Yitien تواریخ

نام های جایگزین: Yitien

بازی Yitien تواریخ یک بازی فانتزی مبتنی بر مرورگر ایجاد شده در موضوع انیمیشن چینی است. شما بازی بازی Yitien تواریخ و تسلط توسط دو سلاح افسانه ای در ماموریت شرکت می کنند، شرکت در دوئل با بازیکنان دیگر برای یادگیری مهارت های استتار، و همچنین قادر به گرفتن پاداش اضافی. Yitien بازی آنلاین سازگار بازی MMORPG است که بر اساس رمانی از گو طولانی ایجاد شده است. ایده این است که تنها یک بازیکن می تواند ظالم را نابود و ایجاد نظم و آرامش در چین باستان! شاید این بازیکن به شما هستند؟

قبل از بازی Yitien ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128MB .

تاریخ در بازی Yitien نه بیشتر وقت خود را و آسان:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « ثبت نام تا ». [ _19_]

2. نام کاربری خود را وارد کنید،

3. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

4. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

5. تاریخ تولد خود را بنویسید.

6. انتخاب « ارسال » و Yitien تواریخ [ _1_] ورود به سیستم کامل شده است.

Yitien آنلاین یک بازی مبتنی بر مرورگر در RPG از R [بر اساس _2_] 2 بازی . جلوه های صوتی کاملا همسان و طرح، ساخته شده در این بازی بسیار جالب است، اما عمل کمی کند است و روایت طولانی، متاسفانه، می توانید لذت بردن از Yitien تواریخ آنلاین [کاهش می دهد _1_].

البته، در Yitien تواریخ بازی - این خیلی جالب است. در یک بازی هیجان انگیز Yitien آنلاین شما قادر خواهد بود نه تنها برای دیدار با بسیاری از شخصیت های متنوع از اقشار مختلف جامعه، بلکه شما قادر خواهید بود برای کشف زمین و غنی را در فرهنگ چینی. علاوه بر این، تقریبا در هر جای خود را در بازی Yitien حمل یک سنت فرهنگی خاص. EMEI کوه، جزیره شکوفه های هلو و دیگر مکان های معروف مجموعه ای آشنا از طرفداران چینی، زیرا هر یک از این مکان ها یا یک نماد یا مدرسه هنرهای رزمی است به عنوان یک مکان مقدس، که در آن یک بار زندگی می کردند که استاد کونگ فو توصیف شده است. علاوه بر این فضاهای مشترک، که در نقشه مشخص شده، شما همچنین می خواهد یک ساختار جداگانه مانند قلعه ها، معابد و معابر در Yitien بازی آنلاین پیدا کنید.

بازی بازی Yitien طول می کشد برای یک زمان خاص، بازیکنان در انگشتان خود را دارند و آن را تحریک علاقه. انواع مأموریت های شما را به تعداد زیادی از مکان هایی که شما می توانید با کاراکتر های مختلف مشورت برای شکست دزدان دریایی، تبهکاران، و یا مشاوره بخواهید از دانش آموزان و غیره §

رقصنده شمشیر و توانایی های عالی توهین آمیز، رزمندگان با سطح بالایی از حفاظت و بهداشت خوب و شفادهندگان با توانایی خود و متحدان زخم التیام یابد:

Yitien تواریخ بازی آنلاین به شما سه کلاس ارائه دهد. هر کلاس مربوط به صفات مختلف از نظر حملات امنیتی، بلوک ها و حملات.

بستن هر تلاش Yitien آنلاین به شما می دهد پاداش به صورت نقطه تجربه می کنند، و هنگامی که نقطه تجربه خود را به شاخص در پایین صفحه نمایش را پر کنید، سپس شما در دسترس خواهد بود، نوسازی و تجهیزات جدید. همچنین شما می خواهد یک وسیله نقلیه و یا در زمان و یا حیوان خانگی در بازی Yitien ، که شما در طول بازی آنلاین جهان به دنبال خواهد داشت Yitien دریافت .

بازی نیز در میدان جنگ که در آن شما می توانید مخالفان را به نفع خود عزت و افتخار به چالش بکشد. بازیابی شما بلافاصله پس از جنگ خواهد آمد، اما بازی در حال حاضر Yitien می تواند اجتناب شود اگر شما می خواهید به صرف یک شمش کوچک. شما همچنین می توانید با استادان از فرقه های مختلف هنگ فو رقابت برای به دست آوردن مدال قهرمان. به منظور بهبود ویژگی های شخصیت خود را در بازی Yitien ، شما می توانید کانالهای انرژی را پیدا کنید. تمام جوایز، افتخارات، جوایز و شهرت خواهد شد بسیاری از موارد جالب توجه است که شما می توانید در فروشگاه خرید خرید، آنها شما را لبه های اضافی در جنگ Yitien بازی آنلاین به من بدهید.

 

بازی همچنین