I فئودالی

نام های جایگزین: بله feodal

بازی آنلاین I ارباب فئودال - اخبار در جهان از MMORPG، و خارج از غرفه گرافیک عالی و داستان اصلی است. شما در جهان افسانه ای از شوالیه شجاع، بارون قدرتمند و پادشاهان بزرگ، زره براق و برخورد شمشیر قرار دارد.

تاریخ را در بازی من ساخته شده ساده فئودالی و زیبا. در بالا کلیک کنید گوشه سمت چپ بر روی دکمه "ثبت نام" و به نظر می رسد در مقابل از شما ... هدیه یک مدرک واقعی با مهر سلطنتی. شما فقط باید نام خود را (آن از نام کاربری استفاده شده در بازی است)، یک آدرس ایمیل معتبر (که می آید درخواست برای تایید) را وارد کنید، و رمز عبور، شخصیت از تصویر (کپچا) تایید. من ثبت نام آنلاین فئودالی نیاز فقط "من شرایط را قبول خواندن توافقنامه کاربر و موافقت برای بررسی ... " همه، دکمه نارنجی رنگ "ثبت نام" را فشار دهید در پایین و بلافاصله به بازی گرفتن.

قبل از باز کردن چشم انداز قرون وسطی مرموز، و دوشیزه یا زن جوان زیبا گرتا شما را برای اردک صبحانه با سیب. لذیذ غذا بزرگ، شما فرصت اموال خود را بررسی کنید.

بازی ها!

بله، اگر شما در یک GameXP شبکه های اجتماعی ثبت نام کرده و سپس I بررسی فئودالی شما بی ارزش - شما در حال حاضر در بازی! نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید - و شروع به بازی بازی آنلاین من ارباب فئودال.

در ابتدا شما باید از طریق اولین تلاش آموزش بروید. به شما خواهد شد با منو، شخصیت های بازی و نوع دستگاه های بازی و ساختمان، مدیریت و اصول اولیه بازی آشنا می شود. من بازی فئودالی آنلاین - این استراتژی نظامی و اقتصادی.

شما بازی را شروع در عنوان افتخاری از آقا، تحت سرپرستی شما داده می شود حل و فصل کوچک - یا شهرستان، که گسترش، بهبود و دفاع در برابر دشمنان.

در این بازی شما مال من خواهد بود، برای ساخت، برای دریافت پاداش (و حتی به دور از بازیکنان دیگر در حملات swashbuckling را! ) غذا، چوب، سنگ، سنگ معدن و، البته، طلا. این نوع اصلی از منابع می باشد. است منابع دیگری وجود دارد - فضای زندگی است. مواد غذایی، به عنوان مثال، باید نه تنها به استخدام واحدهای جدید، بلکه برای حفظ قابلیت های رزمی از ارتش خود را. حتی بزرگترین و توانمند ترین ارتش، با عدم تضعیف مواد غذایی خواهد شد و در مبارزه شکسته. تعداد مکان های مسکونی نه تنها تعیین تعداد افراد خود، بلکه ساختمان های دیگر، و همچنین به عنوان سطح توسعه آنها از. این یک منبع مهم که شما ممکن است حدس زده، خانه ها فراهم می کند. منابع دیگر در ساختمان های خاص استخراج می گردد. مواد غذایی - در مزرعه، که محافظت مترسک وحشی در یک کلاه لبه پهن اسپانیولی قرمز خون است.

مترسک در برابر دزدان دهقان بسیار موثر است، اما بی فایده است در برابر کلاغ uppity است. اما نگران نباشید، حمله به انبوهی از تهدید Carcano شما را تهدید نمی کند ... است. واحد "کلاغ" را به عنوان حفاظت جادویی از آن خواهد شد در نسخه بعدی بازی اجرا شده است.

در تولید معدن سنگ آهن در کارخانه اره کشی - چوب، معدن سنگ - سنگ. طلا به شما می دهد که مالیات از دهقانان و تجارت. هر ساختمان دارای یک سطح از توسعه است که می تواند و باید بهبود یافته است. هر چه سطح آن بالاتر باشد، مقدار منابع بیشتری استخراج شده است. انبار فقط نیاز به ذخیره منابع، زیرا که همه مناسب نیست وجود دارد، "از بین می رود" بی شرمانه. آسیاب بادی افزایش بهره وری مزرعه. در خزانه طلا ذخیره شده و ذخیره کردن می خواهد ثروت خود را از دزدان پنهان.

I بازی آنلاین فئودالی دارای شاخه های بسیار، اما توسعه درخت بصری. برای ساختن سربازخانه، شما نیاز دارید، خانه ها و اصطبل نیاز به سربازخانه. بسیاری از ساختمان های شما برای ساخت، انجام quests آموزش.

در ضمن، ساخت و ساز ساختمان و زیبایی دقیق متحرک، نشان دادن فضای داخلی از ساختمان های باستانی را با دقت و جزئیات قابل توجهی است، در حالی که بازی کند نمی کند و حشره دار حتی در ضعیف ترین کامپیوتر.

اگر مورد نظر، شما همچنین می توانید سوالات را در بازی های چت بپرسید و حتی استاد خود را انتخاب کنید.

