بوک مارک ها

مینی بازی های فلش

مینی بازی های فلش

موضوع بازی فلش آنلاین شامل یک از گزینه های مختلف برای تفریح ​​و همه شما می توانید به صورت رایگان بازی. شما می توانید یک یادداشت یاد بگیرند و بازی یک ملودی ساده، حل پازل با گوسفند خانواده، انجام اعمال جراحی، ساخت، آتش و طبخ شام. شما با باب اسفنجی، پرندگان عصبانی، عوامل، و سیمپسون دیدار خواهد کرد. لذت بردن از ماجراجویی و انجام کسب و کار، برای ساخت یک زنجیره ای از عناصر و قطار درایو. سپس موضوع را برجسته: داستان های علمی تخیلی و عرفان، طنز، کارآگاه، بازی های هیئت مدیره و جنگ؛ که شامل بسیاری از شخصیت ها، تمام امکانات باز هستند.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین مینی بازی های فلش

" "

در سایت ما شامل بازی های مختلف ژانرهای

بازی نیازهای مختلف، بازی های فلش مختلف مهم است

مینی بازی های فلش مینی بازی های فلش در مورد بخش که شامل بازی های مختلف؟ فقط این واقعیت است که همه آنها به ژانرهای محبوب تعلق دارند، و همیشه مطمئن شوید که جالب است. در اینجا شما را محبوب ترین مقصد بازی را پیدا کنید:

  • ماموریت و nbsp؛
  • سرگرم کننده منطق
  • با عناصر ورزشی
  • اکشن
  • بازی های فلش آموزشی
  • در حیوانات
  • استراتژی

این گروهها شامل تعمیم مجموعه ای از داستان ها، بازی ها، و مطمئن شوید برای برآوردن نیازهای مختلف و سلیقه شما است. شما می توانید در هر سنی و هنوز هم شما را دوست دارم، چرا که در این سرگرمی همیشه بسیاری از طنز، ماجراهای، دعوا، و کسی که دوست دارد به نگاه، به پخش موسیقی و برای حل باکلمات، TOO سرگرم کننده اوقات فراغت صرف.

انتخاب راه از سرگرمی

مینی بازی های فلش مینی بازی های فلش پیشنهاد ما پیاده روی از طریق لیست و جمع آوری پازل از ساده به پیچیده، برای گنج، کشف آثار مکشوفه از تمدن های باستانی، بازی ماموریت با پیدا کردن همه چیز و ترک محل، و همچنین به تجربه بازی فلش که در آن شما می توانید به استفاده از مشاهده و هوش، از خود گذشتگی و حمایت متقابل، شجاعت و مهارت است.
نقاشی های رنگارنگ خواهد شد در جهان زیر آب را باز کرد، و در هوا شما را به آزادی پسر احساس می کنم. دختران با جن، پری دریایی، شاهزاده خانم صحبت خواهد کرد. پسران وسایل نقلیه کارگاه خود را باز کنید، عکسبرداری از انواع سلاح، از بین بردن ارتش از هیولا. سرگرم با یک میمون خوشحال، سیمپسونها، باب اسفنجی، رشد در ماهی در دریا، تجهیز آکواریوم.

و nbsp؛

دیگر بازی های فلش رایگان مایل به صدور گواهی از داستان های پلیسی به دلیل آن را نیز جستجو و تحقیق جرایم. پس از جابجا در هر گوشه ای از جهان، بازگشت به تمدن و نشان دادن دانش در جهات مختلف، بازی یک بازی فکری. این نیز یک بازی در مورد حیوانات، لازم است که برای مراقبت و درمان کنند. کلینیک باز، سالن یا به راه اندازی پایدار خود را دارد. گزینه های تلطیف ها Tamagotchi، یاد شما را از روزهایی که این اسباب بازی آنقدر محبوب است که بچه ها با حیوانات خانگی الکترونیکی جدا نیست، حتی در مدرسه است. اما اگر قبل از آن، بسیاری از به دلایل مختلف فوت کرد، در حال حاضر توله سگ خود را، گربه، جوجه، و حتی گیاهان خواهد شد نمی شود.

و nbsp؛

هنر دوستان را به یک خروجی در گالری های هنری، هنرمند و مجسمه ساز، معابد ترمیم پیدا کنید. بازی های فلش رایگان برای کمک به یاد داشته باشید نام هنرمندان بزرگ و خلاقیت خود را. داشتن شده است در نمایشگاه مجازی، شما لذت زیبایی شناسی از تفکر از شاهکارهای، که باید پیدا و بر روی زمین است. اسباب بازی و طنز کردن & ndash محروم نیست. Masyanya به عنوان یک DJ و رقص رقص گنگ حماسی خود را به روند از لحظه های مثبت کمک خواهد کرد.

و nbsp؛

مینی بازی های فلش مینی بازی های فلش استراتژی خواستار کسانی که مایل به رسیدن به نتیجه بهتر پیدا خواهد کرد. قبل از اینکه شما زمینه های اقتصادی و نظامی است. از چگونه به ترتیب همه چیز و چگونه آن را توسعه به درستی، آن را در نتیجه کردن & ndash بستگی دارد. شما برنده یک نبرد، شما می توانید مزرعه، هتل، فروشگاه، سالن، رستوران پر رونق موسسه شما یا نه.

آیا اخبار و nbsp را از دست ندهید؛ بازی های فلش

صنعت بازی ایستاده است هنوز. همراه با انواع تم های آشنا و ژانرهای طور مداوم از محصولات منحصر به فرد. اینها کسانی هستند که یک انقلاب در فضای مجازی، جهت دادن به توسعه دهندگان دیگر می باشد.


در هر لحظه، شما ممکن است چیزی فوق العاده ای دریافت خواهید کرد، تا کنون غیر موجود، و ما این بار از دست ندهید. هر، بازیکنان قابل توجه جدید قطعا در رده ظاهر خواهد شد. شما فقط باید به در سایت ماندن در خط مقدم، که آن را تجربه و به اشتراک گذاری با دوستان خود. این می تواند در هر زمان اتفاق می افتد. آماده می شود شگفت زده و به تحسین.