را به بازی خواهد بود.

جنگ ها در بازی می تواند هر دو فردی و جمعی. به جنگ های فردی عبارتند از: دوئل، نبرد با روح، shadowboxing، دوئل بدون چیز سرد، مسابقات دوئل و مبارزه با "کمین". توسط جمعی: هرج و مرج، هرج و مرج و بدون هرج و مرج جایزه چیز بین نژادها، گروه، قبیله، دوئل دو بین شهرستانها، جنگ بین نور و تاریکی، و همچنین مبارزه با کوپید.

جادوگران اقتصاد جهانی در ارز محلی ساخته شده است - "سکه" (WWM - جادوگران جهانی پول).

است فرصت بازی در کنار نیروهای تاریکی، به مدت 1 هفته وجود دارد.

به طور کلی، به، جالب، به ثبت نام جادوگران جهانی و پیوستن به بازی!

 

بازی همچنین