Zoomumba

نام های جایگزین: ZooMamba

Zoomumba

Zoomumba آنلاین - آنلاین بازی مرورگر است که به ایجاد یک مبحث جهانی باغ وحش شخصی اختصاص داده شده است. بازی آنلاین ZooMamba مواجه پخش هدف این است که برای ساخت و توسعه بهترین باغ وحش! کاربر خواهد شد را انتخاب کنید که در باغ وحش خود را حل و فصل به عنوان ساخت خود و جذب بازدید کننده.

از آنجا که بازی Zoomumba آنلاین مرورگر است که به آن سیستم مورد نیاز بسیار بالا نیاز ندارند. بازی، پارامترهای زیر خواهد بود به اندازه کافی کامپیوتر

• پردازشگر 1 گیگاهرتز

• 512 MB RAM

• کارت گرافیک 64 MB.

خب، البته، شما باید دسترسی به اینترنت و یک مرورگر داشته باشد.

برای شروع بازی، شما نیاز به بررسی در بازی Zoomumba به تصویب رسید، که شده است، ایجاد یک پروفایل شخصی از بازیکن.

: انجام شود ثبت نام Zoomumba باید یک بخش در بازی ثبت نام در سایت Zoomumba زیر را انجام دهید را انتخاب کنید و

• نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید، که در این بازی استفاده خواهد کرد.

• ایمیل خود را وارد کنید.

• کلمه عبور را وارد کنید.

• و موافقت با شرایط استفاده از این بازی.

ثبت نام آنلاین Zoomumba به پایان می رسد در اینجا و شما می توانید به طور مستقیم به بازی بروید.

در آغاز بازی Zoomumba دستیار، که نام Galya کمک خواهد کرد. این نشان می خواهد چه کاری انجام دهید در موقعیت های مختلف، و از قوانین اساسی از بازی معرفی. به کارشناسی کارشناسی ارشد بازی، به سادگی دهید آن را دنبال کنید.

در ابتدا، هر بازیکن داده می شود راه اندازی سرمایه است که در شکل نشان داده شده است:

• zveropenni

• zoodollary

Zveropenni - ارز که شما می توانید در بازی کنید، او مقدار مشخصی به مدت 1 ساعت عنوان شده است.

Zoodollary - ارز است که می تواند برای پول واقعی خریداری شده و تعدادی از ویژگی های قبلا در دسترس نیست باز می شود. این مهم است که توجه داشته باشید که سهم به بازی پول واقعی تا حد زیادی ساده روند توسعه باغ وحش.

Zoomumba آنلاین بازی که هدف این است که برای ایجاد بهترین باغ وحش. و به این بازیکن، به عنوان مدیر، به جهت باغ وحش را انتخاب کنید. در طول بازی، کاربر باید به وجدان در مورد حیوانات خانگی خود اهمیت می دهند، سرگرم بازدید کننده و افزایش درآمد خود را، که به طور پیوسته افزایش خواهد یافت به عنوان کاربر بهبود باغ وحش.

بازی بازی Zoomumba آنلاین، شما باید به طور مداوم بهبود است. وجوه دریافت کرد باید فورا در نوسازی و توسعه باغ وحش آن سرمایه گذاری، آن را به بهترین و منحصر به فرد ترین را.

در ابتدا شما نیاز به حصار برای حیوانات خانگی. شما می توانید آنها را در مکان های مختلف و در ترکیبات مختلف قرار دهید. قفس پس از نصب - می توانید حیوانات خانگی وجود دارد اجرا شود. باید به طور مداوم در وضعیت دام نگاه کنید. اقامت در یک زن و مرد لانه مرغ، شما می توانید یک زن و شوهر که پس از آن می تواند به هنگام تولد ایجاد کنید. یا شما می توانید سرگرمی ترتیب، در یک سلول قرار داده است دو مرد تهاجمی، اما در این مورد که آنها می توانند یکدیگر را بکشند.

در بازی Zoomumba نباید برای یک لحظه فراموش کردن که حیوانات نیاز به توجه، مراقبت و محبت. ما نباید فراموش کنیم که برای تغذیه حیوانات خانگی، نوشیدنی، آهن، قطار و نظارت بر دولت از سلامت خود.

زیبا کننده معروف aviaries، شما می توانید رتبه بندی از باغ وحش، که همچنین می افزاید: برخی از باغ وحش منحصر به فرد افزایش، افزایش ترافیک و سود بود.

همه چیز شما را در جهت به بازی بازی آنلاین Zoomumba نیاز را می توان در فروشگاه خریداری شده است. در فرآیند توسعه قادر به خرید بهبود های اضافی است که می تواند در باغ وحش قرار داده خواهد شد. این ممکن است، به عنوان مثال، یک پارک تفریحی. به طور طبیعی، این پیشرفت به امتیاز باغ وحش را به عنوان یک نتیجه بیشتر مردم در راه رفتن و آوردن سود بزرگ کمک می کند.

افزایش درآمد نیز باغ وحش واقع در هتل کمک خواهد کرد. علاوه بر آن نیز می تواند با انواع از eateries که سهم قابل توجهی به توسعه باغ وحش مجهز است.

بین محفظه را می توان نصب انواع تزئینی و بازدید کنندگان خود را یک سفر راحت و مناسب است. ذخیره کردن مسیر به ذهن، به طوری که همان را می توان به راحتی هر محفظه برسد.

گرافیک در بازی با کیفیت زیبا و راحت است. همچنین در این بازی تا به بسیاری از شگفتی لذت بخش از توسعه دهندگان در موارد خاص. زمان صرف داشتن سرگرم کننده همراه با Zoomumba آنلاین!

 

بازی همچنین