Woozworld

نام های جایگزین: Woozworld

بازی Woozworld - یک مرورگر بازی MMO بر اساس دنیای مجازی در تکامل ثابت طراحی شده برای نوجوانان (سنین 9-14 سال) است. در Woozworld آنلاین نوجوانان می توانند با خیال راحت جهان خود را ایجاد کنید، بازی، و ارتباط با یکدیگر. این بازی دارای یک تابع خلاق، و همچنین صدها نفر از بازی بر اساس سری کودکان محبوب است.

قبل از بازی Woozworld، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB. تاریخ در بازی Woozworld خواهد زمان زیادی را ندارد و آسان:

1.                   در صفحه اصلی را انتخاب کنید این گزینه را به "عضویت".

2.                   تاریخ تولد خود را وارد کنید.

3.                   لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4.                   یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

5.                   انتخاب "بازی"، و ثبت نام Woozworld شده است.

بازی Woozworld جهان MMO آنلاین است که برای کودکان 9 تا 14 سال است. بازی جوانان ارائه می دهد فرصت برای ایجاد جهان فردی، بازی های خود را، و برقراری ارتباط با دوستان دیگر. ویژگی های بازی ویژگی های اصلی و تعداد زیادی از بازی ها، مانند مجموعه تلویزیونی معروف برای کودکان.

Woozworld آنلاین می دهد هر بازیکن این فرصت را به طراحی شخصیت خود را با لوازم جانبی متعدد برای توسعه تصویر و جهان به طور کامل تغییر دهید. بازیکن می تواند انتخاب خود را از شخصیت را Woozworld آنلاین و لذت بردن از طیف گسترده ای از بازی ها، و همچنین به عنوان یک آرایه شگفت انگیز از ویدئو. علاوه بر این، هر کودک می تواند با / دوستان خود ارتباط برقرار کنید به شرکت در Spellz جنگ برای انجام وظایف مختلف است. بازیکنان همچنین می توانند امتیاز که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید آیتم های مختلف را در بازی Woozworld برنده شوید.

پدر و مادر لازم نیست که در مورد امنیت فرزندان خود نگران باشید، چرا که بازی کاملا روان کودک بی خطر است.

اگر بازیکنان در Woozworld امضا آنلاین ، آنها را از مزایای بیشتری بهره مند شوند. دانشگاه ارز است که به طور انحصاری توسط مشترکین Woozworld آنلاین استفاده می شود. علاوه بر این، آنها را از دسترسی به لوازم جانبی مرسوم، مد روز و تکه لباس که آنها می توانند برای بهبود ظاهر کاراکتر خود استفاده ارائه شده است. مشترکین این فرصت منحصر به فرد را به استفاده از موسسات آموزش عالی، که هر هفته به آنها داده اند!

Woozworld شما بازی خواهد کرد و شما متوجه خواهد شد که این بازی اجازه می دهد تا هر عضو برای توسعه جهان خود را با استفاده از قدرت تخیل خود. بازیکنان همچنین می توانند تصمیم بگیرند که آیا علاقمند به همکاری با دیگر دوستان و ساکنان Woozworld آنلاین می باشد. تصمیم گیری برای قرار دادن درب و از طریق توزیع از هدف های خاص خود را دارند، بازیکنان فرصت برای ایجاد جهان خود را دقیقا همانطور که آنها می خواهند داشته باشند.

شما باید اجازه دهید کودکان توسعه خلاقیت خود را برای ایجاد یک جهان منحصر به فرد Woozworld آنلاین . Woozworld در ارائه بهترین خدمات به اعضای خود متمرکز شده است، به طوری که وجود خواهد داشت بدون توابع مضر در بازی. فرزند شما باید سعی کنید، و شما خواهید دید که او / او خواهد Woozworld به طور مداوم بازی!

در Woozworld آنلاین هر بازیکن می تواند یک جهان ایجاد بر اساس تخیل خود را و اگر او می خواهد آن را به اشتراک گذاری با دوستان خود و سایر ساکنان بازی Woozworld را انتخاب کنید!

 

بازی همچنین