Xterium

نام های جایگزین: Xterium

بازی Iksterium بازی کامپیوتری هیجان انگیز است، که در آن شما می توانید به صورت رایگان از طریق مرورگر اینترنت بازی کند.

ثبت نام بازی Xterium در دسترس است برای بسیاری از کاربران است. به منظور ثبت نام در این بازی شما باید Xterium مشخص

1. نام کاربری شما.

2. آدرس پست الکترونیکی شما.

3. رمز عبور منحصر به فرد خود را ارسال برای بازی.

در آغاز بازی لازم است برای ایجاد Iksterium منابع خرید آنلاین برای سیاره خود را. برای این کار شما نیاز به ساخت معادن فلز، کریستال و دوتریوم. فلزات و معادن کریستال این امر می تواند خوب به را تشکیل می دهند به طور همزمان، بنابراین شما نیاز به مراقبت که سطح آنها به طور مداوم همان بود.

دوتریوم سینتی سایزر شما نیاز دارید که در همان سطح از معادن دیگر باشد. روش دیگر، در مورد که در آن پول شما کافی نیست، شما نیاز به نگه داشتن آن در سطح پایین تر از 5.

برای شروع بازی شما نیاز به بازی Xterium ساخت یک آزمایشگاه تحقیقاتی برای مطالعه تحقیقات پایه. برای شروع شما نیاز به بررسی تحقیق های زیر است:

1. جاسوسی - این مطالعه، که در سطح سوم از بازی. بهتر است به بررسی فیزیک نجومی.

2. فن آوری های انرژی در سطح 12. شما به طور مداوم نیاز به انرژی. انرژی شما در بسیاری از سطوح نیاز برای انواع مختلف کارها.

3. موتور جت واقع در سطح 6. موتور جت شما نیاز به ساخت کشتی از نوع BT و MT. شما نیاز به پر کردن است که منابع ساده تر خواهد شد به غارت. سخت تر از آن خواهد شد برای به دست آوردن منابع از معادن خود را دارند.

4. فن آوری رایانه است در سطح 10. آیا شما نیاز به یک nanites کارخانه بدون آن کار را انجام ندهید بسیار.

5. فیزیک نجومی در سطح 15 قرار دارد. در اوایل بازی شما نیاز به پمپ تا 15 سطح است. سپس شما سطح مطلوب 25 توسعه.

بازی Xterium شما باید برای اولین بار در یک سیاره. در اوایل بازی شما سیاره شما داده شود. این سیاره همیشه برای شما خواهد بود که اصلی. شما می توانید این سیاره را حذف کنید.

شما باید به طور مداوم تجهیز این سیاره. شما می توانید بر روی آن، به عنوان مثال، ساخت Technopolis. سپس شما باید به ساخت یک کشتی به مهاجرت.

بازی Xterium آنلاین سپس شما نیاز به شرکت در استعمار. برای این کار، شما باید به جستجوی این سیاره با بیشترین تعداد سیاره های نزدیک.

شما می توانید حداکثر چهارده مستعمرات داشته باشد. مستعمرات می تواند در مقابل حذف این سیاره اصلی باشد.

یکی دیگر از این بازی استفاده سیارات انتقال از راه دور است. هنگامی که از teleporting سیاره موضوع به محدودیت های خاصی. انتقال از راه دور به سرعت عبور می کنند. انتقال از راه دور را از ماه برای همه بازیکنان غیر ممکن است. همچنین شما می توانید به سیاره شما و یا یکی دیگر با هر ماموریت دوربری.

بازی Xterium که به طرفداران از فضا و سرگرمی باور نکردنی تجدید نظر شود. درمان خود را به لحظه های فراموش نشدنی با بازی Xterium!

با هم بازی با دوستان خود، به اشتراک گذاری آنها را با احساسات و عواطف خود را!

 

بازی همچنین