XNOVA

نام های جایگزین: XNova آنلاین

XNOVA آنلاین بازی های مرورگر محبوب در استراتژی CIS در ژانر جنگ های فضایی است. فعالیت اصلی در XNOVA خود را آنلاین استعمار سیارات و کهکشان جدید است. فضا و پراکنده در آن سیستم های کهکشان ها و سیارات نیاز به خداوند قوی از توانایی ترکیب کردن آنها را به یک امپراطوری. حالا شما می توانید خود را در امور سخت نظامی در فضای وسیع بی حد و حصر را امتحان کنید.

بازی XNOVA آنلاین نیاز به ثبت نام در بازی XNOVA. ثبت نام XNOVA همچنین در دسترس از طریق حساب در @ ایمیل. انگشت های دست فاصله و شبکه های اجتماعی VKontakte. در غیر این صورت، از شما دعوت برای پر کردن ابتدایی ثبت نام XNOVA. در زمینه های مناسب را وارد کنید اطلاعات خود را: ایمیل، رمز عبور جدید و تایید است که شما یک شخص واقعی است و نه یک ربات می باشد. پس از خواندن و موافقت با قوانین و مقررات عمومی فعال سازی حساب خود را در این بازی از طریق ایمیل و XNOVA بازی آنلاین برای شما باز شود.

پس از ثبت نام شما باید به یکی از جهان های (سرور) XNOVA آنلاین که در آن در اختیار شما قرار داده می شود یک سیاره را انتخاب کنید. با این حال، اشتباه نکنید این کار، در نگاه اول، یک هدیه سخاوتمندانه. پس از اولین بازی بازی آنلاین XNOVA شما شروع به سیاره تقریبا خالی از سکنه و توسعه نیافته. شما خواسته خواهد شد که بسیاری از تلاش ها و توانایی های رهبران باید به آماده سازی این قطعه خلوت از سنگ به یک پایگاه نظامی واقعی است. همچنین در مورد اقتصاد و تحقیقات علمی را فراموش نکنید. آیا اجرای آن شرایط تاخیر نیست، به ایجاد یک ارتش قدرتمند برای اقدامات تهاجمی و دفاعی.

آیا در سیاره شروع خود تمرکز نمی کند چرا که به موفقیت بازی XNOVA، شما مجبور به نگهداری عشایر روش زندگی و استعمار سیارات جدید. خودت باش به عنوان یک دیپلمات ماهر. محدود کردن اتحاد سودآور، اعلام جنگ، انعقاد توافق نامه تجارت سودآور با بازیکن های دیگر.

در ادامه به بازی بازی آنلاین XNOVA و ارتکاب جنگ سوء استفاده حزب Stavani مبارزه پشت صحنه. ایجاد یک وب متراکم از فتنه و توطئه در XNOVA جهان. به درستی برنامه ریزی همه دسیسه خود را، شما بهترین شرایط را برای جنگ های آینده، با دشمنان خود را ایجاد کنید. ورود به اتحاد با بازیکنان قوی و خود را قوی تبدیل شده است. ضمیمه یک توافقنامه تجارت و محروم فرصت دشمنان خود را برای به دست آوردن منابع لازم برای توسعه است. اما مراقب باشید، چرا که بازیکنان دیگر قادر به همان. آنها مردم درست مثل شما می باشد. بنابراین، با دقت برای خود را انتخاب کنید دوستان مورد اعتماد و متحدان برای تبدیل شدن به یک قربانی یک توطئه.

XNOVA دیپلماسی آنلاین است چاشنی تند به یک ظرف بزرگ، یعنی یکی از اجزای مهم نیست. فراموش نکنید که در مبارزه با یک دشمن قدرتمند جدید، شما می توانید پیدا کردن نجات و رستگاری است که بر دشمن قدیمی ضعیف تر برنده شوید.
انتخاب فضاپیما فراهم می کند که XNOVA بازی آنلاین، خوشحال همه طرفداران از تاکتیک ها و استراتژی را ترک کنند. خود، شما تاکتیک های مناسب خود را از جنگ را انتخاب کنید. کار از حملات ویرانگر در این سیاره اشتباه است و یا به تدریج، با حداقل تخریب گسترش شما یک امپراتوری ایجاد شده است. هر واحد رزمی در بازی دارای نقاط قوت و برنامه های کاربردی خود را دارد. بنابراین، اصل "بیشتر - بهتر است" در اینجا صدق نمی کند. دقت کشتی در ناوگان خود شماره گیری نمایید. تنها قدرتمند، ارتش همه کاره به رهبری تاکتیک خوب می تواند وظایف پیچیده ترین و با حداقل تلفات انجام دهد.

شماره گیری در بهترین افسران ارتش خود را، که با ارائه انواع پاداش مبارزه با سفینه های فضایی از قدرت شلیک به سرعت سیر هوایی. همچنین با آنها شما می توانید انواع مختلفی از quests، که می اندازد یک بازی انجام و دریافت پاداش مفید است.
افسران مورد نیاز برای مدیریت ناوگان از فضا به شما پاداش های مختلف کمک خواهد کرد که برای توسعه قدرت مبارزه با این کشتی ها را. آنها همچنین می توانند برای انجام وظایف مختلف، که در بازی بسیار است مفید باشد. عملکرد خود را به شما به ارمغان می آورد پاداش مفید است.

نمی تواند به تاخیر می اندازد! شاید شخص دیگری هم قبلا ثبت نام XNOVA آنلاین و شروع به بازی، ایجاد برنامه های ناپلئون خود را. اما خیلی دیر شده است! جمع آوری ناوگان خود و شروع به بازی بازی آنلاین XNOVA.

 

بازی همچنین