ابعاد را فراموش کرده اید

نام های جایگزین: جهان را فراموش کرده اید

من به شما خوش آمد می گوید در جهان از اندازه گیری را فراموش کرده اید! این جهان، پنهان بسیاری از خطرات! جهان پر از جنگ های بی پایان با موجودات هیولا مرموز ارتش ریفت!

بازی را فراموش کرده اید اندازه گیری آنلاین - تجسم همه بهترین ها را از بازی ها مانند kombats آنلاین! این پروژه در ژانویه 2008 منتشر شد، اما در یک زمان کوتاه به شهرت باور نکردنی بود و احترام در میان بازیکنان آنلاین به دست آورد. به ما بپیوندید و شما نمی پشیمانی!

بازی آنلاین سحر و جادو مملو اندازه گیری را فراموش کرده اید. در اینجا از سحر و جادو و فولاد به عنوان یک کل به طور جدایی ناپذیری مرتبط است! شما در حال رفتن برای شرکت در جنگ های باور نکردنی با موجودات هیولا به ضربات تند و رقابت در چابکی با سایر علاقهمندان به بازی.

بازی بازی های اندازه گیری آنلاین را فراموش کرده اید بسیار جالب است! در این جهان هیچ مرز و هیچ محدودیتی وجود ندارد، همه چیز به شما بستگی دارد. سفر و کاوش در گالری طبقه باستان، با ساکنان آن الماس استخراج از معادن زیرزمینی مبارزه خواهد کرد. در حال توسعه شخصیت خود را، ایجاد مجموعه ای منحصر به فرد خود را از سلاح های تیغه دار و زره پوش.

جمع آوری شده توسط یاران وفادار و رفتن در پورتال معکوس برای elixirs نادر، معجون سازی و همه چیز شگفت انگیز است که شما را در بازی را فراموش کرده اید اندازه گیری نیاز دارید.

بازی اندازه گیری را فراموش کرده و بیشتر هیجان انگیز است چرا که در اینجا انواع زیادی از کلاس شخصیت، انواع مختلف درآمد و اعتیاد های مختلف بازی. شخصیت خود را قادر به بهبود کارها و یادگیری مهارت های جدید خواهد بود.

در اندازه گیری را فراموش کرده اید آنلاین شما هرگز توسط سیستم منحصر به فرد از جنگ خسته شدم. علاوه بر تمام این جهان جادویی در به روز رسانی مداوم است.

در آغاز بازی را فراموش کرده اید اندازه گیری آنلاین، همه بازیکنان با هم برابر هستند. اما در حال توسعه شخصیت خود را، شما را انتخاب کنید که به و چه دسته تعلق دارند.

کلاس شخصیت با مجموع هفت. این رزمندگان، ماگس، احضارکنندگان ارواح، کشیش، تجار، صنعتگران پاسداران منظور. هر کلاس دارای مزایای آن:

• رزمندگان - صنعتگران ماهر اسلحه و زره پوش. اعضای این طبقه قوی، سریع و فوق العاده مقاوم می باشد.

• مگی عاقل و باهوش، آنها بسیار قوی در عنصر خود می باشد.

• احضارکنندگان ارواح - آن ساحران، مجذوب شده توسط جهان فراتر از گور، دانش وحشیانه سحر و جادو تاریک.

• اما کشیش - طبقه مقدس، که هدف آن به درمان و التیام از زخم در جنگ. اکثر روحانیون با تجربه قادر به از نو خلق شخصیت، که در جنگ کشته شد.

• بازرگانان شگفت غنی، آنها می توانند تقریبا هر آنچه را که در این دنیا وجود دارد دریافت کنید.

• مشکل صنعتگران ایجاد سلاح، کار در سایت های ساخت و ساز و سنگهای معدن در معادن.

• نگهبان قانون حافظان نظم می باشد. پاسداران نظارت بر انطباق با نظم و جادوگران تاریکی را دوست ندارد.

آیا نشان دادن مردانگی و شجاعت خود را در جنگ های شدید به وجود آمد تحت نام طلوع یا غروب خورشید در جنگ اختری از تخریب.

اما مبارزه دشوار از حد مجاز است! راه شما این است که در جهان است، که به جای جنگ شدید ثابت شد، حامل مرگ است. جایی برای نیروهای که به دنبال به بردگی سفارش داد.

شما باید برای خود می دانیم، نفس خود و تعریف که شما می شوند: نور؟ تاریکی؟ خنثی؟ یا راهزن؟ تصمیم گیری برای شما! شاید شما - آخرین امید برای پیروزی در این جنگ ابدی!

بازی بازی آنلاین اندازه گیری را فراموش کرده اید، شما را تبدیل به یک استاد از سلاح مرگبار یا حاکم سرد قدرتمند از جریان های از سحر و جادو!

تاریخ در بازی فراموش اندازه گیری بسیار ساده است. شما باید برای رفتن به سایت رسمی و پر از اطلاعات عمومی. پس از دریافت این نامه به پست الکترونیکی خود و تایید نرم افزار، شما یک بازیکن کامل در ابعاد فراموش شده! آیا شانس خود را از دست ندهید!

 

بازی همچنین