فاتحان Eridani بود

نام های جایگزین: فاتحان Eridani بود

آنلاین فاتحان Eridani بود - جذاب بازی نقش آفرینی است که شما را به دنیای بازی فانتزی، که در آن سه نژاد مختلف با هم در نبرد برای یک مکان در زیر آفتاب بود.

تاریخ در بازی فاتحان Eridani بود کاملا پیچیده است. شما باید آدرس ایمیل خود را که استفاده می شود برای ورود به بازی، رمز عبور را انتخاب کنید و مسابقه را از شخصیت خود را انتخاب کنید را وارد کنید. ثبت نام نیاز به فاتحان Eridani بود را انتخاب کنید بین مردم استپ های شبه نظامی، الف ها افتخار و ساکنان کوه مراقب باشید. هر نژاد هر دو مزایا و محدودیت های آن است. در فاتحان Eridani که ثبت نام آنلاین اجازه می دهد تا شما را به انتخاب یکی از پنج تصاویر برای شخصیت خود را، برای هر طعم و رنگ.

در ابتدای بازی شما را وادار به کنترل یک روستای کوچک، که خواهد بود که پایه ای برای توسعه بیشتر خود را به عنوان یک بازیکن. با گذشت زمان، شما نه تنها قادر خواهد بود تا آن را تبدیل به یک شهرستان قدرتمند است، بلکه تحت کنترل دیگر زیستگاه های خود را.

در بازی چهار منابع اساسی وجود دارد: غذا، چوب، سنگ و آهن است. هر ساعت شما مقدار معینی از منابع را دریافت کنید، تعداد آنها با رشد و توسعه شهرستان خود را افزایش می دهد. شهرستانها از نژادهای مختلف راه مشخص خود را از توسعه است. تمام ساختمان ها که شما می توانید ساخت را می توان به گروه های زیر تقسیم می شوند: استخراج منابع، شهرستان تشکیل دهنده، نظامی، تجاری، سیاسی و ذخیره سازی.

هر نژاد مجموعه خاص خود را از واحد. اگر با موفقیت ترکیب مزایای خود را دارند و معایب مکمل، شما می توانید یک ارتش شکست ناپذیر قادر به ضبط تمام زمین های اطراف آن ایجاد کنید.

اگر شما شروع به بازی بازی آنلاین برای فاتحان نژاد الف Eridani بود، شما می توانید Druids، werewolves، پری جنگل، تک تیر، گراز، تک شاخ، دهندگان سایه استخدام. و به عنوان مهاجران آماده سازی و ساخت ballista. کنترل هر ماهیت ارتش الف جدی انتخاب سالمند.

تصمیم گیری در فاتحان Eridani بود برای مردم کوه شما در محل شما باید بازی از جمله ظاهرا سربازان: golems کارشناسی ارشد چکش praschiki، ثرورس نیزه، سواران تاریک drakonoyaschery، انتقالها، و البته همه از این ماشین های مکانیکی سخت: stenolomami و منجنیق. ایجاد شهرک های کارگران معدن جدید advancer و مدیریت ارشد ارتش کوه.

بازی فاتحان Eridani که آنلاین لطفا هر دو کسانی که عشق از روح آزادی و سفر. از آنجا که آنها قادر خواهد بود برای شروع بازی برای استپ. در میان ساکنان استپهای شما می توانید رزمندگان، kopenoschikov، کمانداران، crossbowmen، استپ سواران سواران خان و دیده بان استخدام. از جمله استپ فن آوری منجنیق و دژکوب را ترجیح می دهند. نیروهای استپ رهبر خان است.

فقط شروع به بازی بازی آنلاین فاتحان Eridani بود توجه داشته باشید که در جهان است به دور از تنهایی، باز کردن کارت، شما می توانید نزدیک ترین همسایگان خود را مشاهده و آنها را برای خطرات و فرصت به سود حاصل از آنها را به چیزی قدردانی میکنیم.

بازی آنلاین فاتحان Eridani که در آن توسعه شخصیت حال حاضر برای بیش از ده ها مهارت های مختلف آموزش و پرورش، فرمانده، سواره نظام، پیاده نظام، رهبر، آموزش سربازان، سلاح های محاصره، فوری اطلاعات ارتش بازپرداخت، این فرصت را برای جلوگیری از حملات و فرماندهان بزرگ است.

بازی آنلاین فاتحان Eridani که در مرورگر در دسترس است، اما همچنین شما می توانید مشتری بازی دانلود و نصب آن بر روی کامپیوتر شما. وزن کل از مشتری بازی بزرگ است، اما آن را به شما اجازه می دهد تا کمی مصرف پهنای باند را کاهش دهد. بیشتر سرگرم کننده را به بازی فاتحان Eridani که شرکت های بزرگ، چون شما می توانید اتحاد بازی خود را ایجاد کنید، به نام قبیله. قوی ترین قبیله به تالار مشاهیر بازی در صفحه اصلی قرار می گیرند.

 

بازی همچنین