WolfTeam

نام های جایگزین: Wolven ترتیب

تیم ملی Wolfteam گرگ - چند نفره آنلاین اصلی تیرانداز اول شخص در 3D ایجاد شده است. این بازی رایگان است، شما فقط نیاز به ثبت نام. در میان بازی های آنلاین از انواع مختلف، وجود ندارد تا چند MMOFPS، تیم ملی گرگ و بازی یکی از آنها. نام خود را Wolfteam گرگ تیم ملی به ما می گوید که چه سبک بازی ایجاد شده است. همچنین آن را از بسیاری دیگر از بورس های آنلاین به اندازه کافی داستان اصلی این بازی آنلاین و ویژگی های آن متمایز می کند. در داستان تعدادی از افرادی که در می تواند به گرگ ها به نوبه خود و به عقب، نگه داشتن ذهن انسان و اجتماعی وجود دارد. از این افراد، و تیم ملی گرگ تشکیل شد.

و در حال تغییر guises از "انسان گرگ" بازیکن (تیم) می دهد دامنه را برای عملیات جنگی، از جمله فرصت های او گزینه های بسیار بیشتری در ایجاد یک استراتژی جنگ. این باعث می شود بازی آنلاین تیم ملی Wolfteam گرگ بسیار جالب است، چرا که، از یک طرف، آرسنال به اندازه کافی بزرگ از سلاح های ارائه "طرف انسان" از شخصیت، را قادر می سازد حملات از راه دور. از سوی دیگر، استفاده گرگینه در قدرت، سرعت و مهارت، در مقایسه با عمل از راه دور امن است. در میان چیزهای دیگر، اجازه می دهد تا شخصیت گرگ پوشش برای بالا رفتن از دیوار. گارد گرگ یخ، سایه، دیوانه، و غیره: Werewolves رقم، که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود می باشد

البته، توجه زیادی در این بازی آنلاین را به زرادخانه از سلاح های شخصیت پرداخت می شود. همانطور که قبلا ذکر شد، این سلاح می تواند استفاده شود تنها در صورتی که در قالب انسان هستند. بازو در حداقل ممکن (و لازم) در اوایل بازی تیم ملی Wolfteam گرگ، برای این منظور شما به یک مقدار مشخصی از طلا داشته باشد. در طول بازی، انجام انواع ماموریت های مبارزه و در نتیجه استخراج معنی، سلاح در دسترس خواهد بود، و همچنین این بازی را بازی کنید و آن را به عنوان پاداش. سلاح حمله های مختلف، محدوده اسلحه، اسلحه و نارنجک می توانید دریافت کنید و یکی که شما می خواهید را انتخاب کنید. بعضی از اسلحه ها حتی می توانید تغییر دهید، بهبود پارامترهای آن است. همچنین توجه داشته باشید مواردی که اضافه کردن کاراکتر به زور تیم ملی Wolfteam گرگ: کوله پشتی، خالکوبی، ساز.

به منظور شروع به بازی بازی آنلاین به ثبت نام. تاریخ در بازی تیم ملی گرگ به شرح زیر است. در صفحه از بازی، با کلیک بر روی ثبت نام رایگان. پس از تایید آن داده ای که مشخص می کنید (دانلود بازی و ثبت نام رایگان است)، دستورالعمل هایی که روی صفحه نمایش ظاهر بازی را شروع کنم و شروع به بازی Wolfteam سرگرم کننده را دنبال کنید.

رفتن به بازی، شما نیاز به انتخاب قلمرو و منطقه، وارد کنید تماس بگیرید. Callsign - نام خود را در بازی آنلاین Wolfteam گرگ تیم ملی است. توجه داشته باشید که یک حساب واحد می تواند فقط یک تماس داشته باشد. این نیاز به ثبت نام. در حال حاضر زمان برای پیوستن به تیم از انتخاب شما است.

بازی Wolfteam گرگ تیم ملی مقابله آنلاین بین دو تیم از بازیکنان است. برخی از حالت های بازی جالب وجود دارد: "بازی مرگ" - یک بازی از بین بردن حداکثر تعداد بازیکنان تیم مقابل در یک دوره محدود از زمان. در این حالت تغییرات وجود دارد، به عنوان مثال، شما می توانید یک محدودیت بر سلاح های مورد استفاده در جنگ تنظیم شده است. حالت "ناوشکن" - یک تیم گیاهان یک بمب را در محل تعیین شده، دوم - تلاش برای اجتناب از آن یا آن را خنثی می. در موارد مختلف، اجازه انتقال از بازی بازیکن در مردم یا گرگ.

"فاتح" دارای سه حالت مختلف، اما همه یک هدف - برای گرفتن بیشترین تعداد پایگاه های ثابت، برای یک دوره محدود از زمان.

بنابراین بازی تیم ملی گرگ جالب برای طرفداران از بورس های آنلاین پویا خواهد بود. بازی ویژگی های گرافیکی 3D با کیفیت بالا، انواع بسیار متنوعی از سلاح، بهبود می بخشد در طول بازی، مبارزه با گزینه های مختلف، و تنها ذهن خود را و شجاعت را به بازی و برای زنده ماندن در نبرد مرگبار که در این بازی آنلاین بسیار است کمک خواهد کرد.

شروع امروز بازی و شما نمی پشیمانی!

 

بازی همچنین