جهان وارکرفت

نام های جایگزین: WOW

هابیت آنلاین - این یک بازی آنلاین نقش بازی گسترده چند نفره (MMORPG) است، که در آن شما یک جهان مرموز پر از سحر و جادو و ماجراجویی اکتشاف. این یک بازی است که در آن هر کس می تواند یک قهرمان است.

برای عضویت در بازی شما نیاز به تصویب هابیت آنلاین ثبت نام: در پنجره ای که باز می شود را وارد کنید پست الکترونیکی و رمز عبور. تاریخ جهان هنر نبرد در این اصل به پایان رسید، شما می توانید به بازی وارد شوید و شروع به ایجاد svogo شخصیت.

در هابیت بازی آنلاین شما می توانید برای خودتان چند کاراکتر است که اجازه خواهد داد که شما سعی کنید ترکیب های مختلف از نژادها و طبقات خاص ایجاد کنید. اجازه دهید در روند ایجاد شخصیت آینده خود را نگاه کنید: در ابتدا شما نیاز به انتخاب یک جهان بازی که در آن شما بازی خواهد کرد (جهان سبک های مختلف بازی) است:

PVE (پخش در مقابل دشمن) - جهان بازی معمولی.

PvP است (پخش در مقابل پخش) - جهان برای بازیکنان که به دنبال رقابت.

PVE-RP (از بازیکنان در مقابل دشمنان، نقش بازی بازی) - جهانی که در آن به عمل کردن به نقش و دعوا بین بازیکنان باید توسط هر دو طرف به توافق رسیدند.

PvP است-RP (پخش در مقابل پخش، نقش بازی بازی) - آنالوگ PvP است طبیعی، که در آن مبارزه میان جناح های مختلف مجاز در عملکرد نقش.

علاوه بر این، در بازی آنلاین جهان هنر نبرد، شما باید انتخاب کنید: نژاد، جنسیت، طبقه و نام شخصیت خود را. فراتر از آن، شما هنوز هم می شود توابع موجود از قبیل تغییر در ظاهر و تحول.

اجازه دهید در مورد مسابقه صحبت:

آنها را در این پروژه - 12، آنها تعیین ظاهر کلی از شخصیت ها، و مزایای خاص در قالب توانایی های نژادی، و همچنین به یکی از دو جناح گره خورده است: اتحاد و یا گروه ترکان و مغولان.

اتحاد - در این بخش مسابقه ورودی مانند Worgen، Draenei، کوتوله، کوتوله، انسان و شب الف ها.

گروه ترکان و مغولان - در این بخش مسابقه ورودی مانند Goblins رو، الف خون، اورک ها، Tauren، عضو شورای نظارت مدت و ترک (افزایش یافته است از مرده است.)

هنگامی که شما در جناح و مسابقه تصمیم گرفت، کلاس خود را به زبان فارسی، که در توانایی خود را در این skazachno جهان بستگی دارد را انتخاب کنید. در بازی جهان وارکرفت کلاس آنلاین 3 نقش اصلی وجود دارد: مخازن، شفادهندگان و سربازان و 10 کلاس نژاد: جنگجو، پهلوان، شکارچی، سرکش، کشیش، شوالیه مرگ، شمن، مگه، غول پیکر و کاهن. اما به خاطر داشته باشید که تمام کلاس های موجود برای هر نژاد است، و اگر قبل از شما خواهد شد انتخاب بین نژاد و طبقه خاص داده شده، پس از آن کلاس در اولویت قرار دهیم.

حالا شما می توانید نگاه از شخصیت ایجاد: جنس (است که تفاوت صرفا زیبایی شناسانه)، برای امید بستن به ویژگی های خارجی خاص مانند به عنوان مثال، خالکوبی، گوشواره، مو، و غیره غیره در این، ایجاد شخصیت به پایان می رسد، آن را تنها باقی می ماند به آن اختصاص یک نام.

در حال حاضر در مورد بازی خود را. آیا شخصیت خود را در ابتدای بازی، کلاس چند توانایی های اولیه svogo وجود دارد، اما به بازی بازی جهان وارکرفت آنلاین، با توسعه، شما قادر خواهید بود برای کشف امکانات جدید.

در بازی جهان هنر نبرد، شما می توانید شخصیت svogo را از توانایی های منحصر به فرد، به خاطر استعداد و شخصیت. استعدادهای اجازه می دهد شخصیت به تخصص در مهارت های خاص، و نمادها (ایجاد شخصیت های دیگر که دارای علامت حرفه ای) نه تنها مهارت های موجود خود را تقویت خواهد کرد، بلکه برای اضافه کردن جلوه های جدید برای آنها.

بازی آنلاین بازی جهان هنر نبرد، شما را به سفر به Azeroth رو، که در آن زندگی انواع موجودات افسانه و حرف می باشد. عمومی (رایج ترین)، گروه (پیچیده تر معمولی) در سیاه چال (مکان های وحشت زده و هیولا خطرناک): شما وظایف مختلف، که به چند دسته تقسیم انجام دهد. و پس از آن شغل در حملات حالت قهرمانانه، PVP و روزانه وجود دارد. یک کار، شما می توانید غیر کاراکتر بازیکن و یا استفاده از اقلام و اشیاء. جهان وارکرفت بازی شما اجازه می دهد تا پس از مبارزه با هیولا، در صورت پیروزی، ساقه آنها را با انواع آیتم های جادویی است که می تواند در یکی از بانک برای امانت قرار داده است.

بازی هابیت می تواند مثل من باشد، و با دوستان، ایجاد گروه، پیوستن به انجمن، و همچنین خرید و فروش اقلام در خانه حراج ...

به طور کلی، این بازی بسیار گسترده است و می توان آن را زمان بسیار طولانی برای توصیف، و رفتن را از طریق ثبت نام در بازی جهان هنر نبرد، شما قادر به دیدن همه چیز و سعی کنید به بازی بازی World of Warcraft!

 

بازی همچنین