بوک مارک ها

ﻩﺯﺭﺎﺒﻣ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

ﻩﺯﺭﺎﺒﻣ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

گزینه های بسیاری از بازی های مبارزه، و شما می توانید آنها صورت رایگان بازی. شما می توانید دست به مبارزه با دست و یا به به دندان مسلح خود را دارند. دشمن همیشه شایسته کردن & ndash خواهد بود. استراحت نیست. چالش خود را در عرصه ورزش، گلادیاتورهای حلقه، در یک نزاع خیابانی. از آنجا که در نبرد، شما باید حداقل مهارت ها، اما نه برای مدت طولانی کردن & ndash؛ به زودی شما یک شانس برای بهبود عملکرد داشته باشد. بعد از هر بازی به حساب شما یک مقدار خاص، که بستگی به نتیجه نبرد را دریافت کنید. آن را به دوباره پر کردن سلامت، جاذبه، دفاع و سلاح. حالا وقت آن است عمل می کنند، به طور قطع برنده آن است.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین ﻩﺯﺭﺎﺒﻣ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ

" "

مبارزه - برای فعال ترین بازیکنان دعوت شده به بازی در بازی مبارزه

بازی های مبارزه به صورت رایگان کردن & ndash؛ بهترین سرگرمی وجود دارد

ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺎﺑ ﻩﺯﺭﺎﺒﻣ ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺎﺑ ﻩﺯﺭﺎﺒﻣ در بازیهای ما، همه چیز ممکن است و همه چیز مجاز است. مبارزه با مشت و پا، استفاده از سلاح های، مبارزه با قلدر خود و یا حمله به عابران. در اینجا شما را نمی خواهد از بی عدالتی متهم، چرا که یک نیروی حق است. حتی سیاستمداران و ستارگان سینما هستند مشکل بزرگ نیست، اگر شما چیزی علیه تصویر خود را. شروع مبارزه در بازی، به سادگی دشمن را انتخاب کنید.

برو از طریق بخش

تاریخ نینجا و آموزش دیده در اختیار داشتن نانچیکو، شمشیر، و عناصر هنرهای رزمی. این سربازان گریزان برای سال های بسیاری آموزش برای تبدیل شدن به یک قاتل ماشین واقعی است. شما فقط نیاز به چند سطح ساده، به منظور رسیدن به کمال است. آیا شما لاک پشت های نینجا، که می آموزد اسپلینتر سنسی. او رد نمی کند به مراقبت از شما و، و هنگامی که شما آماده هستید، با چهار لاک پشت شجاع پاک از دشمنان مزس زیرزمینی دشت و شهری است.

و nbsp؛

مبارزه با قهرمانان سوپر هیجان، چرا که آنها دارای قدرت غیر معمول است. بازی مبارزه با گسترش در یک ردیف و تبدیل به یک شخصیت کتاب کمیک قوی، زیرک، سریع و بی باک. تجربه نیروی خدای چکش ثور، کاپیتان امریکا کمک به مقابله با روبات ها، و بتمن برای شکست دادن هیولا. شخصیت های انیمیشن و مانگا نیز دعوت به بازی در مبارزه. Megamen، ناروتو، بن 10 و بسیاری از مردان جوان بیرون آمد به مبارزه و پیروزی. در زرادخانه خود را از سلاح های مدرن و سحر و جادو، اما مهمتر از کردن & ndash؛ آنها پر از لجاجت نجیب که در برابر آن مقاومت در برابر دشمن موذی نیست.

ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺎﺑ ﻩﺯﺭﺎﺒﻣ
ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺎﺑ ﻩﺯﺭﺎﺒﻣ بیگانگان حمله! آیا ممکن است برای در حاشیه که جهان را به خود در مورد به سقوط باقی می ماند؟ مستقیم سرکش خود را در برابر مهاجمان، و آنها را در این سیاره رو به عقب خود را حذف. و برای مقابله با چنین دشوار، پوشیدن دستکش و رفتن به حلقه بوکس که در آن شما در رقبای نیرومند ترین چالش کشیده اند. & nbsp؛ در

و nbsp؛

بازی های ورزشی برای دعوا رایگان مانند کسانی که او در هنرهای رزمی و یا فقط درگیر را راه خود را به ارتفاعات المپیک است. در اینجا ممکن است به تکرار مانع از جکی چان، رمبو، ترتیب بوکس با زامبی ها، آدم برفی میسازد و گاو. کشتی سومو و غیره متفاوت است، اما به همان اندازه جالب است. در مورد اول، هل دادن مرد چاق در دوم کردن & ndash؛ شرکت کنندگان را نشان می دهد یک نمایش واقعی.

و nbsp؛

این حال بسیاری از موضوعات مطرح شده در بخش ما، و می توان به دسته تقسیم می شوند:

و nbsp؛

  • جنگ های باستانی: مردم و از طرف گلادیاتورهای ابتدایی
  • نبرد شوالیه های قرون وسطی
  • تخیلی، فانتزی و نبرد عرفانی
  • هنرهای رزمی
  • دعوا مدرن

بازی بازی نبرد هرگز خسته

پسران همیشه دوست داشتم به نیروهای مقایسه شود، حتی زمانی که آنها این فرصت را به بازی بازی در مبارزه کامپیوتر نداشته اند. پسران اولیه نیش می زنند و خراش، مشت در هر یک از دیگر با باشگاه وزن داشت. پسران عتیقه با شمشیر چوبی مبارزه می کردند، تمرین مبارزه غیر مسلح و، در نتیجه آماده برای تبدیل شدن سربازان. قرون دعوا عملا بدون تغییر کردن & ndash؛ دوباره به شمشیر بازی، سنجاق و مشت آمد. شاید چیزی در دوران مدرن تغییر کرده است؟ شما شگفت زده می شود، اما تقریبا همه چیز همان باقی ماند، تنها اکنون ترجیح می دهند به مبارزه در دنیای مجازی که در آن بازیکن است که توسط این صدمه دیده است و رنج می برند تنها رباتها.

و nbsp؛

شبیه ساز با اقدامات واقع بینانه و محصولات فلش را انتخاب کنید. همه جا هستند به سمت جذاب و فرصت های مختلف وجود دارد. چند دور یا سطوح باید برای زنده ماندن در این بازی، باعث آسیب به حریف و به نمره حداکثر امتیاز بازی و مجموعه ای از رکورد.