جهانی از اژدها

نام های جایگزین: جهانی از اژدها

جهان از اژدها آنلاین - بازی چند نفره فانتزی در مدل نبردهای هوایی آزاد به متمرکز بازی.

در جهان گسترده ای که در آن قبلا حکومت سه اژدها، یک حادثه وجود دارد. یکی از آنها می خواست برای به دست گرفتن قدرت در پنجه های خود را. دو نفر دیگر، که به طور طبیعی، مخالف چنین willfulness و همه چیز ممکن بود برای مهار گستاخ. داستان می رود که Dieblo در یکی دیگر از ابعاد Asuryan Fireana زندانی شد، و و کاملا خواب. اما هیچ چیز ابدی است. این وضعیت در طول زمان تغییر کرده است. اژدها خواب مجبور شدند از خواب بیدار چون ساکنان جهان به وضوح احساس رویکرد از زمانی که خطرناک Dieblo می تواند از زندان خود را دریافت کنید. و برای چنین رویدادی قطعا نیاز به آماده شدن. آرامش در جهان جنگ های مختلف و مبارزه از طرفین درگیر نقض کرده است. شعری در زمان سابق غرق در تابستان. اکنون هر کس می شود قاپ زنی مسن تر برای خودتان خوشمزه ترین قطعه. پس از جنگ برای خاک اینجا به امری عادی.

بازی جهان از اژدها ، شما باید بر روی کامپیوتر خود دانلود و نصب بازی ها. با این حال، قبل از ثبت نام برای این بازی جهان از اژدها . ایجاد یک حساب کاربری بسیار ساده است. شما باید یک آدرس ایمیل است که به عنوان یک کاربری و رمز عبور قادر به آمد تا با زیر ورود به خدمت را وارد کنید. جهان از اژدها ثبت نام ایفا کننده ی توافق خود را با قواعد بازی، پس به خاطر داشته باشید که با فشار دادن دکمه تایید شما پذیرش توافقنامه کاربر است.

اتمام ضروری سیستم مورد نیاز. حضور پارامترهای مانند سیستم عامل ویندوز XP / ویندوز 7، پردازنده اینتل دو هسته 2،1 X ، RAM 1 گیگابایت [ _2_] و کارت گرافیک با 256 MB حافظه و پشتیبانی از با DirectX 9. 0 ج ارائه گیم پلی بدون ترمز.

بیایید ببینید، آنچه که می توانید این بازی لطفا جهان از اژدها . اول، آن است که لذت بخش به خوبی نمودار چشم، و در مرحله دوم، صدای مربوطه، سوم، گیم پلی ساده است. علاوه بر این به جهان مرموز شما به دست آوردن توانایی انجام طیف گسترده ای از ماموریت به عنوان محل بر روی زمین و در بلند آوازه شو به علاوه شرکت در جنگ های بزرگ در حریم هوایی رخ می دهد. همچنین شما می خواهد لذت بردن از کلاس انتخاب شده را با زمان اجازه می دهد تا برای رشد در خط فروش تخصص، و آنها واقعا بسیار. توجه داشته باشید که در آغاز شما نیاز به تصمیم می گیرید که به سمت شما می خواهید برای مبارزه با. تنها دو وجود دارد. نژاد که تقسیم vstrechayutsya شیطان Kaebi، zverolyudey Sinkong، Halfingov، الف محلی عذرا، werewolves سایه دار، مردم Oriana. چهار کلاس در دسترس است. به خوبی به ارزش وزن همه چیز را قبل از اینکه شما را به یک انتخاب. پس از هر کلاس در راه خود را منحصر به فرد. به این معنا که هر یک دارای ویژگی های خاص خود، منافع و موانع آن است. بازی جهان از اژدها شما رانندگی یک قهرمان، که ظاهر در ابتدا شکل می دهند خود. دنیای اژدها بازی آنلاین اجازه می دهد تا حتی کوچکترین ویژگی های صورت، که بدان معنی است که شما هیچ کس دیگری می خواهم را انتخاب کنید.

با توجه به تراشه های بازی اصلی - اژدها، وجود ندارد به تلاش کمتر از در توسعه شخصیت. پس از همه، شما باید به پمپ حیوان خانگی خود را از سال تولد خود را از تخم مرغ و تا زمانی که آن را به یک حیوان مبارزه قدرتمند را روشن نکنید. بر روی شانه های خود دروغ مراقبت از تعمیر و نگهداری و آموزش و پرورش سوار. ساعت هم خواهد آمد که شما قادر خواهید بود تا در پشت او نشسته، به طور کامل اعتماد به نفس است که دانش آموز هرگز به شما اجازه نمی کردن. لازم به ذکر است که سوار شدن نه تنها می تواند خزندگان است. جهان از اژدها شما می توانید با دیگر مانت بازی. به عنوان مثال، بالدار تک شاخ پلنگ پرواز هیچ در مبارزه با کمتر موثر است.

با وجود این واقعیت است که جهان از اژدها بازی در PvP است، جنگ دوستداران متمرکز شده است، شما ممکن است به خوبی اشغال صلح آمیز را انتخاب کنید. پس از همه، که نیاز به ایجاد همان لباس، اسلحه، جواهرات، معجون های مختلف. در ضمن، با توجه به چیزهایی که لازم است آنها را از طریق تکالیف به دست آورد و یا خرید در یک فروشگاه خاص است.

ماجراجویان عزیز، آنلاین اژدها جهانی در انتظار شما! اگر شما lures و جذب زندگی فعال مشغول است، نه تنها خواهد ماند نا امید کرد. در پویایی شگفت انگیز از حوادث فرو ببرید و برای همیشه فراموش خستگی! موفق باشید!

 

بازی همچنین