جادوگر جهانی دوم آنلاین

نام های جایگزین: بازی جادوگر جهانی دوم

بازی آنلاین W من zards جهانی ΙΙ - مرورگر رایگان بازی نقش آفرینی، که در آن به شما خواهد آموخت و استاد جهان جدید جادویی. این عاقبت از قبل شناخته شده و MMOR محبوب PG "W من zards جهانی". به مدت سه سال، عنوان شده است نهفته مبارزه بین ارتش از نیروهای تاریک و جادوگران نور است. در طول این زمان، بسیاری قادر به دستیابی به روشن بود، سخت فتح جهان را به خود. حل و فصل کوچک خود را بزرگ و قوی Aradon، شهرستان، تحت سلطه و روحیه خوبی رشد کرد. نور موفق به بازگرداندن Zaorn باستان را دوباره زنده Dorikan و پیدا Elair (مدرسه برای جادوگران داوطلبان). با این حال، تاریکی نخواهد قرار داده تا با از دست دادن قدرت. این است که توسط چه جادوها و آیین های شناخته شده نیست، اما تاریکی موفق به پیدا کردن راه خود را به دیگری هواپیما اختری جادوگران جهان. این جهان باکره زیبا هرگز جادوگر پا، و بد است در حال حاضر در اینجا. با توجه به طرح از جهان تاریک ΙΙ را تبدیل به یک پایه برای ارتش خود را. اما، خوشبختانه، موفق به متوجه روشن این اقدامات است. جادوگران قدرتمند ترین، با تلاش غیر قابل تصور، دسترسی به جهان ΙΙ پیدا کنید. بازی W من zards جهانی ΙΙ آنلاین - این یک مبارزه بین تیره و روشن است در جهان جدید است. شگفت انگیز جهان افسانه عبارت بودند از: رویاها، تاج گذاری توسط قلعه های با شکوه و موجودات افسانه جمعیت.

برای شروع شما یک ثبت نام در بازی دنیای جادوگران ΙΙ نیاز دارید. W من zards جهانی ΙΙ ثبت نام به شرح زیر است: وارد بازی و آمد تا با نام و نام خانوادگی رمز عبور. اگر می خواهید اشتراک در خبرنامه از بازی، ثبت نام جهانی волшебниковΙΙ предоставляет شما از این فرصت. برای این کار، نوع خط مناسب آدرس ایمیل. بعد از آن شما باید فشار دهید ثبت نام . در حال حاضر شما به مرحله دوم ثبت نام کردم. تاریخ در بازی W من zards جهانی ΙΙ [_2_ ] بیشتر نشان می دهد چنین اقداماتی

- نام کاربری خود را وارد کنید.

- رمز عبور از وارد W من zards جهانی Ι (مگر، البته، آن را به شما بود)

- انتخاب نژاد شخصیت اصلی (در یک قاب در پایین هستند ویژگی های خاص این شخصیت)

- تعیین طبقه.

- فکر می کردم از کلمه کد

- را وارد کنید آدرس ایمیل خود را.

- تاریخ تولد.

در نتیجه، مطبوعات ثبت نام . عضویت W من zards جهانی ΙΙ گذشت، و شما می توانید بازی های جهان بازی волшебников ΙΙ онлайн.

این زمان در نظر گرفتن موجودات فوق العاده، که به شما خواهد W من zards جهانی ΙΙ معرفی است بازی آنلاین. کاراکتر واحد نامیده می شود. جهان волшебников ΙΙ online имеет واحد مانند مسابقه: الف ها، دورف، اجنه، انسان ها، اورک ها، ترول ها هستند. شرح هر یک از آنها را می توان در قوانین بازی یافت می شود. شخصیت اصلی، که شما در هنگام ثبت نام را انتخاب کردم هنوز هم می تواند حزب خود شماره گیری نمایید. در ابتدای بازی در تیم ملی صورت رایگان در دسترس است را به دو واحد. برای افزایش جدا و پس از آن مجبور به پرداخت سکه برای هر یک از واحد بعدی استفاده شده است. شما می توانید، البته، رد neponravilis جنگجو، اما خواهد شد پرداخت تنها نیمی از مقدار شما را صرف استخدام او. سکه را می توان با برنده شدن در نبرد به دست آورده است.

