بوک مارک ها

منطق بازی های آنلاین

منطق بازی های آنلاین

منطق ما کمک می کند که تصمیم گیری درست و منطقی بازی های آنلاین رایگان کردن & ndash؛ بازی سرگرم کننده و توسعه مهارت های موجود است. تنها با کمک منطق شما خانواده گوسفند به خانه صرف کنند، کمک به حلزون باب زمان برای رسیدن به پدربزرگ پوسته، محافظت قابل اعتماد قلعه خود را، خواهد گنج در یک غار با برقی و کمی، و بسیاری از زمان premnozhestvo پیروزی در تیک تاک انگشت پا، نقشه ها، جنگ دریایی و شطرنج استخراج . منطق کردن & ndash؛ توانایی برنامه ریزی و پیش بینی است. او با مردم کنجکاو برخوردار است، و این کیفیت را می توان به طور مستمر با کار مربیگری جدید افزایش یافته است.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین منطق بازی های آنلاین

" "

برای تو بهترین منطق بازی آنلاین

منطق بازی های آنلاین برای همه موارد

منطق بازی های آنلاین حتی بازیکنان که ترجیح می دهند بازی های فعال با جنگ و ماجراهای، عشق را به بازی بازی های آنلاین برای منطق آزاد. حتی اگر آنها این دسته خاص در سرگرمی های اصلی خود شرکت نمی همیشه عنصری از مشکلات منطقی است. بدون واکر بدون برخی مکانیسم که برای جمع آوری شغل، و یا اجرا به برجسته طراحی پیچ و خم. هیچ منطق می توانید دشمن را شکست نیست، و برای پیدا کردن یک نقطه شلیک مناسب نیست. حتی دفاع از قلعه، ارتش باید در محیط به طوری که دشمن در هر منطقه تحت آتش قرار داده است.
بازی های پازل اقدام را در خفا تفکر انعطاف پذیر را آموزش دهند. با آنها به شما خواهد آموخت که چگونه برای انتخاب تاکتیک های مناسب زیر، پیش بینی نتیجه. و به علم بازی های جالب در موضوعات مختلف ارائه شده است.

  • کلاسیک: چکرز و شطرنج، فال، خط، سودوکو، تیک تاک پا، جنگ دریایی
  • جمع آوری خط لوله و مکانیزم، کیمیاگری
  • پازل و برچسب
  • عبور از پیچ و خم
  • بازی
  • وضعیت شروع: منجنیق، گلوله کمانه دار زدن، در حال حرکت ساختار
  • جستجو: اشیاء خروجی

ما می دانیم که شما لذت ببرید

منطق بازی های آنلاین

منطق بازی های آنلاین این ستون که در آن دنج احساس، دختران و پسران است. هر سلیقه خواستار راضی خواهد شد، چرا که ما می توانید از بازی های پازل برای متفکران مبتدیان رایگان و تجارت از ذهن منطقی بازی کند.
جوانان می تواند یک قطار راه آهن ساخت و راهنمای روی بوم در حالی که اجتناب از برخورد. فرود هواپیما در فرودگاه؛ مانور بین شهاب سنگ در حال سقوط شاتل فضایی. و یا رفتن به دوران ماقبل تاریخ، زمانی که دایناسورها حکومت و صرفه جویی در مصالح ساختمانی از تخم مرغ با تخریب آخرین مارمولک. آنها همچنین با آنچه قوانین فیزیکی قرار داده بسیاری از چیزها و دانش جدید را یاد بگیرند، محاسبه سرعت و جهت اجسام که آنها به هدف خود رسیده است.
بازی های پازل برای دختران روند تحول و یا برداشت مفید است. قبل از اینکه شما در یک لباس را امتحان کنید، ابتدا باید در اتاق یافت می شود، که در آن بسیاری از مسائل بدون او. در همان زمان، و شناور سفارش، گسترش همه چیز در قفسه، زیر شلواری، لباس چوب لباسی میز کنار تخت.
اشیاء بازیکنان بسیار جوان پیدا کرده اند بازگشت به صندلی خود را. همانطور که دیده در اتاق نگاه کرد مانند یک حلقه اسباب بازی، ارسال آن با کشیدن ماوس. مشاهده درس شما را، و اگر شما عجله و دیدار در زمان، آن مزایای اضافی به ارمغان بیاورد.

بازی های منطق قهرمانان در انتظار شما

منطق بازی های آنلاین منطق بازی های آنلاین

آن را به خوبی برای دیدار با شخصیت های کارتونی، سری کتاب های کمیک، مانگا و انیمه، و یا دیدن شخصیت های جدید که رویای شما را تامین کند.
Fixico نشان خانه خود و آموزش تکنیک های تعمیر، ارتباط جزئیات آن است. در حلزون باب بسیاری از کسب و کار ناتمام است و او خوشحال است اگر شما ارائه کمک های خود را. گاهی اوقات آن را اشتباه گرفته و نمی داند که چگونه به پیدا کردن راه راست. در آب من مشکل با لوله های کردن & ndash کجاست؟. آنها مسدود و زنگ زدن، و او را دوست دارد به شنا. کمک به او برای رفع تمامی مشکلات را با بازی بازی های پازل آنلاین به صورت رایگان.
گوسفند و دوباره به آنها را از دست داده موانع بسیاری. راهنمایی شما کمک خواهد کرد تا آنها را سرد به خارج شدن از مشکل و پیدا کردن راه خانه خود را. شما می توانید توسط سیمپسونها، Smeshariki به، باب اسفنجی، بیگانه خوک نقطه مصرف، Peppa به، خرس و بسیاری از دیگر کشورهای همسایه سرگرم.
هر کس باید در برخی از راه به آنها کمک کند به غیر روحانی کردن پازل، به یاد داشته باشید محل از تصاویر و یا ترکیبی، برای خروج از دخمه پرپیچ و خم و روش درست باشد. بسیاری از کار، هر چند ... یک بازی، این کار؟ بنابراین در طول روز، صبح و شام سرگرم کننده است، در روزهای هفته و در تعطیلات آخر هفته، در تعطیلات و بعد از درس در هر زمان از سال ساخته شده است. پس از همه، به هوشمند، بسیار سرد، و آن را آسان به با ما است!