بوک مارک ها
ﺵﻼﺗ ﯼﺯﺎﺑ

ﺵﻼﺗ ﯼﺯﺎﺑ

شما هرگز نمی دانید چه نویسندگان با در منظور ما را شگفت زده، اما به بازی بازی های آنلاین رایگان آمده اند تا ماموریت مفید و جالب است. ذات خود است که به کشف محیط، توجه به برچسب و جمع آوری تمام است که ممکن است انتخاب کنید تا. هر جزئیات کار مهم و فعال در برخی از نقطه است. برخی از آنها را می توان در ارتباط با یکدیگر، و سپس استفاده کنید. مکرر تعبیه شده مینی بازی، که در آن یک کار لازم است به جمع آوری پازل، پیدا کردن یک راه از پیچ و خم، با استفاده از مکانیزم، جمع آوری ساختار. کمک به حلزون باب بیگانه نقطه مصرف، میمون خوشحال و دیگر قهرمانان.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین ﺵﻼﺗ ﯼﺯﺎﺑ

" "

بهترین از quests بازی

محققان جوان انتخاب آنلاین بازی ماموریت

ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺵﻼﺗ همه مردم در زندگی واقعی، بازی ماموریت های. تعجب نکنید، این درست است. برای خودتان را ببینید. چند بار که شما برای یک جوراب از دست رفته، ساعت، کتاب، قلم و یا اسباب بازی جستجو؟ پیدا کردن دست رفته، شما زیر تخت نگاه کرد، در گنجه و قفسه جستجو، تکان داد کردن محتویات از نمونه کارها. شما همچنین می توانید سعی کنید به یاد داشته باشید که در آن آنها عنوان برای آخرین بار دیدم، و حتی دوستان خود تماس بگیرید برای پیدا کردن اینکه آیا آنها چیزی شما می باشد. این واقعیت تلاش است، اما تلاش و تحقیق بازی آنلاین بسیار جالب، و در نتیجه به احتمال زیاد به انجام مشق شب، به جاده در جستجوی چیزی وجود دارد. و شما باید به انجام بسیاری از، برای مثال،

  • به منظور مطالعه کار و وضعیت
  • مشاهده جزئیات یک موضوع یا یک طیف
  • برای پیدا کردن یک محل برای آن
  • اگر لازم است به ترکیب برخی از چیزهایی که
  • کشف کدهای
  • اجرای شغل کوتاه
  • یافتن راهی برای خروج از اتاق

& nbsp؛ در & nbsp؛ در آن شما می توانید ugorazdilo

ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺵﻼﺗ

البته، ماموریت بازی در اولویت روسیه به بازیکنان ما، به دلیل آن را آسان تر به درک وضعیت آنها. در حالی که بسیاری سرگرم کننده ایجاد شده به طوری که شما می توانید بخوانید، بصری به درک آنچه شما می خواهید. خوب، اجازه دهید ببینیم که شما داستان آماده شده است.

افسانه به زندگی است و تبدیل به بازی های آنلاین ماموریت رایگان. نگران نباشید، یک بار در کلبه یک جادوگر. به نظر می رسد که در حال حاضر از آن است که در خانه نیست، و شما می توانید در اطراف بیت است. در گلدان نگاه کنید، حرکت مبلمان، اما جغد صفحه اصلی و گربه را بترساند، بلکه آنها را ارائه درمان، و آنها به شما کمک خواهد پیدا کردن.


در فضا، سرد و ترسناک است، اما نه در یک سفینه فضایی از بیگانگان. آنها شما را در یک کابین عجیب و غریب که در آن همه چیز بیگانه و غیر قابل درک است را بسته است. شامل منطق و نترس به اقدامات است. تنها راهی که شما در حدس خود را به پیش خواهد و قادر خواهد بود به کشف کتیبه های عجیب و غریب.
آیا این وضعیت بهتر است در یک زیر دریایی یا در نگه دارید از یک کشتی دزدان دریایی. چه توطئه مهاجمان و چقدر وقت شما را داشته باشد؟ سازمان دیده بان تیک تاک فرار دقیقه، و از آن زمان به چیزی فکر می کنم، اگر شما نمی خواهید به مرگ در دست اراذل و اوباش مست و یا از ناوگان دشمن نظامی.


را اشغال بازی طاقچه خاص ماموریت های آنلاین با عرفان. که که در آن وحشت واقعی و کابوس است. شما را به دخمه دخمه تاریک، cobwebby در قبرستان قدیمی، عمارت قرون وسطی در طول هالووین مراجعه کنید. شما توسط صداهای عجیب و غریب احاطه کردن & ndash؛ آن یک موش و یا یک شبح است؟ گاهی اوقات این دانش می تواند یک اشاره، چرا که روح ممکن است به شما بپرسید و موش برای درمان یک تکه سوسیس برای دریافت کلید نجات کافی است. و در اینجا این است که چگونه از یک کابوس یا جهنم؟ سپس کلید کمک خواهد کرد.


ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺵﻼﺗ ﻦﯾﻼﻧﺁ ﯼﺎﻫ ﯼﺯﺎﺑ ﺵﻼﺗ بازی های آنلاین بده، آن را نیز یک ماجراجویی است. رویای تبدیل شدن به یک باستان شناس؟ سپس پیدا کردن آنچه آزمون در انتظار شما هستند. این جنگل خطرناک است، صعود قله های برف پوش، اسرار از ویرانه های باستانی، در دیدار با شکارچیان و بومیان، مصنوعات جمع آوری و مطالعه کنند.
دختران موضوع از تعطیلات، پخت و پز و مد را دوست داشت. در اینجا شما هیچ یک از شکار و حمله، اما شما نیاز به سرعت پیدا کردن محصولات و ظروف برای آماده سازی جدول سال نو، بلکه برای بازگرداندن خانه تمیز، قطع دکوراسیون، و مراقبت از لباس خود را.

نگران نباشید، کمک در دست

به بن بست در روند عبور رسیده است؟ آیا شما دستیاران که یک سرنخ به جایی که شما بروید و یا جایی که شی مورد نظر است را. اما مقرون به صرفه کردن & ndash؛ دستیاران نیاز به زمان برای بهبود می یابند، تا بی ارزش با ارجاع آنها را بهتر به پرهیز. برای مقابله با این چالش از خود، این خیلی خوب است.


همچنین، تماشای آن زمان است که برای هر کار اختصاص داده شده. در بعضی از بازی، تنظیمات را می توان خاموش برای لذت بردن از آزادی عمل به طور نامحدود.