ﯽﮕﻨﺟ ﯼﺎﻫﺎﻤﯿﭘﺍﻮﻫ ﺯﺍ ﯽﻧﺎﻬﺟ

نام های جایگزین: WORLD OF varpleyns، wowp، ﺯﺍ ﻪﻤﻠﮐ varpleyns

جهان از هواپیماهای جنگی آنلاین - رایگان مبتنی بر مرورگر بازی های چند نفره از افراد نظامی، رویدادی که در زمان واقعی آشکار. شما در ساعت متلاطم جنگ جهانی دوم منتقل می شود. شرکت Wargaming . شبکه ، خالق این پروژه، کاربران می دهد واقعا همهجانبه MMO-تیرانداز، اختصاص داده شده به زیرواحد 30S حمل و نقل هوایی - 50S. نشستن در پشت چرخ از پرندگان آهن، شما در بخشی از جنگ های بزرگ است که در هوا رخ می دهد. شما می توانید همان هواپیما، و کل صدها نفر استفاده کنید. در حالی که هر یک از آنها دارای ویژگی های خاص خود، سلاح ها و توانایی های آن است. یاد بگیرید چگونه برای مدیریت انواع مختلف هواپیما، و بازی WOW را برای شما بازی تمام رنگ. شما بعد از همه شانس را به نفع برتری در گستره آسمان!

قبل از بازی جهان از هواپیماهای جنگی ، شما باید اطمینان حاصل شود که کامپیوتر شما در دیدار زیر حداقل سیستم مورد نیاز: سیستم عامل ویندوز [_2_ ] XP ، ویندوز ویستا ، 7؛ پردازنده ( CPU ): 2. 2 سازگاری گیگاهرتز با DirectX 9. 0 ج گرافیک جیفورس 7600 GT و یا ATI X 1600، فرمت 1024، ارتفاع 720 پیکسل و 2 گیگابایت RAM. دریافت به زمان تاریخی شما جهان از هواپیماهای جنگی ثبت نام کمک خواهد کرد. ایجاد حساب کاربری دشوار نیست. شما فقط نیاز به پر کردن چند رشته: نام بازیکن، آدرس ایمیل، رمز عبور، رمز عبور تکرار، حرف از تصویر. به خاطر داشته باشید که این واقعیت ایجاد یک حساب کاربری، شما شرایط مورد شرایط.

بنابراین، شما آغاز شده جهان از هواپیماهای جنگی بازی و، البته، شما واقعا تعجب می کنم چه چیزی است. شما خواسته خواهد شد که برای انتخاب از چهار کلاس از وسایل نقلیه. این تک موتوره جنگنده (نور، در جنگ های هوایی موثر)، جنگنده دو موتوره (سنگین، بسیار خطرناک است، با سلاح های قدرتمند)، حمله (معروف به عنوان شکارچیان اهداف زمینی)، و جنگنده حامل مبتنی بر (راه میانه بین نور و جنگنده سنگین). همه آنها دارای ویژگی های منحصر به فرد که دارای چندین گزینه از سلاح، و ممکن است متفاوت در مبارزه با رفتار کنند. احساس هواپیماهای هوا جدید بیشتر و بیشتر ابرقدرت منجر - آن را به لذت وصف ناپذیر غلغلک دادن! پس از انتخاب، شما باید یکی از تیم ملحق شوند. ، گیمرها را به دو تیم تقسیم به مبارزه در میان خود. علاوه بر این، هر تیم دارای یک پایه زمین. این است که تخریب پایگاه های دشمن، پیروزی معنی. موفقیت توسط تعهدی از تجربه و اعتبار، که پس از آن در اختیار شما استفاده می شود مشخص شده اند. به عنوان مثال، مطالعات انجام شده در بسته بندی جدید و یا ماژول های اضافی.

هواپیما بازی ارتش های جهان ثابت نیاز به پمپاژ دوستان پرنده خود را. بعد از تمام تجهیزات را به سطح تقسیم شده است. بنابراین شما با گیم پلی از آشیانه که در آن هواپیما به ارزش سه سطح اول است شروع می شود. بله، در حال حاضر تلاش برای مدیریت اول، هواپیما شاید ابتدایی خود را، به شما احساس خواهد کرد که چگونه به سرعت انجام گیم پلی. اما تمام لذت هنوز در راه اند! شما می توانید به سرعت آغاز شده است. کافی است به مطالعه چند ترفند برای مبارزه در شرایط مساوی با دشمنان وحشتناک.

در مرحله PTA حالت "تعالی" پیشنهاد اما این از حد مجاز است و در نهایت توسعه دهندگان سعی خواهد کرد که شما را شگفت زده با اضافه کردن حالت های جدید. بنابراین در آینده ای نزدیک در حال رفتن برای اتصال حالت جالب به نام "اسکورت"، که به معنی رباتها گروه حمایت از بمب گذاران به هدف قرار دادن. این همه در مورد چشم انداز برای هر کاربر، در عین حال، اگر شما فقط هستید مبتدی، یک رژیم آموزش های ویژه قرار گیرند.

بازی جهان از هواپیماهای جنگی بتواند به شما بی نهایت رویدادی پویا پیگیری به یاد ماندنی از دشمن، سریع، دعوا داغ و مقدار بسیار زیادی از هواپیما های موجود لطفا. امتیاز دهید تمام قدردانی! اجازه دهید این بازی احساسات فقط مثبت به ارمغان بیاورد!

 

بازی همچنین