جهانی از مزدوران

نام های جایگزین: جهانی از مزدوران

به عنوان تمرین نشان می دهد، بورس با استفاده از کارت های واقعی، لذت بردن و لذت بردن از محبوب دیوانه در میان بازیکنان، بدون در نظر گرفتن سن، شغل و سرگرمی است. بازی جهانی مزدور - چنین پروژه. در حال حاضر، تاریخ انتشار دقیق آن را در شبکه فضایی ناشناخته باقی مانده است، با این حال، مدیریت پروژه همواره حمایت مردم آگاه است. بنابراین، از آن شناخته شده است که به زودی بتا بسته شروع خواهد شد. رکورد همان تست در حال حاضر باز، به طوری که هر کسی می تواند در خط برای این کلیدهای دسترسی دوم دریافت کنید.

همانطور که وعده داده که توسعه دهندگان، جهان از مزدوران آنلاین نخواهد بود تیرانداز چند نفره آنلاین معمولی، از آن خواهد شد چیزی بیشتر. ایجاد شده توسط بهترین طراحان اروپایی، این پروژه خواهد بود FPS با امکان بازی های تعاملی. اساس این پروژه 3 موتور غیرواقعی است. یکی از بازی های پیش بینی ترین، تمام ویژگی های مورد علاقه داشته باشد. بنابراین، شخصیت ها خواهد شد به طور مداوم پمپ، سلاح - برای بهبود طعم و مزه و نیاز، و برای انجام تمام می توان آن را کاملا رایگان.

از آنجا که بازی آنلاین می باشد، می توان آن را به عهده گرفت که در جهان از ثبت نام مزدور خواهد بود در صورت لزوم در تمام پروژه های دیگر. البته، در هر گونه مشاوره در ثبت نام است هنوز خیلی زود است برای گفتن دارد. با این حال، در این مرحله ممکن است توجه داشته باشید این واقعیت است که بازی از دست رفته است یک رابط روسیه، بنابراین، کسانی که با زبان انگلیسی آشنا نیست، باید به جلو و دانش و یا خرید یک فرهنگ لغت. در واقع، کنترل بازی را نگه می دارد قابل فهم و در دسترس.

معروف است که پس از شروع بتا، بازیکن می تواند فایل نصب از بازی در بخار دانلود کنید. در حالی که غیر ممکن است که برای اطمینان حاصل کنید که آیا می توان آن را به بازی جهانی از مزدوران به صورت رایگان می گویند، اما حتی اگر این پروژه خواهد شد برای پرداخت می شود، اطمینان حاصل کنید، قیمت آن خواهد کافی و مناسب است، و به طور کامل آن را توجیه کند.

بلافاصله پس از شروع بازی شما را تبدیل به یک مرد، که، البته، باید به انجام وظایف از انواع مختلف. همانطور که وعده داده، سازندگان، نشانه های این بازی قابلیت سفارشی کردن ظاهر و شخصیت و ویژگی های خود را، و سلاح است. شما از این فرصت برای ایجاد خود و بازی بازی جهانی مزدور شخصیت قدرتمند ترین در جهان است.

انتخاب خواهد شد نه کلاس شخصیت، که بعدا شناخته خواهد شد ارائه شده است. اکنون روشن شده است که انتخاب از سلاح در این بازی است که فقط عالی، و این فرصت برای بهبود آن را در آینده شما را شکست ناپذیر خواهد ساخت. در فروشگاه، هر کسی می تواند کارها را خرید برای کمک به دستیابی به موفقیت در میدان نبرد.

پایه گیم پلی - دعوا جمعی. در انتظار تعداد زیادی از دعوا گروه ها و ماموریت های مشترک. در جهانی از مزدوران بازی خواهد شد جالب و سرگرم کننده از طریق از برنامه. شما حتی مناظر مادون قرمز متوجه شعله های آتش خوردن شهرستان و بسیاری دیگر از موارد کوچک، که در بازی های دیگر نمی چشمان بسته.

 

بازی همچنین