خوب، با شخصیت های طبقه بندی شده اند و شما، البته، این سوال به عنوان سلاح ناشی می شود. پس از همه، همان را می توان نه قهرمانان ما به مبارزه با دست برهنه خود را! جهانی بازی آنلاین волшебников ΙΙ позволяет هر سرباز در نبرد را به سلاح، سپر، حرز و دو کتیبه. مگه می تواند سپر، حرز، شش کتیبه ها را. هر نژاد متکی سلاح های خود را. این، به عنوان مثال، اجنه - چاقو، شمشیر، برای الف - کمان و CROSSBOWS، و غیره § سلاح دارای پارامترهای خود را دارد. یعنی، افزایش حفاظت در برابر شوک، سحر و جادو، آتش سوزی، وزن، قیمت می باشد. همچنین انواع تخته وجود دارد. آنها را می توان از چوب، آهن، برنز، و غیره ساخته شده است غیره شما می توانید بازی آنلاین W بازی من zards جهانی ΙΙ ، با استفاده از همه چیز جایزه نگه دارید (هیولا سپر، چوب سحر و جادو). به هر حال، فراموش نکنید که بعد از هر سلاح جنگ پوشیده شده توسط 1٪. بنابراین چیزهایی از زمان به زمان نیاز به تعمیر.

حالا که ما با سلاح برخورد، شما می توانید با خیال راحت به عرصه نبرد وارد کنید. این بازی دارای انواع مختلفی از دعوا. این آموزش مبارزه با دوئل و دوئل برای تکمیل پیروزی. بازی W من zards جهانی ΙΙ نیاز pridelnyh احتیاط رعایت. به یاد داشته باشید که، حتی اگر ماموران مراقب باشند، شهرستان می تواند هیولا نفوذ کند. آماده مبارزه در هر لحظه باشید، چرا که این موجودات شیطانی و حیله گری می تواند به شما در هر جای حمله.

شما احتمالا در حال حاضر فکر می کردم به بازی بازی W من zards جهانی Ι و یوتا ، آنلاین را خسته کننده می شود و چیزی جز یک مبارزه بی پایان وجود دارد. I شتاب به شما اطمینان دهم که این طوری نیست! جهان волшебников ΙΙ играть بسیار هیجان انگیز است. این بازی خسته کننده نیست! شما می توانید انواع فعالیت های جالب پیدا کنید. شما می توانید قبیله خود (شرایط برای استفاده از عنوان بارون یا بالاتر است) ایجاد و یا پیوستن موجود. شاید تو به فلش از کوپید و می خواهید ازدواج کنید؟ این بازی به شما می دهد انعطاف پذیری. سوگندی از ازدواج کارمندان معبد انجام می شود. یا شاید شما می خواهید برای بهبود وضعیت مالی شما. مشکلی نیست! شما می توانید به کار در خدمت صلح. را انتخاب کنید یکی از پست های خالی موجود و رفتن! فقط می خواستم به کسی احساس خوبی؟ به چه مسایلی؟ این بازی اجازه می دهد تا بازیکن را به تبادل هدیه. به هر حال، در مورد چنین چیزی به عنوان تعهد اول به از صلح را فراموش نکنید همچنین. من به شما توصیه به پیروی از IPM، چرا که شما می خواهم برای دریافت ارتقاء ماهانه از تالار شهر؟ نه ماجراجویی به اندازه کافی؟ آیا می خواهید آدرنالین بیشتر؟ سپس شما را در تلاش به راه رفتن خواهد شد. این منطقه در حومه شهرستان پر شده توسط هیولا جمعیت. مبارزه، به شما در کسب گنجینه های اضافی خود را، و سپس شما با خیال راحت می تواند به شهرستان بازگشت از طریق پورتال جادویی.

خب؟ من امیدوارم که شما هم اکنون می دانند که از دست شما فقط لازم نیست. چک کنید و مطمئن شوید به خودتان که W من zards جهانی ΙΙ بازی بسیار جالب و هیجان انگیز است. به شما دامنه پر جنب و جوش و متنوع از احساسات در این دنیای جادویی تجربه! در واقع، به لطف بازی شما نه تنها لذت بردن از ماجراجویی و احساس می کنم مثل یک رهبر نظامی واقعی و استراتژیست. آموزش ارتش خود را به عنوان مهارت های نظامی، به عنوان شاهکارهای شما تعیین! ما فقط می توانیم آرزو موفق باشید در دستیابی به اهداف خود را! برو برای آن!

 

بازی همچنین