بوک مارک ها
ﺏﺎﺒﺣ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

ﺏﺎﺒﺣ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

زمین بازی پر از حباب های رنگی، آب نبات، طلا و جواهر، تصاویر کردن & ndash است. است اشاره شما را به بازی بازی های آنلاین رایگان توپ. آنها در بالای منطقه بازی به نظر می رسد، و یا چرخش در محور فرار مار. هر بازی نیاز به منطق، سرعت و دقت. توپ را اجرا خواهد کرد به دور از شما در پیچ و خم، اما برخی دیگر نیاز به کمک به خارج شدن از دام. برای این منظور آن است برای پیدا کردن یک راه برای آن را از بین ببرد کردن & ndash؛ هدف قرار دادن ساختار را در جای مناسب، شما خواهید دید که چگونه بقیه جزئیات، بیش از حد، در حال سقوط. در اینجا شما خواهد شد گزینه برای زوما، خطوط 98، گنجینه های از آتلانتیس، و ماجراجویی طبع پیدا کنید.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین ﺏﺎﺒﺣ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

" "

توپ را می توانید به صورت آنلاین بر روی وب سایت ما ایفا کرده است

توپ بازی کردن & ndash؛ آن یک فلسفه است

ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺏﺎﺒﺣ ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺏﺎﺒﺣ تمام مدت طولانی شناخته شده است که توپ به بازی آنلاین همه معتاد است که در اینترنت می باشد. آنها می توانند بازی نه تنها آنلاین، بلکه برای دانلود به کامپیوتر، تبلت و تلفن همراه تلفن خود را، که شامل لحظه مناسب. ستاد مدت طولانی شناخته شده که کارکنان خود را که در دفتر کار برای برخی از صرف زمان در امثال اسباب بازی و چیزی در مقابل آن، اگر کار رنج می برند نیست. علاوه بر این، کارفرمایان خود را خوشحال به صرف زمان عکسبرداری و مجددا مرتب و توپ در زمین بازی. گیر در یک خط و یا کردن & ndash آسانسور؛ تا زمانی که زمان می آید به انتشار و یا خرید، به همین دلیل زمان صرف نیست تعجب، کردن & ndash؛ تیله بازی آنلاین. دوست اواخر برای یک قرار ملاقات است. آمدن به نجات از تمام توپ.

این ساده در ذات خود سرگرم کننده که می تواند توجه تصرف است. این همه با اقدامات ابتدایی شروع می شود، اما به تدریج سطوح پیچیده تر می شوند، و به دست آورده پاداش را فرصت های جدید. تمام توپ های بازی ساخته شده بر روی چند اصول تشخیص:

  • مار در شباهت از بازی زوما
  • تشکیل خطوط توپ
  • تخریب آنها را با استفاده از تفنگ

انتخاب راه بازی

به عنوان شما را دیده اند، شما می توانید به روش های مختلف بازی، و همه آنها به همان اندازه در وب سایت ما افشا می شود. این است که برخی از نوع جالب نیست، چرا که هر کدام از این ویژگی خود را دارد. توپ را می مار اجرا، نوشتن و تلاش برای پنهان کردن در خانه. مثل این است که زوما او و سرگرم کننده عمل می کند. اما شما باید اجازه ندهید که توپ در یک زنجیره به انتظارنشسته بودند، پناهگاه رسیده است. آیا شما یک تفنگ، به اتهام حباب های رنگی، به طوری که آنها به شما و گروه، که با رنگ پوسته خود را همزمان شلیک کنید. و هنگامی که برخی از امتیازات کسب درآمد، شما می توانید توپ، بمب، میکسر، و دیگر استفاده کنید.
شما می توانید توپ به صورت رایگان بازی، چینش دوباره آنها را در سایت به طوری که برای ساخت یک گروه از همان رنگ. این ممکن است مستقیم و خط شکسته. رفع کج اعتراض، حرکت آن را به توپ تجمع تک رنگ نزدیک تر است. مطلوب است که این خوشه را بیشتر کردن & ndash بود. بنابراین شما کسب امتیاز بیشتر، انجام کارهای اضافی و به سرعت به اتمام ویژگی های مفید آن را دریافت کنید. به این ترتیب اشیاء می تواند نه تنها عمل به عنوان مهره، اما بسیاری از هر عکس. و اگر برخی از اسباب بازی های نگاه ساده، بازی است که واقعا در ذهن تحلیلی مورد نیاز است. به عنوان مثال نسخه از خطوط 98 است.

و nbsp؛

ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺏﺎﺒﺣ ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺏﺎﺒﺣ

باز هم، در طول بازی آنلاین توپ، ما نیاز به یک تفنگ یا چیزی شبیه به این تفنگ. اما در حال حاضر ما توپ استاتیک و در بالای صفحه نمایش ظاهر می شود. آن را به بین بردن یک گروه تک رنگ، به عنوان یک جدید ضروری است. شات ناموفق فقط تشدید این وضعیت، تمام میوه ها از اشیاء جدید. اما نشانه گیر پاکسازی منطقه و کسب بسیاری از نقاط. به جای توپ می توانید انواع چهره، میوه ها، قلب، حیوانات کوچک، مکعب، طلا و جواهر خدمت می کنند.

به هر توپ بازی کامپیوتر!

به این ترتیب یک راه برای سرگرم کننده مثل همه چیز، گزینه های گیم پلی بی شماری است. شما حتی می توانید معتاد به نسخه های غیر سنتی در توپ سرگرم کننده تبدیل شده است. شما می دانید، غیر ممکن است برای شکستن دور از روند کوبیدن حباب بسته بندی بسته بندی، و در حال حاضر آن است که در نسخه آنلاین ارائه شده است.
ممکن است که به گرفتن حباب با پری دریایی در هوا کردن & ndash؛ بالن، با توپ فضایی، دیسک های نئون و بیلیارد بازی و یا نسخه افراطی بولینگ بازی کند. همچنین می تواند توپ های برفی، بمب و توپ زامبی باشد. معابد باستانی، جهان از دست رفته، کشورهای عجیب و غریب، شهرستان باستانی، المپیا، و دیگر خدایان: موضوع برای محیط های مختلف ترین طراحی شده است.