جهانی از جنگ

نام های جایگزین: WORLD OF Battls

بازی آنلاین جهانی از جنگ -، اعتیاد آور بازی استراتژی رایگان و آنلاین است که به شما در میدان جنگ واقعا دیدنی و جذاب در زمان واقعی بین 9 مسابقه: شوالیه، الف ها، دورف، آمازون، zverolyud'mi، وحشی، الف ها تاریک، اورک ها و ارواح. جهانی از جنگ بازی به لطف آنلاین به گرافیک بسیار عالی آن، واحدهای مفصل و جنگ های عظیم واقعا به شما احساس فرمانده.
جهانی از جنگ برای بازی شما نیاز به تاریخ جهان از جنگ بازی و بازی دانلود کنید به کامپیوتر شما. لطفا در زمینه های ثبت نام را پر کنید برای ایجاد حساب کاربری خود در سایت.
1. بازی ورود خود را (نام و نام خانوادگی که شما در انجمن یادگیری) را وارد کنید.
2. رمز عبور جدید فقط برای شما شناخته شده است.
3. آدرس پست الکترونیک شما.
4. به بررسی کنید که متعلق به یک ربات است.

هنگامی که ثبت نام جهانی از جنگ را به بازی بازی آنلاین جهان از جنگ ها شما نیاز به نصب مشتری بازی (که شده است، بلافاصله بازی خود را) به کامپیوتر شما:
1. لطفا کلیک کنید "مشتری دانلود" دانلود یک فایل ویژه «جهانی از جنگ ها دانلود».
2. در حال بارگذاری وقتی فایل کامل است، آن را اجرا کنید و جهانی از جنگ بازی آنلاین شروع به دانلود به کامپیوتر شما.
3. بعد از دانلود این بازی شما را به شرایط مورد نیاز صدور مجوز برای نصب و راه اندازی نهایی جهانی از جنگ ها بی درنگ.
بازی
جهانی از جنگ کامپیوتر شما باید سیستم زیر نیاز برآورده:
CPU: اینتل پنتیوم آوریل 3 گیگاهرتز، پردازنده Athlon 3000 +
RAM: 2048MB
VGA: کارت گرافیک NVIDIA GeForce 6600GT و یا ATI کارت گرافیک Radeon X1600، 128 MB
DX: DirectX 9 و. 0 (2008 مارس)
سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
اینترنت: 512 کیلوبیت بر ثانیه
شما هم اکنون می توانید به شرح مفصل تر از مسابقه ادامه دهید، که برای آن شما قادر خواهید بود به بازی بازی جهانی از جنگ آنلاین. خوب، بد، بی طرفی: همه آنها را به سه جناح تقسیم شده است.
شوالیه ها خوش آمدید
. با وجود تعهد خود را به سمت خوب، شوالیه های فولادی گل سرخ بیش از حد اغلب غرور خود را نسبت به دیگران، حتی نژادها متحد نشان می دهد. با این حال، ممکن است سزاوار است، چرا که در برابر خود را چند شوالیههای سواره نظام که می تواند زنده بماند.
الف. تقسیم به دو گروه است که می تواند به نام الف ها چوب الف و اشراف. در زندگی غیر نظامی، این قبایل و نه پراکنده است، اما در نبرد در برابر دشمن مشترک یک آلیاژ انعطاف پذیر کمانداران جنگل های مرگبار و سریع الف اشراف سواره نظام است.
دورف. نبرد قوی و چاشنی ملت. نه خیلی زیاد شما به نفع نژادهای دیگر، احتمالا با توجه به این واقعیت است که کسانی که به دنبال یک کوتوله ی بالا. با این حال، کوتوله ی همیشه برای تجارت در مواد اولیه باز. اما ثروت اصلی خود را در حال مبارزه با وسایل نقلیه و آنها در عجله برای به اشتراک گذاشتن نیست.
بی طرفی:
Beastmen. افراد مرموز است، که یک اتحادیه از قبایل minotaurs، سنتاور و Volkolakov. توسط جادوگران باستان برای تفریح ​​ساخته شده و شورش در برابر اربابان بی رحم بودند. از این رو بی اعتمادی از نژاد های دیگر. یک اتصال مرموز با طبیعت.
باربارا. آنها قبایل مختلف با اعتقادات و شغل متفاوت است. بعضی از آنها در غارت، دیگران تجاری، و دیگران درگیر - حفاظت از مرزهای. با وجود تفاوت در ارتش همراه با گزینه های انعطاف پذیر نیروها را دارند.
آمازون. رزمندگان، که از تعصبات مردان در مورد جایگاه زنان در این جهان فرار کردند. آزار و اذیت توسط شوالیه خو این ملت و از پیش تعیین شده در شیوه زندگی عشایری خود را. با نگاهی به گذشته بر روی آن، شما می توانید ظلم و ستم خود را به مردان درک کنند.
شیطان
تاریک الف. قاتلان نژاد افتخار. اگر نژاد های دیگر هستند همیشه در شرایط سخت به کمک دوستانه و کمک های متقابل تکیه می کنند، الف ها تاریک همواره در خیانت و خواری محسوب می شود. آنها می دانند که یک کودک در فضای فتنه و شادمانی خونین زندگی می کند و کشتن است نه بیشتر از یک بخش از انتخاب طبیعی.
اورک ها. رزمندگان بی ادب و ناهنجار که تقریبا انجام از زخم او احساس درد نکند. اورک ها با اعتقاد کامل به دنیا آمد که همه چیز را به رنگ سبز در این جهان است متعلق به آنها، که به طور طبیعی انجام نژادهای دیگر، که محجبه مراتع چمن سبز را دوست ندارد. موجب صرفه جویی فقط حماقت ذاتی ORC - که اورک ها حمله به کشورهای همسایه محدود شده است. اما ظهور یک رهبر قوی و نسبتا هوشمند می تواند همه چیز را تغییر دهید.
ارواح. هنگامی که در مسابقه قوی ترین، که خدای خود را در جنگ علیه نیروهای خوب از دست داد. اما به طور کامل از بین بردن ارواح تقریبا غیر ممکن است زیرا مردم این جهان همیشه خواهد مرد، و ادامه جنگ های خونین ارواح فقط در دست است.
کل جهان هر نژاد از جنگ آنلاین دارای 16 نوع یگان های رزمی، به طوری که شما احساس نمی محدودیت های تعیین نیروها را دارند. به خصوص آنجا که شما همیشه می توانید سربازان خود را بهبود تغییر تجهیزات خود را، که هم در ظاهر خود را به نظر می رسد.
بازی بازی آنلاین جهان از جنگ ها مانند همه طرفداران استراتژی و تاکتیک، چرا که برای برنده شدن در جنگ های چند برای جمع آوری یک ارتش قدرتمند است. گارانتی از پیروزی ترکیب مناسب از حملات سریع سواره نظام، دفاع صالح، از حمایت واحدهای پیاده نظام، احاطه شده توسط جناح دشمن و عقب است.
جهانی از جنگ بازی آنلاین - یک دنیای مجازی نیاز به خونریزی ثابت! به جهانی از جنگ خوش آمدید! جهانی جهانی از جنگ بررسی در انتظار شما!

 

بازی همچنین