بوک مارک ها
ﯼﺯﺎﺑ ﯼﺯﺍﺪﻧﺍﺮﯿﺗ

ﯼﺯﺎﺑ ﯼﺯﺍﺪﻧﺍﺮﯿﺗ

بازی های آنلاین تیراندازی به طور گسترده ای متفاوت است، و شما می توانید به صورت رایگان و قاتل، یک شکارچی فضل بازی، به ترتیب یک ارتش نبرد واقعی، به شکار یا هدف تیراندازی. مبارزه با تمام کردن & ndash؛ و مردان و لگو شخصیت ها، هیولا و بیگانگان نقاشی شده است. مسلسل، تفنگ، پرتاب نارنجک، و یا gorohostrel: سلاح های خود را را انتخاب کنید. و اگر شما در هیئت مدیره شاتل فضایی لیزر استفاده کنید. واحد مبارزه با، آن را نیز روبات ها، و حتی قوی ترین سلاح های خود را. پس از پمپاژ آن می شود حتی کشتار، و شما قادر خواهید بود برای محافظت از محیط حمله متجاوزان.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین ﯼﺯﺎﺑ ﯼﺯﺍﺪﻧﺍﺮﯿﺗ

" "

سایت ما بازی تیراندازی برای همه سلیقه ها ارائه می دهد

در چه بازی؟ البته در تیراندازی بازی های آنلاین!

  این هیچ راز که بچه ها عاشق بازی کردن بازی های آنلاین تیراندازی است. آنها می توانند آن را در صبح انجام دهید، تا زمانی که مادرم را در شب به خواب است. این شور و شوق است حافظه ژنتیکی توضیح داد، از اجداد بدوی، که از سلاح گرم نمی دانم به ارث برده است، اما کاملا کمان و پرتاب سنگ تسلط.
به تدریج سلاح کامل باشد. کرسبوس شد، پس از آن اسلحه و تفنگ با pyzhami وجود دارد. بعد هم اتخاذ اسلحه خودکار است که از کار اخراج حلقه های انتگرال، و بود که لازم نیست پس از هر ضربه به بازنگری. در داستان، طرح استفاده disintegrator مولکولی، لیزر، سلاح انجماد.
زیبایی از تیراندازی بازی که شما به راحتی می توانید همه منو درخواست و تغییر این سلاح ها برای موقعیت های مختلف. اما در ابتدا شما باید به تصویب سطوح مختلف برای دسترسی به روز رسانی است. بیشتر شما را به، قوی تر تبدیل خواهد شد زرادخانه خود را. و بورس متفاوت است:

  • نظامی
  • فوق العاده
  • ورزشی

  امکان مزه بازی تیراندازی

در برابر هر دشمن با استفاده از سلاح های خاص، و این است با توجه به شرایط در اسکریپت گذاشته شد. حتی یک سلاح گرم ساده می تواند مفید باشد در برابر روبات، فقط گلوله باید یک قدرت ویژه ای برای نفوذ به زره و ضربه قوطی در بسیاری از قلب های الکترونیکی را داشته باشند.
اما وجود دارد هیولا های مختلف باید به مبارزه راه های خلاق. به نظر می رسد که زامبی نمی تواند ترس از گلوله، اما افت مرده زمانی که با آتش gorohostrela تاثیر ضربه. گیاهان در مقابل زامبی کردن & ndash؛ به اصطلاح بازی، که در آن کشاورز است مبارزه با مرده زندگی، از بین بردن محصولات گیاهی است. در ابتدا، آن نخود فرنگی به اندازه کافی است، اما زمانی که زامبی در حال سازگار شدن آنها، لازم است برای حرکت به گیاهان قوی تر است.
در جنگ، تمام ماشین های خوبی هستند، به خصوص اگر آنها کمک بازوکا، مسلسل، تفنگ، تپانچه، راکت انداز، مخازن، مخازن، نیروی هوایی و نیروی دریایی می باشد. استقرار جنگ تمام عیار در جهان پهناور مجازی از پارسه شبه نظامی که ترجیح می دهند به بازی بازی های تیراندازی. آنها جلب حمایت از متحدان و احاطه شده توسط دشمن، توسعه یک طرح حیله گری به استفاده از سلاح های مدرن ترین و پیروزمندانه آمده است. در اینجا هر کس احساس می کند به طور کلی، و به اقدامات تنها شخصی موفقیت یا شکست منجر شود.
جنگ در عمق آب و سطح برگزار شد، مبارزان رها کردن بمب، سربازان ادم احمق. شما می توانید تبدیل شدن به یک تیرانداز از خفا و هدف در هدف تعیین شده است. بازی تیر اندازی مخالفت های آنلاین تبدیل شده اند محبوب ترین در میان پسران، بنابراین نسخه از سرگرم کننده مشهور، ما نیز در بیش ارائه شده است.

اکشن بای بدون جنگ

همچنین می توانید در حالی که شکار در شبیه سازی مربوطه ساقه، و یا به ترتیب ورزش تیراندازی، با استفاده از یک هدف ثابت و Frisbees. این نیز یک تیراندازی جذاب و قمار رایگان، نیاز به یک چشم مشتاق.
نیاز به چالاکی و در حال حرکت از طریق توپ درست، که باید با تیراندازی توپ نابود شده است. هنگامی که شما یک رنگ را مشاهده کنید، آنها را به ساقه، به طوری که آنها شکست. در موضوع دیگری، اعمال منطق کردن & ndash؛ به انتشار شی به ضرب گلوله کشته ساختار استراحت در اطراف آن. فقط نیاز به رسیدن به یک نقطه خاص، به جزئیات ساخت و ساز سقوط در دنباله. دیدار با شما و رابین هود، صرفه جویی در بی گناه مجازات ساکنان شهر. هر پای چوبه دار می تواند منتشر و اگر فلش را به کشتن طناب. این شات نیاز به دقت خاص و شهروندان فقیر شمارش در شما.