بوک مارک ها
ورزشی بازی های آنلاین

ورزشی بازی های آنلاین

طرفداران ورزش و بازی رایگان بازی آنلاین ورزش، در این دسته لذت باور نکردنی است. فقط در دنیای مجازی شما می توانید اسکی به سوار شدن در تابستان و در زمستان به بازی والیبال آب است. علاوه بر فوتبال اروپا، ما یک تنیس آمریکا پنگوئن لزوما کوچک و بزرگ، بیس بال را می توان بازی و بطری دست کشیدن پایین کوچه بولینگ. شما می توانید در باب سوار و لذت بردن از تصویر سه بعدی از تونل، ترتیب مسابقات در تیراندازی، رانندگی در ماشین آلات، به گرد هم می آیند در حلقه و دست کشیدن از رئيس جمهور آمریکا را به نفع خود جکی چان در کاراته.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

بهترین ورزشی بازی های آنلاین

" "

ورزشی فلش

بازی بازی های ورزشی جالب ترین آنلاین!

ورزشی بازی های آنلاین ورزشی بازی های آنلاین

در حال حاضر، هر ورزش خرید و فروش آنلاین. در تابستان به راحتی به والیبال اسکی و زمستان ساحل بازی. هر کسی می تواند تبدیل به یک استاد در هر نوع رقابت، و حتی ضرب و شتم رکورد حریف. همه رویدادهای المپیک در دسترس در هر زمان، و ورزشکاران به شخصیت های کامپیوتر، قهرمانان کتاب های کمیک، نمایش های تلویزیونی، کارتون، و مشهور شناخته شده است. اجازه دهید مینی بازی های ورزشی کمک خواهد کرد که پمپ کردن را فشار داده و عضلات دو سر بازو، اما ottochat واکنش خود را، و آن را آماده سازی بسیار عالی برای شروع یک حرفه ای ورزش واقعی است. در اینجا شما همچنین می توانید تمام جهات تجربه، و یک ورزش است که در تعامل با جدیت را انتخاب نمایید. شبیه یکسان به قوانین موجود هستند، و این نیز به همراه. اما شما فقط می توانید در کار کردن عناصر منحصر به فرد، مانند یک ضربه ی پنالتی تمرکز کنید.

اجرای، ساقه، پرتاب، پرش!

ما تمام زمینه های بازی های ورزشی نقشه برداری، و آنها می توانند آن را به عنوان:

  • در تابستان و زمستان
  • در
  • دقت
  • مهارت
  • با توپ
  • هوشمند

ورزشی بازی های آنلاین ورزشی بازی های آنلاین محبوب ترین این ورزش بازی آنلاین فوتبال. او در انواع تفاسیر می آموزد. این یک شبیه ساز کلاسیک، که در آن شما می توانید هم یا به تنهایی در مقابل یک تیم از رباتها تمام قوانین واقعی بازی است. در میان سران فوتبال، که در آن شخصیت تعقیب و ضرب و شتم توپ C با استفاده از یک سر بدون بدن و پاها؛ مجازات و یا دروازه بان کردن & ndash؛ به عنوان عناصر فوتبال. بازی در بازیکنان معروف خود، های Smeshariki، بن با زندگی دریایی، Scooby دوو، میکی موس و دیگران است.
علاوه بر این بازی ورزشی توپ را هیچ مناطق کمتر محبوب: بسکتبال، والیبال، بیس بال، تنیس، فوتبال. قهرمانان در اینجا نیز متفاوت است، و سرگرم کننده برای صحبت کردن با آنها در طی ورزش خواهد شد، که ممکن است مانند یک مدرن به نظر می رسد و یا شما را در دوره های مختلف به عصر حجر.
برای جهت شامل شطرنج هوشمند، بیلیارد و کارت بازی پل، رفتن، پیش نویس، Renju کردن & ndash؛ آنالوگ noughts و صلیب. اولویت دادن به استرس روانی از فیزیکی، شما را پیدا خواهد کرد که ما باید گزینه های سرگرم کننده است، اما بهتر است که آنها را متناوب با نواحی فعال. ما همچنین از شما دعوت به بازی مسابقه ورزشی، این است که در مسابقه. این که در آن گستره و آدرنالین است. وسایل نقلیه از هر گونه طراحی در انواع کامیون ها، اتومبیل های مسافری، اتوبوس، تراکتور، موتور سیکلت با دوچرخه، اسکوتر، موتور های آبی، قایق، حتی سفینه های فضایی در دسترس است. درایو می تواند در همه جا: در جاده کمربندی، در مناطق با شرایط طبیعی، در شهرستان و مسیرهای روستایی با موانع. اگر شما را به فضا را، موتورهای جت خواهد موشک های خود را منفجر کنند چنان سریع است که ستاره به نوار تبدیل شده است. این جایی است که رقابت واقعی می گیرد! و اگر شما عاشق اسب، بروید به مسابقه.
زمستانه ارائه سرگرمی های جدید، و در حال حاضر شما می توانید بر روی دامنه های اسکی، برش اسکیت میدان یخ و بازی هاکی، به ترتیب نبرد با توپ های برفی، تیراندازی به آنها را از یک توپ را، به اسلاید بر روی حبوبات و بخشی را در بیاتلون.

مزایای ورزش های مجازی

ورزشی توسعه، بدون شک در مورد آن. با واکنش خود را بهتر خواهد بود او، شما بیشتر متمرکز، سالم و فعال. اما اگر مربی تیم نیاز شما را به نظم و انضباط، در بازی های ویدئویی شما می توانید استطاعت برای استراحت و در برابر قوانین. خوب، است که خنده دار نیست پاگنده مدیریت که با استفاده از پنگوئن به جای توپ؟ پدر بزرگ نوئل سوار بر یک اتومبیل برفی، حلزون باب در تلاش است تا برنده شدن در مسابقه، Scooby دوو فرار از ارواح از ورزشگاه، سیمپسونها بازی والیبال در ساحل، و شخصیت های دیگر سقوط پشت سر.