ﺭﺩ Wolfenstein: The New Order ﯼﺯﺎﺑ

نام های جایگزین:

بازی بازی Wolfenstein: رویداد سفارش های جدید بازی های کامپیوتری که در آن در فرد برای اولین بار رخ می دهد. در این بازی شما در روز بعد از جنگ جهانی دوم، که در آن نتیجه کاملا متفاوت بود سقوط خواهد کرد. آلمان نازی به دست آورده بود. و شما تنها طول تاریخ می باشد.

در بازی بازی Wolfenstein: ثبت سفارش جدید است که به سرعت در زبان انتخاب شده انجام و منصفانه نشان داده شده است. به منظور ثبت نام در این بازی بازی Wolfenstein: نظم جدید شما باید موارد زیر را مشخص کنید:

1) مشخص کردن نام کاربر و آدرس ایمیل.

2) یک رمز عبور.

بازی بازی بازی Wolfenstein: نظم جدید شما یک شخصیت را انتخاب کنید. بازی بازی Wolfenstein: نظم جدید شما ارائه می دهد شخصیت های زیر است:

1) BJ Blaskowitz. او یک آمریکایی و 49 سال است. او یک افسر از رنجرز در گردان اول است. به عنوان یک نتیجه از حوادث، او را به یک بیمارستان روانی فرستاده شد. تنها پس از 14 سال حبس بود، او را به حواس خود می آید.

2) آنیا اولیوا. او یک دختر لهستانی و او را 37 سال است. او در یک خانواده از پزشکان به دنیا آمد و در حال انجام همه چیز ممکن است با خانواده اش برای نجات زخمی شدند.

3) ایرنه انگل. او از آلمان و او را 55 سال است. او بنیانگذار اتحاد آلمان برای دختران است. همه زندگی خود را با او در امور ارتش و ارتش اختصاص داده است. او همچنین مدیریت یکی از اردوگاه های کار اجباری.

در بازی Wolfenstein: نظم جدید به شما بازی کنند، فکر کردن از طریق برنامه های خود را در پیشبرد. در ابتدا شما باید به فرار از محل اقامت خود به منظور محدود کردن فعالیت های اشغالگران آلمانی.

در اختیار شما سلاح خواهد شد تنها یک چاقو و تفنگ.

مخالفان خود را در بازی بازی Wolfenstein: نظم جدید آنلاین

1) چوپان آلمانی - او دشمن ضعیف است. اگر فرم شما، آن را به پوست در شما شروع خواهد شد، و پس از آن اجرا خواهد شد تا به نیش می زنند.

2) سرباز متداول - او با یک هفت تیر و با پوشیدن لباس قهوه ای مجهز شد.

3) سرباز SS - یک سرباز است که با MP-40 مسلح و لباس پوشیدن و در لباس آبی رنگ است.

4) جهش - مانند موجودی زامبی. در قفسه سینه خود دستگاه نصب شده است.

5) افسر - لباس پوشیدن و در لباس لباس سفید.

در پایان هر قسمت از این بازی بازی Wolfenstein: جدید شما باید برای دیدار با رئیس. منحصر به فرد خود را در این واقعیت است که شما نمی توانید دزدکی حرکت کردن پشت سر او نهفته است. رئیس همچنین شما می خواهد تا متوجه می بیند، آن را به عنوان به طور کامل ناشنوا.

برای هر نسخه از سیستم عامل کارفرمایان متفاوت است.

بازی بازی Wolfenstein: نظم جدید شما ارائه می دهد انواع سلاح:

1) چاقو - این سلاح بی اثر ترین است که در غوغا استفاده می شود.

2) های Luger تپانچه - اسلحه گرم، که در بازی اول رخ می دهد.

3) خودکار MR-40 - یکی از قوی ترین سلاح در بازی.

4) شش بشکه تفنگ - قوی ترین سلاح های بازی.

برای کارتریج های مسلسل و همان استفاده کنید. این است که حوادث واقعی توضیح داد.

بازی بازی Wolfenstein که در آن شما می توانید در سخت ترین زمان برای بسیاری از کشورهای دریافت کنید. این جایی است که شما می توانید در این نبرد خونین برای کشور خود را و از اشغالگران منفور آزاد است.

 

بازی همچنین