XNOVA 2.

نام های جایگزین: XNOVA 2.

XNOVA بازی 2. 0 - رایگان استراتژیک فضایی بازی مرورگر. شما باید برای انجام بیشتر و نه کمتر، نه بیشتر - و توسعه امپراطوری فضایی خود را، با، برای اولین بار، قبل از هر چیز و نه سیاره قابل ملاحظه ای توسعه نیافته است. اما این فقط در نگاه اول است. در واقع، سیاره خود را در یک انبار از منابع است و جایی که در آن برای شروع به گسترش امپراتوری. XNOVA 2. 0 بازی اولین چیزی که به انجام معادن استخراج از معادن. آنها به شما این فرصت را به صرفه جویی در منابع و سپس مطمئن شوید که برای ادامه با توسعه زیرساخت های این سیاره را، چرا که شما نمی تواند درگیر در تولید انواع مختلف از منابع دریافت کنید. پرنیان نخست های مشابه سیاره خود را، بلافاصله به راحتی مورد حمله و فتح آن. باید در ساخت و ساز از انواع مختلفی از امکانات و ماهیت محافظ درگیر، غیر روحانی و به طور مداوم در ناوگان فضایی خود را افزایش دهد. XNOVA 2. 0 باید با دقت بازی و فراموش نکنید که توسعه صنعت، ارتش و نیروی دریایی غیر ممکن است بدون تکنولوژی - آنها نیاز به یادگیری و بهبود بخشد. آماده که XNOVA 2. 0 آنلاین شما نمی توانید تا در هر چیزی را قطع کرد. با گذشت زمان، منابع سیاره خود را تخلیه خواهد شد. و دیر یا زود، خواهد شد چالش در مقابل از شما - که در آن و از همه مهمتر، چگونه برای پیدا کردن سیارات جدید و جدید برای جذب. داستان XNOVA 2. 0 طراحی شده به طوری که کاربر می شود یک انتخاب قبل: بازی بازی XNOVA 2. 0 و پیدا کردن کسی که رها شده و یا سیاره خالی از سکنه و یا به راه جنگ و غارت. آخرین راه - به عنوان تشنه به خون آن را نمی خواهد نگاه - جالب ترین و هیجان انگیز است. اما، به یاد داشته باشید به خاموش کردن این راه تنها می تواند به دست آورد در صورتی که فن آوری از سطح مورد نظر و ناوگان فضایی خود رسیده، هر دو در مقدار و از نظر قدرت - آماده به شرکت در یک نبرد خونین. از آنجا که هر کشتی دارای جوانب مثبت و منفی آن، ناوگان خود، ایده آل، باید توسط انواع مختلفی از هیولا فضای بین سیاره ای نشان داده شده است. اما این همه نیست.

بازی XNOVA 2. 0 آنلاین طراحی شده است به طوری که به تنهایی، حتی با ناوگان فضایی قوی ترین، شما لزوما برنده شوید. شما برای رسیدن به هدف خود شما باید به مذاکره، و به اتحاد با ناوگان از دیگر علاقهمندان به بازی. این اتحاد سیاسی اجازه نبرد بزرگ، به توسط ناوگان ترکیبی از هر یک از طرفین در آن شرکت داشتند. و آنها را برای سیاره های فردی مبارزه خواهد کرد، اما برای سیستم های ستاره کل.

نمی توان گفت که هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد برخی از ویژگی های قابل توجهی از بازی ها. در مرحله اول، بازی XNOVA 2. 0 توسعه دهندگان "حل و فصل" شش نژادهای مختلف - بورگ، یاب، نیروهای حافظ صلح، کشتی های دریایی، warlocks و Minmatar است. توجه داشته باشید که هر نژاد ناوگان خود، ماموریت خود و دارای ویژگی های منحصر به فرد. دوم، شما می توانید انواع مختلفی از هر دو جایزه های مدنی و نظامی دریافت، دادن پاداش اضافی. ثالثا، XNOVA 2. 0 شما هیچ کشتی یا ساختمان تصادفی یا غیر ضروری را پیدا کند. و با وجود این واقعیت است که بازی خود را مجموعه ای فوق العاده. باور کنید، شما به راحتی می توانید انتقال و حتی چهارم و پنجم ... لازم نیست به لیست تمام - نیاز به دوباره مراجعه به سایت از این بازی http://xnova-online. کام ، که در آن شما اولین اجباری انتظار XNOVA 2. 0 ثبت و انتقال آن برای شروع بازی XNOVA 2. 0 رایگان. بازی بازی XNOVA 2. 0 است بسیار هیجان انگیز است، آن را!

 

بازی همچنین