بوک مارک ها

بازی برای پسران

بازی برای پسران

مسابقه، پسران، مبارزه، ماجراجویی، ساخت و ساز، ورزش کردن & ndash؛ تمام بازی های آنلاین برای پسران. در اینجا شما می توانید بازی، هیولا کشتن، بیگانگان، و یا فقط دشمنان گردان دشمن. ساخت قلعه، استخدام سربازان ربات را کنترل کنید. کاملا اسباب بازی های بی پروا، که در آن دریایی از خون و تخریب وجود دارد. شما می توانید یک تک تیرانداز یا شکارچی فضل، نینجاها خلبان ازجان گذشته ژاپنی و ترانسفورماتور تبدیل شده است. تعداد زیادی از تانک های چتربازی و رانندگی، اما با سوپرمن انجام اعمال قهرمانانه. پس از آن در یک سفر بروید و کشف یک کهکشان جدید.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین بازی برای پسران

" "

بهترین بازی های آنلاین برای brodilok پسران به مسابقه

بازی برای پسران کردن & ndash؛ جنگ ما امن

بازی برای پسران بازی برای پسران پسران ترین عشق است؟ بدیهی است، بازی های توپ، زمستان شادمانی فعال، پسران ماجراجویی خیالی. آنها دوست دارند به خطر کردن، به بلند بالا و مبارزه کنند. که همه و بازی آماده تر برای پسران آنلاین.


ما سلاح از کالیبر و قدرت های مختلف از باشگاه های بدوی، کمان و اوباشگری به مولکولی تاسیسات لیزری disintegrator در فضاپیما است. ما سازمان یافته را برای شما با اژدها نبرد، اما آنها می تواند بسیار اهلی، و آنها به شما در نبرد با هیولا های دیگر کمک خواهد کرد.

و nbsp؛

دفاع از قلعه و برج های خود را، ساخت روبات در محیط. راه اندازی یک موشک به فضا، به دنبال سیارات جدید و نصب آنها تسلط خود را. و یا به با همسایگان جدید از پیمان صلح و روابط تجاری Naladte وارد شده است.


نمایش قدرت خود را در بوکس، کاراته، و یا به خیابان های مجازی پرتکاپو با باندهای اراذل و اوباش. هر آیتم سلاح خود را می شود، و یکی باید به مقاومت در برابر این تیم است. حتی راهرو مدرسه امن نیست، چرا که دانش آموزان به دو گروه تقسیم شدند و در حال مبارزه در میان خود. محافظت از قلمرو خود را از تهاجم از غریبه متکبر است.


بازی برای پسران بازی برای پسران می شود دزدان دریایی کردن & ndash؛ دریا و کشتی طوفان صلح آمیز است. نگاهی کشتی سوار، کشف نقشه گنج از گنجینه حفر، اما در مناطق استخراج گام است. ترتیب اسلحه تیراندازی، پرتاب هسته یک کشتی دشمن، و بازی در یک جنگ دریایی واقعی است.

& nbsp؛ در مطلع در ورزش

انتخاب سال، تجهیزات ورزشی و شما به طور کامل برای هر شرایط مجهز شده است. مسابقه از بسیار ساده به نژادها از آینده نوبه خود یک ساعت شب خسته کننده از هیجان، به خصوص اگر دعوت به بازی است. مسیر خواهد بود شهرستان، ردیابی خودرو، کوه، فضاهای آب، هوا فضا و زمین های کشاورزی.
تسخیر دامنه های پوشیده از برف اسکی، اسنوبورد، سورتمه و سورتمه دراز و باریک. ساقه در اهداف، تنیس بازی بزرگ و کوچک، به پرتاب توپ در سبد، و یا یادگیری را به بازی والیبال ساحلی. در پرش طول، پرش با نیزه و تبدیل به یک دونده در مسافت های طولانی، و هنگامی که از فعالیت های ورزشی خسته، فوتبال بازی جدول و یا بیلیارد.

بازی برای پسران بازی برای پسران اگر می خواهید ماجراجویی، برای همه چیز آماده

بازی های ماجراجویی برای پسران هنوز هم می تواند به نام ماجراجویی. در مواجهه با یکی از شخصیت ها می توانند در جستجوی راه بازگشت به خانه، و شما می توانید در مورد راحتی از خانه را فراموش کرده و در تلاش برای رفتن که در آن خطر است.
اگر شما ترس از خائنانه خون آشام، زامبی، werewolves و kosmitov نیست، جاده، حتی اگر شما هیچ سلاح کردن & ndash؛ در راه لزوما چیزی تبدیل شده است. آتش و آب، پاپا لویی، ماریو و صوتی، مک کوی، قهرمانان کتاب کمیک، و بسیاری دیگر از قهرمانان شجاع مبارزه با موجودات خطرناک، جمع آوری آثار مکشوفه، حل پازل، مارپیچهای منتقل می کند.

بازی های آنلاین برای پسران در همه سنین

پسران گاهی اوقات به نظر می رسد کمی در تلاش برای بزرگتر و تا چالش های سرگرم کننده با تعدادی از قوانین پیچیده، تنظیمات و روش های کنترل. اما بزرگسالان مهم نیست این بازیکنان در آن لذت ببرید در اسباب بازی های فلش با حداقل کنوانسیون ها و عبور سریع، حس شوخ طبعی و ساده لوحی کودکانه. بازی برای پسران در سایت ما اجازه می دهد، بدون استثنا، همه بازیکنان را پیدا جهت خود را، یا:

  • پرواز
  • مبارزه
  • بازی های منطقی
  • ماجراجویی
  • استراتژی اقتصادی
  • ورزشی
  • روبات
  • تیراندازی
  • ماجراجویی

تمامی سرفصل طور مداوم به روز چیز تازه ای سرگرم کننده، که، البته، در دسترس شما رایگان می باشد. ما برای شما آرزو یک سرگرمی جالب است، اما به عنوان بازی شما، ما همچنان به آنچه شما هنوز هم تعجب نگاه.