تالار شهر - مرکز کنترل از شهرستان خود است، در اینجا شما ساخت و مدیریت دامنه خود را. بالاتر از سطح سالن شهر - طلا بیشتر و سرعت ساخت و ساز ساختمان.

بازرگانی و می تواند منابع را در بازار به اشتراک بگذارید.

در میدان شما انتخاب کنید تا به پرچم و منجر ارتش در برابر دشمن، رفتن به حالت بازی جنگ. سربازخانه، اصطبل و کارگاه شما را برای استخدام یگان های رزمی خدمت می کنند. ساخت دیوار، شما شهرستان خود را تبدیل به یک قلعه غنی شده.

کاخ - بالای توسعه درخت. در اینجا شما باید واحدهای قوی ترین - اشراف مورد نیاز را به تصرف قلعه های دشمن، و همچنین به عنوان پیشاهنگان و جاسوس.

بازی ارتش I فئودالی آنلاین به هشت نوع اساسی تقسیم شده است. مزدور - جنگجو اولیه، بسیار قوی است، اما ارزان در استخدام و در سرقت از دشمن بسیار مفید است. شمشیر زن - همه کاره و اسپیرمن سرباز نیزه دار - خوب برای حفاظت از. آرچر به سرعت حرکت می کند به سرعت حمله، نیاز به منابع چند است، اما ضعیف محافظت می شود. نسخه بهبود یافته از آرچر - تیرانداز ماهر. قوی ترین جنگجو و همه کاره، بلکه گران ترین - سرباز خوبی برای حمله، و شوالیه است. با این حال شوالیههای همچنین قابلیت اجازه نمی دهد که او را به حمل نا مشروع. در محاصره دشمن قلعه شما تا حد زیادی کمک خواهد کرد قوچ و منجنیق.

به طور موثر تر، جالب تر به بازی بازی آنلاین من ارباب فئودال باید چندین وزیر استخدام. وزیر جنگ سرعت بخشیدن به آموزش نیروهای خود، وزیر اقتصاد - استخراج منابع و وزیر اطلاعات فقط نیاز به شناسایی جاسوسان دشمن و راه های مخفی اطلاعاتی، شتاب حرکت ارتش.

استخدام وزیران، و همچنین به بازدید از فروشگاه و اسلحه خانه شما می توانید با کلیک کردن بر روی آیکون در قالب حق بیمه تاج و تخت.

ارباب فئودال MMORPG من به عنوان یک واحد طراحی شده است، و این تیم در همان زمان می تواند هزاران نفر از شرکت کنندگان در بازی.

اولین ماموریت شما به تنهایی راه رفتن، به تدریج افزایش تجربه خود و به عنوان جدید است.

اما آموزش کامل و شما شروع به بازی من واقعا فئودالی. و پس از آن البته، برنده کسی است که بیشتر تیم که اتحادیه بهتر است سازمان یافته، که صاحب یک استراتژی برنده است.

و مبارزه، اکتشاف، تجارت به عنوان ساده به عنوان در مأموریت آموزشی نیست. آنها قوانین خود را و خرد، نقاط و محاسبات داشته باشد. و در اینجا شما ماشین حساب بازی بسیار خاص است.

بخیه نسخه های خطی مورخ برتراند سندرز شما یک دنیای هیجان انگیز و غم انگیز از قرون میانه، زمانی که در اعماق قرون تاریک، از هرج و مرج خونین و بربریت اولین اربابان توانا بود باز. صدها سال از تکه تکه شدن و جنگ بی پایان سلطنت مهلت کوتاه قدرتمند و عاقل شاه که قدرت متحد و حیله گری از قاره ترین سرزمین تحت حکومت خود را تغییر.

کاخ بزرگ و به نظر می رسید برای حمایت از نماد ابدی صلح و رفاه.

اما پادشاهان فانی هستند، و فرزندان آنها هستند، بنابراین عاقلانه نیست. و در یک مبارزه بی رحمانه برای پادشاهی تاج از هم جدا شده توسط بارون حریص پاره شده و دوباره تکه تکه شدن فئودالی قرن، زمانی که اکثر خرده مالکی به شدت دفاع زمین خود و زندگی دهقانان عادی بی ارزش است.

قلم ورقه از دست خسته، سر متمایل به شدت وقایع. جهان دوباره با هرج و مرج از قرون تاریک تهدید شده بود. صدها نفر از اربابان فئودال مبارزه با یکدیگر، چرا که هیچ کارشناسی ارشد، قادر به خم شدن به اراده ای واحد وجود دارد. دیوار با عجله تقویت شده از قلعه ها، جمع آوری ارتش عظیمی از مزدوران و اراذل و اوباش، مردم عادی در حال آماده سازی برای بدترین.

چه کسی بلند خواهد شد تا بنر بیش از Elmerhollom، پایتخت باستانی پادشاهان، که پادشاه جدید می شود؟

قدرت و یا حیله گری، و یا ارتش از رزمندگان شجاع دیپلماسی ماهرانه ای کمک خواهد کرد که شما بازی و ارباب فئودال I برنده جایزه بزرگ - تاج سلطنتی از قبیله باستانی المر.

 

بازی همچنین