XCOM: دشمن ناشناخته

نام های جایگزین: XCOM: دشمن ناشناخته

ترس اغلب بزرگ برای هر فرد بر روی زمین - ناشناخته. انگل ناشناخته، بیگانگان، زامبی - این همه برای قرن ها وحشتزده مردم است. XCOM بازی: دشمن ناشناخته ارائه نسخه خود را از درگیری های انسانی و عدم قطعیت. یا، به دقیق تر، انسان و هیولا بیگانه. حتی با وجود این واقعیت است که توسعه دهندگان بازی با استفاده از روش در حال حاضر آشنا و از افسانه های دوران کودکی شناخته شده برای بسیاری از افراد، کلی از این پروژه بود خراب نیست. و علاوه بر این، ایجاد قبل از XCOM تا از زندان آزاد شد مدتها پیش که اکثر گیمر ها با خیال راحت در مورد آن را فراموش کرده ام.

بلافاصله طرفداران فانتزی ترسناک، روح در پروژه های مانند XCOM بردن نیست، باید هشدار داد که XCOM: دشمن کامپیوتر ناشناخته - این است که ادامه بازی آشنا، و چاپ مجدد آن نیست. در واقع، این واقعیت است که شخصیت های اصلی را درک نمی کنند که اکثریت به نظر میرسید که در سراسر جهان از چیزهای شناخته شده است توضیح می دهد. بنابراین، ما قویا توصیه می کنند که حتی آن دسته از علاقهمندان به بازی که خود را به یک حرفه ای در این بازی، قبل از خروج به سر گیم پلی در نظر، توسعه دهندگان راه رفتن پیشنهاد "آموزش های پایه."

دشمن دانلود ناشناخته:

برای شروع بازی، شما XCOM نیاز دارید. امروز می توان آن را به سرعت و به راحتی با استفاده از مشابه انجام می شود. همچنین، مطمئن شوید که شما در ذهن یک زن و شوهر و یا سه منبع مناسب وجود دارد. رفتن به پروژه، به شما خواهد آموخت که ملاقات زمینیها با بازدید کنندگان بیگانه بود در سناریوی برنامه ریزی شده نیست - جنگ بین کهکشانی آغاز شده. هدف اصلی دشمن - برخی از سازمان XCOM. مقدار زیادی از بهترین رزمندگان برای سلاح های که با استفاده از قوی ترین سلاح آخرین است.

در XCOM: دشمن ماموریت ناشناخته حتی کوچکترین نگاه واقع بینانه است که در برخی از زمان شما خودتان را گرفتن تفکر است که ترس شما sneaks را واقعا. یکی از تغییرات مهم اجرا شده در پروژه جدید، ما می توانیم از لغو امتیاز اقدام فرض کنیم. اما کلاس ها بدون تغییر باقی ماند

1. مسلسل چی ها می توانند به طور موثر نگه داشتن موقعیت های دشمنان است.

2. سربازان حمایت از کمک به هم تیمی در هر ساعت از نیاز.

3. ضربت قوی و چالاک می باشد.

4. تک تیر اندازها هستند که قادر به هدف قرار دادن اهداف حتی از فاصله دور افتاده ترین.

ادامه XCOM ما: دشمن بررسی ناشناخته باید یک داستان در مورد کت و شلوار را با ساخته شده است در موتور می شود. این اجازه خواهد داد که کت و شلوار برای حرکت بین نقاط با سرعت نور است. زره قدرتمند و قابل اعتماد در برابر گلوله دشمنان محافظت، و از به نظر می رسد از استتار مخالفان لباس مبدل. بسیاری از علاقهمندان به بازی خوشحال خواهد شد که این پروژه در نهایت اجرا شده است بیشتر یا کمتر موفقیت آمیز سیستم از پناهگاه - این عدم طرفداران عذاب از بازی ها.

آماده می شود که گاهی اوقات دشمنان می تواند در گروه های حمله - نزد خوبرو کنیم. دشمن ناشناخته ویدیو تریلر: چه شما را شگفت زده برای این پروژه آماده تر می توان در جمع برای XCOM دیده می شود! از فیلم شما می توانید اطلاعات در مورد تمام تغییرات ساخته شده و مزایای دریافت کنید.

 

بازی همچنین