XBlaster

نام های جایگزین: IksBlaster

XBlaster آنلاین - بازی آنلاین اعتیاد آور است که در آن بازیکن در مبارزه با گلادیاتوران در خز (ربات مکانیکی) شرکت خواهند کرد.
آنلاین XBlaster بازی های موجود در هر مرورگر مدرن و نصب سرویس گیرنده بازی های اضافی مورد نیاز نمی باشد.

همه شما نیاز به ثبت نام در بازی XBlaster:
در زمینه های ثبت نام را وارد کنید نام و نام خانوادگی (نام)، رمز عبور، ایمیل، انتخاب کنید سرور بازی، تاریخ تولد و شماره ثبت (در صورت وجود) را وارد کنید. سپس توافق با قوانین بازی را و این XBlaster ثبت نام به پایان رسید. حالا شما می توانید شروع به بازی بازی آنلاین XBlaster.

در شروع بازی، بازیکن دعوت شده است به انتخاب یکی از 3 دم مکانیکی. هر یک به روش خود منحصر به فرد است:
1) تکاور - علاوه بر سلاح های استاندارد، آن را تا زیپ و تفنگ یون. همچنین ویژگی های خاص وجود دارد - دو برابر مانور.
2) مدافع - علاوه بر تجهیزات استاندارد، آن را به یک لیزر و پالس سلاح، و "برجسته" او یک سپر محافظ غیر قابل نفوذ موقت است.
3) شکارچی - سلاح های فردی، به عنوان یک اسلحه با سرعت بالا و تفنگ پلاسما، جز این که او هنوز هم دارای یک چیپ، به عنوان یک موشک جستجو است که هدف خود را به شکست به دنبال است.

برای انواع استاندارد سلاح: در شروع هر یک از خز است در زرادخانه خود را اره گرد، یک هفت تیر و پرتاب نارنجک.
انتخاب جالب توجه است، به طوری پخش دو بار فکر می کنم! هنگامی که انتخاب شده است، می توانید پوست خود را در کار امتحان کنید، در ابتدا از آن خواهد شد تلاش کار طبیعی است. در پایان از وام بازیکن و منحصر به فرد ارز بازی "مهارت." در این سلاح ها خواهد بود به تجهیز خز آنها در مبارزه، و سپس ارتقا سلاح انتخاب در آشیانه. اره گرد، اسلحه، پرتاب نارنجک، مینا، رعد و برق، لیزر، مسلسل، پرتاب کننده شعله، انفجار موج، موشک، یون کانن، سلاح های پالس و تفنگ پلاسما:
در اینجا یک لیست از تمام سلاح های جنگ که در بازی در دسترس هستند است. و سپس محرک، که برای برخی از زمان بهبود خز ویژگی های خاصی وجود دارد.

برای کنترل خز: - به ساقه کنترل دکمه های جهت دار روی صفحه کلید خود را به حرکت، کنترل و فضا است.
XBlaster بازی آنلاین است عرصه - این یک محل محدود است به طور همزمان سه بازیکن است. کار اصلی - به کشتن دو دشمن. شما می توانید دشمنان کامل، که در درگیری های رزمی مجروح نمی شد را انتخاب کنید، و می تواند خائنانه خزنده تا در اطراف گوشه و پایان است زخمی شدند.

بازی بازی های آنلاین می تواند XBlaster با استفاده از دوربری، او از رقیب بیش از حد قوی نجات و یا اگر پوست خیلی شکسته. انتقال از راه دور در محل دیگری رخ می دهد. تنها به پورت هنوز هم باید برسد، اما همیشه کار نمی کند ...
بازی آنلاین XBlaster هیچ سیستم قبیله که از آن مجموعه جدا از بازی های دیگر از تیم توسعه Bigpoint، به دلیل بازی فرد ...

در XBlaster، هر ماه بازی برنده تمام پولها 10،000 یورو. بنابراین، بازی IksBlaster خواهد شد مضاعف جالب!

چه چیز دیگری می تواند اضافه شود، این واقعیت است که بازی دارای یک با کیفیت بالا و گرافیک های 3D، که برگ احساس لذت بخش در بازی است. من مطمئن هستم که آن جالب خواهد بود که بازی XBlaster در هر سنی هستم، اگر یک شور و شوق و میل به استاد از یک ماشین نظامی قدرتمند وجود دارد. در طی بازی، بازیکن آشنا با بسیاری از ماموریت های جالب، دوئل، مسابقات و حتی تعدادی از دیگر ویژگی های بازی جالب ...

تمام آنچه که شما از این اتفاقات هیجان انگیز، آن XBlaster ثبت نام جدا می کند. لازم نیست طولانی به فکر می کنم وقت آن است که سعی کنید دست خود را در جنگ، رانندگی ماشین جنگی از آینده!

 

بازی همچنین