Xgame

نام های جایگزین: XGame، آنلاین، XGame آنلاین

بنابراین، امروز ما به شما ارائه یک بازی جدید در MMORTS سبک - XGame آنلاین. این بازی هر کسی طرفداران بی تفاوت از جنگ های ستاره ای و سایر فانتزی فضا را ترک کنید. احساس شما در یک خط کش مبتدی سیاره صحرا هستید و پیوستن به مبارزه برای قدرت در جهان با بازیکن در حال بازی واقعی است. کشف سیستم جدید و کهکشان، کشف سیاره ای ناشناخته. بهبود سیستم از سلاح در زمان واقعی نمی خواهد به شما اجازه استراحت به طور کامل. شرکت در "مسابقه تسلیحاتی" آنلاین، که نتایج آن نقش بسیار مهمی را در این بازی از نیروهای موجود در عالم را داشته XGame آنلاین.

بازی برای بازی XGame آنلاین شما نصب و راه اندازی های اضافی از مشتری بازی لازم نیست. این بازی کاملا رایگان است و برای شرکت در آن شما باید سریع و بدون عارضه تاریخ بازی XGame آنلاین منتقل می شود.

به XGame بازی آنلاین در دسترس رفتن به صفحه XGame بازی آنلاین، که در آن او بلافاصله در پنجره ثبت نام را به نظر می رسد تبدیل شد. شما نیاز به وارد کنید ورود به سایت، تایید رمز عبور جدید خود را و توافقنامه کاربر را بپذیرید.
هنگامی که XGame آنلاین ثبت نام با موفقیت انجام شد، شما می توانید وظایف جدید کنترل سیاره خود را آغاز خواهد شد. بازی آنلاین XGame شما در یک سیاره متروک و خالی با یک تفاوت کوچک از مواد معدنی شروع می شود. کوچک، اما - دوباره، به اندازه کافی برای شروع. این منابع شما نیاز به شروع به زیرساخت های اساسی خود را از این سیاره، ساخت معادن، ایستگاه ها، کارخانه ها، کارخانه کشتی سازی، آزمایشگاه ها، و دیگر امکانات مفید است.

کشتی سازی نیاز به توسعه یک بخش دفاعی از سیاره خود را، که یک پیش نیاز برای فتح آینده XGame کهکشان آنلاین. اما بسته شدن بصورتی پایدار و محکم حفظ پایه های سیاره ای، بیش از حد بسیاری navoyuesh. پس از آن برای ساخت یک ناوگان فضایی قدرتمند به گسترش منابع خود لازم است.
همچنین XGame آنلاین - یک بازی است که در آن شرکت در جنگ کهکشانی، شوروی به دنبال کمک از متحدان، که به راحتی می تواند در میان دیگر بازیکنان آنلاین در بر داشت. از طریق تلاش های مشترک خواهد شد بسیار ساده تر برای ساختن امپراتوری خود را. بازی XGame آنلاین نیز می تواند به منظور وارد شدن به بخش بازی "تالار مشاهیر" از شما خود و سیاره خانه خود را تجلیل و تکریم باشد.

متحد Novoyavlenny شما در استخراج از دست رفته کمک می کند، اما منابع لازم را برای شما. برای این کار، به نوبه خود در معامله با آنها را بهترین معامله با آنها را شرکای تجاری دائم خود. را تشکیل می دهند استراتژی تجاری خود را برای محروم کردن دشمنان خود را از منابع لازم است. XGame آنلاین - یک جهان که در آن بازی مرگبار به تنهایی.

برای به دست گرفتن قدرت در XGame بازی آنلاین همیشه باید یک گام به جلو در توسعه فن آوری در سیاره شما خواهد بود. مطالعات استراتژی مناسب است شما اجازه می دهد، به عنوان مثال، فورا به انتقال ناوگان خود را در کهکشان های دیگر، در قلب دشمن. ارسال به عنوان بسیاری از کشتی های دیده بانی برای کشف فضاهای جدید است، چرا که دانش قدرت است.

از همان ابتدا، شما نیاز به انتخاب سه گزینه برای توسعه شخصیت خود را. به طور طبیعی این انتخاب تمام بازی های بعدی خود را تحت تاثیر قرار می. انتخاب کلاس "شاختار" را برای استخراج منابع بیشتر و ساخت و ساز ساختمان اجازه می دهد. کلاس "دانشمندان" را برای تاکید بر فعالیت های پژوهش های علمی از سیاره شما. کلاس "خلبان" - به سرعت ناوگان فضایی کارآمد ایجاد کنید.

شما - یک رهبر واقعی از این سیاره است. و برای اثبات آن برای ایجاد یک سیستم قوی اقتصادی و نظامی از کره زمین با بهبود فن آوری به طور منظم ضروری است. XGame ثبت نام آنلاین در انتظار شما.

 

بازی همچنین